Švelnumas, gaiva ir komfortas – nepakeičiamos kokybiškų apatinių savybės

Gerą nuotaiką ir puikią savijautą gali užtikrinti net ir mažos detalės, kurių aplinkiniai nė nepastebės. Daugelis sutiks, kad geriausi apatiniai yra tie, kurie užtikrina komforto jausmą neprimindami apie save. Kaip tik todėl, renkantis naują liemenėlę, kelnaites ar apatinius marškinėlius verta atkreipti dėmesį ne tik į jų modelį bei spalvinę gamą, bet ir į medžiagos sudėtį. 

Švelnumas, gaiva ir komfortas – nepakeičiamos kokybiškų apatinių savybės

Švelnumas 

Nepaprastai svarbu, kad arčiausiai kūno esantys drabužiai nedirgintų odos bei užtikrintų malonią lytėjimo patirtį. Apatinių drabužių medžiaga turėtų būti ypač minkšta ir prie kūno priglusti švelniai tarsi antra oda. Pažangių technologijų dėka išskirtinis švelnumas nebėra tik šilko privilegija – ypatingu švelnumu gali pasižymėti apatiniai, pasiūti tiek iš sintetinio, tiek iš natūralaus pluošto medžiagų. Bene labiausiai nustebinti maloniu pojūčiu gali pažangiai apdorota vilna – apatiniai su merino vilna laimi vis daugiau vartotojų simpatijų. Jei oda jautri, linkusi sudirgti, verčiau pirmenybę teikti organinei medvilnei, išbandyti apatinius, pasiūtus iš bičių vašku praturtintos medvilnės arba medžiagos su sojos pluoštu. Sojos pluoštas savo savybėmis primena kašmyro ir šilko derinį – ši medžiaga nedirgina net jautriausios odos. 

REKLAMA

Gaiva 

Kalbant apie apatinį trikotažą, jautrus yra ne tik lytėjimo, bet ir gaivos klausimas. Sutelkti dėmesį į dienos iššūkius paprasčiau, kai lydi švaros pojūtis. Higieniška apatinių medžiaga turėtų būti laidi orui, gerai sugerti bei lengvai išgarinti drėgmę. Tokių savybių rinkiniu pasižymi medvilnė ir vilna, nuo jų taip pat neatsilieka ir kitos iš natūralaus pluošto pagamintos medžiagos. Pavyzdžiui, iš perdirbtos celiuliozės gaminamas lajocelis drėgmę sugeria netgi geriau nei medvilnė. 

Kelnaites, liemenėles ar apatinius marškinėlius su vilna malonu vilkėti ne tik šaltuoju metų laiku. Jie palaiko optimalią kūno temperatūrą, užkirsdami kelią šilumos pertekliui, nes ypač greitai sugeria bei išgarina drėgmę. Verta prisiminti, kad avių vilna turi antibakterinių savybių, todėl vilnos apatinės kelnaitės – itin higieniškas pasirinkimas. 

Komfortas 

Nuolat skubančiame pasaulyje darosi vis populiaresni komforto jausmą užtikrinantys pasirinkimai. Šiuos pokyčius nesunku pastebėti net itin asmeniškuose bei subtiliuose pokyčiuose. Pavyzdžiui, komforto jausmą vertinančios moterys sportines liemenėles vis dažniau užsideda ne tik treniruočių metu. Taip pat lengva pastebėti, kad vis labiau populiarėja liemenėlės be varžančių metalinių lankelių, mat dailią krūtinės formą galima palaikyti ir be varginančio sukaustymo. Nauji moterų įpročiai bei prioritetai atsispindi ir vis platesnėje bei įvairesnėje apatinio trikotažo pasiūloje. Iš natūralaus pluošto medžiagų siuvamos madingo dizaino kelnaitės, liemenėlės, marškinėliai ir kiti apatiniai drabužiai, todėl moterims nebetenka rinktis tarp komforto ir stiliaus. 

Ieškant naujų apatinių užtenka aiškiai žinoti savo individualius poreikius bei prioritetus ir žinoti savo dydį. Skoningų idėjų bei patrauklių pasiūlymų, kaip atnaujinti savo apatinių stalčių rasite Utenos trikotažo elektroninėje parduotuvėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų