Didysis rugsėjo mėnesio horoskopas: 1 Zodiako ženklui – neįtikėtina sėkmė

Rugsėjis bus atsakingumo mėnuo – planetos išsidėstys taip, kad padėtų mums pamatyti, kaip mūsų žodžiai, vertybės ir įsitikinimai nedera su mūsų veiksmais. O kas laukia jūsų Zodiako ženklo?

Asociatyvi nuotrauka  (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Gali būti, kad į kokį nors tikslą ar darbą nebeįdedate tiek širdies, kiek anksčiau. Pats laikas apmąstyti, kam skiriate savo laiką ir energiją, ir juos nukreipti kitur. Bendravimas su kitais žmonėmis padės rasti aiškumą, kurio ieškote, todėl išlikite atviri. Taip pat palikite vietos savo kūrybiniams impulsams. Ieškokite būdų savo talentus išnaudoti geriems darbams – jūsų dosnumas neliks neatlygintas.

Jautis

Šį mėnesį būsite priversti apsvarstyti savo draugystes ir asmeninius santykius. Jei jus slegia kaltė ar nereikalingi įsipareigojimai, laikas nuoširdžiai, bet su meile, apgalvoti situaciją ir pakoreguoti savo kursą. Būkite autentiški. Tuo tarpu jums užsidegs žalia šviesa kūrybiniame projekte, bet per daug neįsijauskite, kol neišsiaiškinote visų sunkumų. Jei reikia, prašykite pagalbos.

Dvyniai

Šį mėnesį jums skambės fanfaros už pasiekimus darbe ar kitose srityse, o galbūt nuspręsite mesti darbą ir ieškoti ko nors geresnio. Bet kuriuo atveju, teks iš naujo įvertinti savo ateities tikslus ir nuspręsti, ar vis dar nori to paties, kaip ir anksčiau. Šį mėnesį stenkitės klausyti savo širdies ir galvos. Neatitolkite nuo savo šaknų ir tikrai nepralošite, rašoma bustle.com.

Vėžys

Esate pašaukti nuoširdžiai įsivertinti, kuriose savo asmeninių santykių ir savęs pažinimo srityse sau reikalaujate per mažai – galite ir turite norėti daugiau. Nors rugsėjis nebus tinkamiausias laikas visu greičiu veržtis į priekį, bet šis mėnuo tiks savo vertės apmąstymams, apsirūpinimui sau reikalingu dvasiniu penu ir naujų mąstymo bei bendravimo būdų priėmimui.  Labai padėtų, jei įgautumėte naują įgūdį.

REKLAMA

Liūtas

Tikrai turite didelių svajonių, kurias norite išpildyti, bet šį mėnesį geriau pasižiūrėti, ar jas įgyvendinant kurioje nors srityje jums nepritrūko atsakingumo. Užuot susitelkę į tai, ko neturite arba leidęsi į kompromisus, permąstykite savo gausos ir stokos supratimą. Rugsėjo mėnesį gebėsite pritraukti visus ir viską, ko panorėsite. Nepamirškite, kad to, kas jums lemta, forsuoti nereikės.

Mergelė

Šį mėnesį gali iškilti su santykiais susijusi problema, kuri jus paskatins suvokti, kad per daug laiko praleidžiate valdydami pasislėpę už sosto, užuot jame užėmę sau teisėtai priklausančią vietą. Gali būti, kad su kai kuriais žmonėmis atėjo laikas pasukti skirtingais keliais ir susitelkti į save pačius. Jei norite iš pagrindų pasikeisti ir suimti savo gyvenimą į rankas, rugsėjis suteiks jums tokią galimybę. Dėmesį sutelkite į tai, ko norite, ir nustokite abejoti savimi.

Svarstyklės

Jūsų sveikata ir gera savijauta pirmojoje mėnesio pusėj bus jūsų dėmesio centre, nes jausite poreikį rūpintis savo kūnu ir siela. Jei darbas ar artimi santykiai kels jums stresą, pripažinkite savo jausmus. Šį mėnesį geriau seksis santykiuose brėžti aiškias ribas. Viena iš jų gali būti vienumoje praleistas laikas, kurio norėsis daugiau. Vienuma gali jums atnešti aiškumo ir atsinaujinimo. Mėgaukitės savo pripažinimo akimirkomis.

Skorpionas

Šį mėnesį galite sulaukti pripažinimo už savo talentus ar kūrybinius projektus, kuriuos užbaigsite šį mėnesį – tai bus jūsų laimėjimas. Tačiau svarstydami tolesnius planus neskubėkite – skirkite laiko įvertinti, kaip toli esate nuėję. Dabar ne pats geriausias laikas greičio pedalą spausti iki galo ar užsikrauti daugiau darbų, nei būtina. Turėkite omenyje, kad dabar geriausia tobulinti savo planus, savo įgūdžius ir gerinti savijautą. Skubėti neverta.

REKLAMA

Šaulys

Šis mėnuo bus tinkamas užbaigti su šeima ar namų aplinka susijusį gyvenimo skyrių. Tai jums padės pasiekti vieną didžiųjų gyvenimo tikslų ar sukurti tai, apie ką jau seniai galvojate. Šį mėnesį jus aplankysianti sėkmė ateis iš susitvardymo, kai norėsis iškart sulaukti atpildo, o taip pat iš nesiblaškymo bei ramaus pasvarstymo, prieš imantis naujų darbų. Taip pat padės kruopštus pasiruošimas ir rūpinimasis savo dvasiniu gerbūviu.

Ožiaragis

Gali būti, kad su tinkama idėja atsidursite tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje – tai gali būti pokalbis ar projektas, kuris atneš jums pripažinimą ir tvirtesnį pasitikėjimą savimi. Bet kol ieškosite sėkmės, taip pat jausite poreikį pripažinti jums padėjusių žmonių indėlį. Daugiausia darbo šį mėnesį įdėsite į intymumo ir pažeidžiamumo vystymą santykiuose, ypač tada, kai reikės atleisti, bet tai jums suteiks ir didžiausią atpildą.

Vandenis

Šį mėnesį tikėtina, kad pereisite į naują darbą ar rasite naują pajamų šaltinį, bet stenkitės per daug nesijaudinti, nes horizonte jūsų laukia naujos galimybės. Dovanų sulauksite iš partnerio ar iš žmonių, kurie nori jums padėti ar su jumis bendradarbiauti, todėl stenkitės nebūti per daug užsispyrę. Tikėkitės, kad reikės dirbti su tuo, kaip komunikuojate ir kaip einate į kompromisus, nes pamatysite, kad jūsų poreikis būti visada teisiam nebus nei naudingas, nei produktyvus. Tuo tarpu stenkitės neskubėti, leisdamiesi į naujus projektus. Apsvarstykite visas savo galimybes.

Žuvys

Šį mėnesį prieisite kryžkelę, kurioje reikės apsispręsti, kaip matome save ir kaip siekiate savo tikslų. Jei jus iki šiol stabdė nepasitikėjimas savimi ar santykiai su kitu žmogumi, greičiausiai šis aspektas pasikeis. Didžiausio postūmio galite tikėtis finansų ir savivertės srityje. Kitaip tariant, laikas būti aktyvesniems ir nebijoti reikalauti to, kas jums priklauso. Tam turite visus reikiamus sugebėjimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų