Astrologai perspėja apie permainas: netrukus turėtumėte išgirsti reikšmingų pasiūlymų

Trečiadienis – įtempta diena Zodiako ženklams. Vieniems prireiks naudotis humoro jausmu, kitiems užteks išorės veiksnių tam, kad gautų optimizmo. Astrologai pataria šią dieną tvarkyti verslo reikalus iš esmės. Galbūt tai reiškia senų kontaktų nutraukimą ir naujas derybas. Nepaisant to, bus ir tokių Zodiako ženklų, kuriems erotika ir flirtas bus šiandienos varikliai.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Meilė, erotika, romantika, aistringi flirtai, – štai kas jus labiausiai džiugins šią dieną. Jei tvarkote verslo reikalus, galbūt su kažkuo teks nutraukti sutartį ar naujai derėtis.

Tauras

Jums norėtųsi pakeliauti arba ilgiau pabūti ten, kur galbūt esate nuvykę. Jeigu ieškote darbo kūrybinėje sferoje, galite gauti neblogų pasiūlymų. Tai suteiks optimizmo.

Dvyniai

Norėsis atsipalaiduoti, bet tikriausiai teks atlikti įvairias pareigas. Galimos kalbos apie kelionę arba teks jai ruoštis. Kitų padedami staiga galite suvokti savo giluminę problemą.

Vėžys

Puiki diena kolektyviniam darbui, kūryba, bendravimui. Apie save gali priminti senas bičiulis. Iš jo galite sulaukti jau beveik pamirštos skolos grąžinimo arba viliojamo pasiūlymo.

Liūtas

Mintimis, o gal ir realiai būsite nutolę nuo kasdienybės. Norėsis tinginiauti. Nepasiduokite svaigalų traukai.

Mergelė

Iš ankstyvo ryto nuotaiką gali kiek sugadinti pagyvenę artimieji. Turbūt mieliau plušėtumėte darbe, užuot klausęsi šeimos narių bambėjimo. Vėliau diena bus malonesnė, seksis atlikti tai, ką suplanavote.

REKLAMA

Svarstyklės

Šiandien pasižymėsite nebloga komercine nuovoka. Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikę įtemptai svarstyti aktualią finansinę, tiekimo, pirkimo-pardavimo ar nekilnojamojo turto problemą.

Skorpionas

Gera diena kaupti ir skleisti informaciją, tvarkyti reikalus, susijusius su ryšiais, technika, transportu, korespondencija, kelionėmis. Būtų gerai, kad pasitelktumėte sveiką humoro jausmą.

Šaulys

Būsite susirūpinę kasdieniniais reikalais, tačiau stigs energijos praktiškai atlikti susikaupusius darbus. Be to, nerimą kels didėjančios išlaidos ir mažėjančios santaupos. Pasistenkite sveikai maitintis.

Ožiaragis

Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Būsite gana populiarūs tarp priešingos lyties asmenų, draugų. Nusimato įdomus kultūrinis renginys.

Vandenis

Šiandien darbas jums nekels graužaties, nors galbūt tenka įtemptai dirbti. Jeigu eisite į darbo interviu ketindami įsidarbinti, jums gali pasisekti.

Žuvys

Šiandien galite išgirsti reikšmingų dalykinių pasiūlymų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Tikriausiai kažkuo nustebins partneriai.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų