Dušą valykite su indaplovei skirta tablete: spindės švara

Vonios valymas – vienas iš tų namų ruošos darbų, kuriuos atidėliojame kiek galime. Kad dušas ir vėl tviskėtų švara, gali prireikti nemažai vargo. Ar norėtumėte vietoj šio darbo tiesiog patinginiauti? Tai įmanoma – jums prireiks tik indaplovės tabletės, rašoma tips–and–tricks.com. Štai kaip tai padaryti.

Dušo valymas (nuotr. Shutterstock.com)

Vienas labiausiai frustraciją keliančių dalykų šveičiant vonią – jei įdėjus daug sunkaus darbo rezultatas nedžiugina. Vienu ar kitu būdu muilas bei kiti nešvarumai vis tiek užsilieka, pavyzdžiui, ant stiklinių dušo durelių ar ant dušo užuolaidos. Tad kaip geriausia valyti dušą? Naudokite indaplovės tabletę!

Muilo ir kalkių nuosėdos vonioje

Ar kada bandėte išplauti dušą? Tikimės, kad į šį klausimą atsakėte „taip“. Tokiu atveju taip pat žinosite, kaip kartais sunku pašalinti visas muilo ir kalkių nuosėdas nuo dušo durelių ar dušo užuolaidos. Ar jau susiruošėte tiesiog įsigyti naują dušo užuolaidą? Neskubėkite – šis naudingas patarimas padės sutaupyti tam skirtus pinigus.

Yra viena paprasta gudrybė, leidžianti atsikratyti visų nešvarumų, susikaupusių ant dušo užuolaidų ir durelių. Šiuo patarimu pasidalino mama iš Australijos, kuri nusprendė sumaišyti dvi visų naudojamas priemones ir atrado puikų valymo metodą. Viskas, ko jums reikės – tai didelė kempinė ir indaplovės tabletė. Išmatuokite tabletės dydį ir kempinėje iškirpkite tokios pat formos ertmę, kad į ją kaip tik tilptų tabletė. Sudrėkinkite kempinę ir ja valykite dušo dureles ar užuolaidą. Nuskalaukite šiltu vandeniu ir viskas! Vonia spindės švara.

Prieš pradėdami taip valyti, būtina užsimaukite apsaugines pirštines. Indaplovės tabletės yra galingesnė priemonė, nei galėtumėte pagalvoti! Šį metodą sugalvojusi kūrybinga moteris juo pasidalino Australijos mamų grupėje. Jos pavyzdžiu pasekti nusprendė ir daugybė kitų žmonių. Taip pat ir jiems taip valyti dušą sekėsi puikiai. Viena mama šį metodą taip pat išbandė su orkaitės durelėmis – rezultatai ją maloniai nustebino.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų