TOP3 Zodiako ženklai – šios pilnaties nelaimėliai: nesakykite, kad neįspėjo

Trečiadienį prasidėjusi rugsėjo mėnesio pilnatis pažers netikėtumų iki pat kitos savaitės vidurio. Tiems Zodiako ženklams, kuriuos labiausiai paveiks 2020 rugsėjo pilnatis, tai bus tikras emocijų chaosas.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Štai trys Zodiako ženklai, kuriuos rugsėjo mėnesį pilnatis paveiks stipriausiai:

MERGELĖ 

Ši pilnatis Mergelėms bus labiausiai susijusi su santykiais – šiuo metu jūs mokotės sukurti tokį santykį, į kurį būtų verta investuoti savo laiką ir energiją. Šiuo metu jūsų mintyse yra meilė, o jūsų širdyje atsiranda daugiau vietos, sako astrologė Lisa Stardust. Jūsų protas iš prigimties yra analitiškas, bet nepamirškite, kad ne visada galima tiksliai įvertinti meilę.

ŠAULYS

Šauliams ši pilnatis bus labai arti jų namų planetos, todėl nepatartina bėgti nuo savo jausmų ir atsiminimų – taip daug prarasite. Astrologė Lisa Stardust sako, kad Šaulio vidinis pasaulis šiuo metu transformuojasi ir atsinaujina. Jei tam netrukdysite, ši pilnatis gali atskleisti jums naujas jūsų asmenybės puses, rašoma bustle.com. Nors esate tas Zodiako ženklas, kuriam nuolat reikia pokyčių ir nuotykių, jums gali būti sudėtinga iš naujo peržiūrėti savo pačių gyvenimą.

ŽUVIS 

Žuvims ši pilnatis bus jų pačių Zodiako ženkle, todėl labai intensyvi. Žuvims gali būti sunku save išreikšti nepriimant visko asmeniškai. Lisa Stardust sako, kad Žuvų emocijos dabar ir taip pakylėtos, todėl jos šiuo laikotarpiu labai jautrios. Jei jaučiate, kad jus tuoj nusineš emocijos, išbandykite meditaciją, kad išliktumėte čia ir dabar, arba pradėkite savo jausmus rašyti į dienoraštį – juos pamačius popieriaus lape bus lengviau viską įsivertinti logiškai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų