Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sėkmė lydės šiuos ženklus

Sekmadieniai skirti astrologo Naglio Šulijos naujausioms prognozėms. Nieko nelaukite ir jau dabar sužinokite, ką jums žada žvaigždės. 

Naglis Šulija (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Avinas. Atėjo laikas dažniau stabtelėti, pabūti su savimi, pagalvoti apie ateitį – kad atėjus laikui būtų galima grįžti prie savo tikslų. Pailsėti. Prasiblaškymui gyvenimas pasiūlys daug puikių pramogų, o ir asmeniniai jausmai gali sulaukti priežasties atsiskleisti. Geras metas rūpintis sveikatos reikalais.

Jautis. Vis daugiau dėmesio sulauks namai, šeimos reikalai – nestigs įkvėpimo veikti taip, kad čia būtų dar jaukiau, gražiau, o namiškiai laimingesni. Be to, dabar būsite labai kūrybiški, nestigs ir smagių pramogų. Prasideda palankus metas rūpintis sveikatos reikalais.

Dvyniai. Dėmesio reikės kelioms sritims. Viena jų – namai, šeimos reikalai. Pastangos šioje srityje baigsis tuo, kad tvarkos čia bus gerokai daugiau. Daug džiaugsmo ir malonumo suteiks bendravimas – susitikimų su draugais dabar gali būti daug. Ir smagių pramogų daugės.

Vėžys. Gali būti, kad darbe darbų bus mažiau, įsivyraus paprasčiausia rutina, bet piniginiai reikalai ims gerėti tarsi be didesnių pastangų. Bendravimo taip pat daugės – ir su senais draugais, ir su naujais pažįstamais. Geras laikas tiems, kurie mokosi. Bus lengva tvarkyti ir namų bei namiškių reikalus.

Liūtas. Asmeninis žavesys ims augti ne dienomis, bet valandomis. Būsite dar kūrybiškesni nei iki šiol ir linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais. Puikiai atrodys ir piniginiai reikalai, galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Daug džiaugsmo suteiks bendravimas su draugais.

REKLAMA

Mergelė. Būsite energingi, veiklūs, kūrybiški, todėl geriausiai seksis tie darbai ar veikla, kurios imsitės patys, asmeniškai. Visgi artėjant savaitgaliui atidumo gali pristigti – trumpam. Gali atsirasti ir piniginių reikalų – nedidelių, greitai tvarkomų, bet nešančių apčiuopiamos naudos.

Svarstyklės. Būsite greiti, dalykiški, daug ir mielai bendrausite bei sparčiai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti nemažai. Puikiai seksis ir tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Pailsėti ir nutolti nuo reikalų padės artimi draugai.

Skorpionas. Darbe gali daugėti ne darbo, bet smagių, malonių aplinkybių. Žinoma, jei veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu, tuomet galima tikėtis išties nemenkos sėkmės. Labai palankus metas kartu su kolegomis arba bendraminčiais svarstyti ateities planus.

Šaulys. Tikrai nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Atrodo, jie vyks tikrai sklandžiai, daugiau atidumo prireiks nebent artėjant savaitgaliui. Nenorintiems darbuotis dabar labai gražiai gali susiklostyti su kelionėmis susijusios aplinkybės. Naudingų dalykų papasakos artimi draugai.

Ožiaragis. Darbe gali daugėti nedidelių darbų ir greitai sutvarkomų reikalų. Viską reikės daryti labai greitai ir nepamirštant viską aptarti su esančiais šalia. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Geras jis ir tiems, kurie ieško papildomų išteklių savo veiklai plėsti.

Vandenis. Ne darbai dabar rūpės, o ryšys su artimu žmogumi, asmeniniai santykiai – juos puoselėti metas labai geras, jie teiks daug džiaugsmo ir malonumo. Palankus metas arba dalykinei kelionei, arba su kelione susijusioms aplinkybėms aiškintis. Namie darbų bus mažiau.

Žuvys. Tikėtinas bendras veiklos atoslūgis – piniginių reikalų gali būti mažiau, juos apgalvoti reikės atidžiau, darbe darbų nedaug, namie irgi viskas savo vietose. Palankus metas rūpintis sveikatos reikalais, pasilepinti, taip pat puoselėti pusiau dalykinius, pusiau asmeninius ryšius su svarbiais jums asmenimis.


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-09-08 09:04:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiausia reikėtų tokiems komentarų rašytojams suprasti apie ką eina kalba,išmokti lietuviškai teisingai rašyti,po to apie ką nors komentuoti.
Atsakyti
0

O
Ožiatagis
2020-09-08 09:14:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kurie tie la?imingieji
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų