Nuotakos reikalavimai svečiams įsiutino gimines: „Tuokitės dviese“

Į šeimos nario vestuves pakviesta moteris pasidalino ilgu sąrašu reikalavimų, kuriuos jai pateikė būsimi jaunavedžiai – daugelį pribloškė būtinybė pasirašyti specialų dokumentą.

Vestuvės  (nuotr. Shutterstock.com)

Internete juokiamasi iš jaunavedžių poros – jaunieji savo vestuvių svečiams išsiuntinėjo ilgą keistų reikalavimų sąrašą. Sąraše pateikiama daugybė sąlygų, kurias svečiai privalo išpildyti, jei nori dalyvauti vestuvėse. Svečių reikalaujama laikytis aprangos kodo, atsinešti savo alkoholį ir savo antrąsias puses palikti namie.

Viena pakviestoji nusprendė, kad to jau per daug, kai perskaitė reikalavimą pasirašyti specialų dokumentą. Feisbuko grupėje „That‘s It, I‘m Wedding Shaming“ ji pasidalino ilgu reikalavimų sąrašu. Mergina nuotrauką komentavo taip: „Jei prieinate iki to, kad svečiams reikia pasirašinėti specialius dokumentus, geriau tiesiog tuokitės dviese.“

Kvietime rašoma, kad vestuvių ceremonija vyks lauke, 17 valandą, o tuomet prasidės šventė. Svečiai įspėjami, kad būtina tinkamai apsirengti, o taip pat primenama, kad vestuvėse neturi būti vaikų bei jų antrųjų pusių. Dalyvauti kviečiami tik tie, kurių vardai nurodyti kvietimuose. Dėl koronaviruso pandemijos svečių prašoma vienas nuo kito laikytis 2 metrų atstumo ir dėvėti veido apsaugos priemones.

Tačiau labiausiai šokiruojantis reikalavimas – pasirašyti specialų dokumentą dėl COVID–19. Tokie dokumentai paprastai pasirašomi, kai imamasi kokios nors pavojingos veiklos. Dokumente nurodoma, kad jį pasirašiusysis nereikš jokių pretenzijų ir atsisako teisės paduoti į teismą, jei tokios veiklos metu susižeistų. Šiuo atveju, pavojinga veikla laikomas dalyvavimas vestuvėse. Šiek tiek pasidomėjusi kvietimo gavėja išsiaiškino, kad šis dokumentas nėra vienas iš pokylių salės reikalavimų, rašoma dailystar.co.uk.

Socialinių tinklų naudotojai griežtai sukritikavo šias taisykles. Vienas žmogus komentavo: „Atsineškite savo alų ir gal mirsite? Geriausios vestuvės pasaulyje!“


Rašyti komentarą...
e
edvardas
2020-09-02 18:44:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
mano taipat vestuviu diena siandien
Atsakyti
0

L
Liepa
2020-09-02 21:49:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuokitės vieni atrado reikalavimus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų