Gatvėje užpulta jonavietė perspėja kitas: nepažįstamasis griebė už gerklės

Jonavoje gyvenanti moteris, nenorėjusi atskleisti savo tapatybės, įspėja kitas ir ragina net dienos metu neprarasti budrumo, nes antradienį buvo užpulta dienos metu.

Jonavoje dienos metu užpulta moteris (nuotr. asm. archyvo)

Rasa (aut. pastaba – tikrasis vardas redakcijai žinomas) pasakoja, kad išbėgusi pabėgioti buvo užpulta. Viskas įvyko Jonavoje, netoli geležinkelio tilto per Nerį.

„Mamos! Moterys! Saugokit savo mergaites ir save! Aš tik išbėgau pabėgioti dienos metu ir mane užpuolė...“, – pasakoja ji.

Pasak moters, užpuolikas prisėlino iš nugaros ir griebė jai už gerklės, uždengė akis. Nors Rasa buvo ištikta šoko, tačiau jai pavyko išsinerti iš užpuoliko gniaužtų ir pabėgti. Nuotraukoje, kuria vėliau dalinosi moteris matosi, kad užpuolimo metu jai buvo sužalota lūpa.

Praėjus beveik parai po šios siaubingos patirties moteris sako, kad atrodo, jog kažkas nuolat eina jai už nugaros.

„Po užpuolimo man šokas buvo, verkiau, bėgau, sustojau, vėl bėgau, nes net nesupratau kas įvyko... Bijau dabar labai, vis einu ir atsisukinėju atgal, atrodo, vis kažkas už nugaros“, – sako ji.

Rasa nurodo, kad ją užpuolęs vyras buvo maždaug 18-19 metų, apsivilkęs pilką „Adidas“ džemperį, juodas „Adidas“ kelnes ir apsiavęs tamsius „Nike“ sportbačius.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Odeta Vaitkevičienė nurodo, kad įvykis apie užpuolimą Jonavoje buvo registruotas rugpjūčio 4 dieną, 16 val. 59 min.

„Pranešimo metu buvo užfiksuota, kad Jonavoje, Panerių gatvėje, šalia geležinkelio viaduko, jaunuolis užpuolė 1995 metų gimimo moterį ir iš nugaros uždengęs burną atėmė mobiliojo telefono ausines. Pirminės informacijos apie kūno sužalojimus gauta nebuvo",  – nurodo O. Vaitkevičienė.


Rašyti komentarą...
.
...
2020-08-06 21:13:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepadės nei jos dujos iš išgąsčio pamiršti viska
Atsakyti
0

a
2020-08-06 23:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
...taip moteris išsigando, o bliuzono, kelniu ir net sportbačių firmų pavadinimus prisimena ir įžiūrėjo...turėjo laiko, ištyrinėjo...gali atkreipt dėmesi, pastebėti bliuzono firmą pagal firminį ženlą, o kelnių, o dar ir sportbačių...net keista... o rašot, kad dujų balionėlį nebūtų kada išsitraukt...
Atsakyti
0

V
Vaidas
2020-08-06 20:48:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesiokis dujas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų