Ypatingas savaitės horoskopas: štai, kas jūsų laukia šiomis dienomis

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Perskaitykite prognozę savo Zodiako ženklui ir išsiaiškinkite, ką jums šiomis dienomis prognozuoja žvaigždės.

Asociatyvi nuotrauka  (nuotr. Shutterstock.com)

AVINAS. Aktyvaus Marso įtakoje noras pramogauti nustelbs darbo problemas ir namų ruošos darbus. Būsite kupini optimizmo ir puikios nuotaikos, tad pasistenkite pasiimti iš gyvenimo geriausia, ką jis gali suteikti. Norėsis flirtuoti su priešinga lytimi. Nors jums patiks pats flirto procesas, žvaigždės perspėja būti atsargiems: jūsų antrajai pusei tai gali visai nepatikti. Vienišiems metas pasinerti į gražų romaną, kuris vėliau tikrai galės peraugti į kažką rimto.

JAUTIS. Venera į pirmą planą iškelia santykius šeimoje plačiąja prasme, įskaitant giminaičius ir ypač tėvus. Identifikavę save kaip šios gausios komandos dalį, prireikus būsite pasirengę prisiimti atsakomybę už jos gerovę. Tai gali būti ypač sunku tiems, kuriems tenka blaškytis tarp darbo ir namų. Visi pagrindiniai jūsų gyvenimo įvykiai vyks namuose, o darbe rasite įprastą rutiną, čia neįvyks nė vienas svarbus įvykis, vertas jūsų dėmesio.

DVYNIAI. Dėl Merkurijaus įvairūs kontaktai su išoriniu pasauliu gali įgyti jums ypatingos svarbos. Turėtumėte pasistengti ne tik užmegzti naujus ryšius, bet ir juos palaikyti. Labai gerai, jei tiksliai žinote, kur galite gauti reikiamos informacijos, kur turite kreiptis. Galimas susidūrimas su situacijomis, kai jūsų artimiesiems reikės informatyvių patarimų ar konsultacijų tam tikru klausimu. Bus svarbūs santykiai su artimiausiais giminaičiais, ypač su broliais ir seserimis.

VĖŽYS. Merkurijus suteiks jums daugybę galimybių užsidirbti pinigų ir juos panaudoti, nors kol kas, išmokyti karčios patirties, labiau norėsite taupyti. Būtų klaida prioritetu iškelti materialias vertybes: be pinigų, šiame pasaulyje yra ir kitų reikšmingų dalykų, pavyzdžiui, savo principų laikymasis ar santykių su mylimuoju puoselėjimas. Venkite pernelyg spausti savo darbuotojus ar verslo partnerius bei reikalauti per daug – tai sukeltų neigiamų reakcijų ir konfliktų.

REKLAMA

LIŪTAS. Kai Saulė soste, atsiveria daug galimybių pagerinti savo įvaizdį, pakelti savivertę. Pasirūpinkite išvaizda, atnaujinkite įvaizdį. Palanku aktyviai dalyvauti versle: jums pakaks ir ryžto, ir iniciatyvos. Neturėtumėte tikėtis greito karjeros progreso, tačiau galite pakloti gerą pagrindą ateities gerovei. Dabar sugebėsite išsiskirti iš minios, būsite ypač pastebimi, o vadovybė atsižvelgs į jūsų kandidatūrą. Sunkus darbas stengiantis dėl norimo rezultato padės pasiekti tikslų.

MERGELĖ. Merkurijus byloja, kad dabar ne metas aktyviai judėti į priekį, geriau būti vieniems, dar kartą įvertinant tai, ką jau padarėte. Ir, žinoma, pagalvokite apie neatidėliotinas ateities užduotis. Nesijaudinkite, kad laikas tarsi sustojo, verčiau mėgaukitės proga atsipūsti. Dar kartą išanalizuokite savo vidinę būseną. Jei esate kažkuo nepatenkinti, turėtumėte nustatyti, kas būtent sukėlė šį jausmą, kodėl jis kilo. Turite sutikti, kad ne viskas pasaulyje priklauso nuo jūsų.

SVARSTYKLĖS. Dėl Marso tapsite ambicingesni, padidės jūsų demonstratyvumas. Bendraudami būkite geranoriški ir dosnūs, tada daugelį galėsite įtikinti savo teisumu ir laimėti. Netikėkite tuščiais pažadais, reikalaukite apčiuopiamo nuopelnų pripažinimo įrodymo: ar tai būtų naujos pareigos su didesniu atlyginimu, ar premija už gerą darbą. Kolektyvinis darbas bus ypač produktyvus, o savo draugų – senų ar naujų – dėka įgysite pranašumų tam tikroje sau prasmingoje situacijoje.

SKORPIONAS. Marso įtakoje jums būdingos didesnės ambicijos ir nuostabus pasirodymas svarbioje srityje. Noras pagerinti profesinę padėtį ir pasiekti puikių rezultatų yra neabejotinai pagirtinas, tačiau ne visos priemonės tam tinka. Nemėginkite lipti per galvas, nesinaudokite esančiais šalia, rodykite dosnumą ir kilnumą –taip galėsite pasiekti daug daugiau. Vadovybė tikrai įvertins jūsų nuopelnus, o ir kolegų palankumo neprarasite.

REKLAMA

ŠAULYS. Merkurijus skatins poreikį ne tik nuolat gauti naujos informacijos, bet ir dalintis ja su kitais, keistis nuomonėmis. Ypač svarbūs gali būti klausimai, susiję su filosofine pasaulėžiūra, religingumu, kelionėmis į užsienį, sutuoktinio tėvų sveikata ar pačių santuokos planais. Galite suprasti, kad jums trūksta žinių ar įgūdžių tolimesniam profesiniam tobulėjimui, todėl įstosite į aukštesnio lygio kursus ar aukštąją mokyklą. Galimas pasiūlymas stažuotei užsienyje.

OŽIARAGIS. Saturnas įsitempęs, tad jums reikės palaikymo, ypač emocinės paramos. Kaip visada, sau keliate aukštus reikalavimus ir stengiatės pasiekti geriausią rezultatą. Finansinės nepriklausomybės poreikis paskatins investuoti, pasitelkiant paskolas ar bendrą kapitalą. Vieni turės sumokėti skolas, o kiti, priešingai, grąžins pasiskolintus pinigus. Gali tekti spręsti su palikimu ar kitų žmonių finansais susijusius klausimus, galbūt padedant draugams, gal per profesinę veiklą.

VANDENIS. Uranui apsisukus, tapsite ambicingesni, tuo pačiu – didingesni, gebantys parodyti kilnumą, apsaugoti silpnuosius ir padėti tam, kuris neteisingai įžeistas. Profesinėje srityje turėtumėte atkreipti dėmesį į santykius su kolegomis ar pavaldiniais: jei kiltų konfliktų, stenkitės juos išspręsti. Turėtumėte siekti ne konfrontacijos, o bendradarbiavimo, abipusio supratimo su mylimuoju.Vieni galite susituokti, o kiti – gauti žinių apie šeimos pagausėjimą.

ŽUVYS. Jupiteris žada daug veiklos profesinėje srityje. Čia gali susidaryti sudėtinga situacija, kuriai išspręsti prireiks visos patirties, o gal ir gerų patarimų iš išorės. Tikėtina, kad turėsite atlikti nuobodų darbą, kuriam vis dėlto reikės didesnio dėmesio, pavyzdžiui, sudaryti grafikus, lenteles ir ataskaitas. Nereikėtų tikėtis paaukštinimo ar atlyginimo padidėjimo. Jūsų paties ar artimo žmogaus sveikata taip pat gali pareikalauti ypatingo dėmesio.

Šaltinis: valstietis.lt 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų