Dizainerė patarė, į ką būtina atkreipti dėmesį įrenginėjant svajonių būstą: daugelis daro esminę klaidą

Profesionali interjero dizainerė Monika Skrodenė tvirtina, kad norint sukurti svajonių namus svarbiausia ne tik išklausyti klientus, bet ir juos išgirsti. Laidai „Penkių žvaigždučių būstas“ dizainerė atskleidė, kodėl įrenginėjant namus toks svarbus yra zonavimas ir patarė, kokias medžiagas rinktis, kad šios tarnautų ilgai ir atrodytų prabangiai.

Dizainerė vadovaujasi principu, jog namai neturi būti apkrauti nereikalingais daiktais.

„Menas yra gyventi erdvėje ir neapsikrauti. Aš labai džiaugiuosi, kad šitie klientai atsisakė standartinių spintelių vardan prabangios erdvės, kad būtų įspūdis, nes tai yra bendra erdvė. Norisi gyventi gražiai“, – savo patirtimi dalijasi ji.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dizainerė patarė, kaip prabangą suderinti su praktiškumu

Dizainerė įsitikinusi, kad šiuose namuose nerasite nė vienos perteklinės detalės, o namų veidą ir jaukumą kuria erdvės pojūtis ir stilingi bei kokybiški baldai.

„Audiniai čia rinkti šiek tiek su margučiu, kad gyventi žmonėms būtų patogu, kad nereikėtų stresuoti dėl kiekvieno trupinėlio ar lašelio. Valgomajame odinės kėdės, kurios yra ne ne veltui parinktos, nes praktiška, lengva pavalyti. Visi paviršiai, stalviršiai yra nesibraižantys, tvirti, nepamainomi“, – teigia M. Skrodenė.

Kalbėdama apie erdvių zonavimą, dizainerė tai pažymi kaip vieną esminių dalykų.

„Tai yra nematoma, žmonės vėliau to nepastebi, bet tai yra didysis darbas, teisingai suprojektuoti erdves į jų skaidymą, jų funkcijas, praktiškumą naudojimui ir gyvenimui“, – pastebi dizainerė.

Daugiau patarimų, kaip įsirengti savo namus, rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 9:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 

 


Rašyti komentarą...
s
s
2020-08-08 14:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
"iš didelio rašto išeina iš krašto"... per metus kokią savaitėlę paviešėt gal ir tinka toks interjeras, bet pastoviam gyvenymui netinkamas... per daug dirbtina ir sterilu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų