Valymo gudrybę atradęs vaikinas įspėja kitus: batai ėmė putoti gatvėje

Batų valymo gudrybė baigėsi liūdnai: vaikino batai einant gatve per lietų nuo muilo ėmė putoti. Juokinga nuotrauka žaibiškai išpopuliarėjo internete.

Batų valymo gudrybė baigėsi liūdnai: vaikino batai einant gatve per lietų nuo muilo ėmė putoti (nuotr. facebook.com)

Švaros mėgėjas neįtikėtina situacija pasidalino internete, įspėdamas, kad sportbačių „Vanish“ valyti geriau nereikia. Nors pats valymo procesas pavyko – jo sportbačiai buvo baltutėliai, bet pasireiškė netikėtas šalutinis poveikis.

Vaikinas pridėjo savo švara tviskančių baltų sportbačių, po lietaus padengtų muilo putomis, nuotrauką. Jis rašė: „Anądien savo sportbačius išploviau su „Vanish“ ir palikau džiūti. Dabar su jais vaikštau per lietų ir su kiekvienu žingsniu gaminasi muilo putos.“

Panašu, kad švaros mėgėjui nepavyko iki galo išskalauti skalbimo priemonės iš sportbačių medžiagos. Muilo putos aktyvavosi dėl kontakto su lietaus vandeniu, vos vaikinui išėjus pasivaikščioti. Pasirodo, būna ir taip!

Buteliuką „Vanish Colour Safe“ dėmių valiklio galima įsigyti vos už keletą eurų. Šią priemonę saugu naudoti ir batams, bet tuomet juos reikia labai gerai išskalauti. Daugelį tipų sportbačių galima tiesiog įdėti į pagalvės užvalkalą ar į specialų gležniems audiniams skirtą maišelį, ir tuomet į skalbimo mašiną, bei skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Jei sportbačiai balti, juos taip pat galima valyti dantų pasta, rašoma dailystar.co.uk

Vaikino įrašas internete išpopuliarėjo žaibiškai. Kitus švaros mėgėjus situacija labai prajuokino. „Pradėjai naują mados tendenciją“ – rašė vienas komentatorius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų