Vilnietė Rūta atsikratė trečdalio savo svorio: pokyčiai atima žadą

Vilnietė Rūta neturėjo jokių minčių apie svorio metimą ar dietų laikymąsi, kol beveik lygiai prieš metus užlipusi ant svarstyklių pamatė, kad pasiekė 97 kilogramų svorį. Pamačius šiuos skaičius, moteris nusprendė keistis ir šiandien ji jau atsikratė 37 kilogramų. 

Vilnietė Rūta atsikratė 37 kg (nuotr. asm. archyvo)

„Kai pamačiau tuos 97 kg mano galvoje kažkas apsivertė. Supratau,  kad viskas arba dabar, arba niekada. Vos nulipusi nuo svarstyklių puoliau ieškoti informacijos apie sveiką mitybą, kaip teisingai mesti svorį, kad jis nesugrįžtų, kas tos kalorijos ir kaip jas skaičiuoti“, – pasakoja Rūta.

Moteris pasakoja, kad iki to laiko jos mityba atrodė tiesiog tragiškai: traškučiai, saldumynai, riebus maistas ir jo buvo daug. Be to moteris valgydavo vakarais, naktimis ir nežiūrėdavo nei kiek, nei ką valgo.

„Keičiau visą mitybą, atsisakiau saldumynų, miltinių patiekalų, padažų, kiaulieną pakeičiau į vištieną, kalakutieną.  Mityboje atsirado daržovės, vaisiai, pieno produktai, žuvis, kruopos, riešutai, sėklos“, – vardija moteris.

Sunkiausia – pirmomis savaitėmis

Rūta pasakoja, kad pirmos savaitės buvo gana sunkios ją kankino alkis, nes vakarais buvo įpratusi valgyti. Bet moters užsispyrimas buvo didesnis ir ji neleido sau paslysti, tad jau po pirmųjų savaičių pasimatė pokyčiai – kelnės tapo laisvesnės.

Po metų svarstyklėse moteris pamatė žymų pokytį – ji atsikratė maždaug trečdalio svorio ir vietoj 97 kg sveria 60 kg.

Vilnietė Rūta atsikratė 37 kg

Ji pasakoja, kad per visą šią svorio metimo kelionę jai nepasitaikė silpnumo akimirkų, nes svoris krito, o maistas, kurį valgė, buvo skanus.

„Kuo toliau tuo lengviau buvo eiti šiuo keliu, o kur dar draugų, pažįstamų komplimentai. Mane tai labai varė į priekį. Šventėse turiu taisyklę nepersivalgyti, leidžiu sau ir torto gabaliuką, ir kitų skanėstų, bet kitą dieną grįžtu į savo ritmą“, – pasakoja ji.

Rūta atvirauja, kad iš pradžių ji planavo numesti bent 10 kg. Juos numesti pavyko gana greitai, todėl moteris nusprendė eiti iki galo ir numesti visą turėtų viršsvorį – 32 kg, bet galutinis rezultatas yra dar didesnis.

„Aš jau svorio nemetu, pasiekiau savo tikslą. Dabar svarbiausia jį išlaikyti. Kitiems palinkėčiau nelaukti rytojaus, pradėti čia ir dabar.  Dabar daug informacijos internete, yra sukurtų grupių, kur visada patars, padrąsins. Svarbiausia pradėti, o vėliau viskas eis tik geryn“, – šypteli Rūta.


Rašyti komentarą...
g
grazina
2020-11-14 17:06:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuole ir toliau tokiu keliu eik pavizdys kitiems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų