Baiminatės, kad per atostogas būsite apvogti? Pasinaudokite šiais triukais

Atostogos daugeliui asocijuojasi su geromis emocijomis, smagiu laiku ir atsipalaidavimu. Tačiau jas apkartinti gali vagystės, kurios tikrai sugadins nuotaiką ir dar sukels nemalonių papildomų rūpesčių. Vis tik yra keletas gudrybių, kurios gali padėti paslėpti pinigus ir išvengti nemalonių patirčių.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Alexa Vest dažnai keliauja atostogauti viena, todėl yra išbandžiusi daugybę triukų, padedančių kelionės metu apsaugoti pinigus. Ji pabrėžia, kad vis tik svarbiausia yra neprarasti budrumo, tačiau pasitarnauti gali ir keli būdai.

Tuščias dezodoranto indelis

Jei sunaudojote savo rutulinį dezodorantą, neskubėkite atsikratyti jo buteliuku. Jis gali tapti puikia pinigų slėptuve. Tiesiog išvalykite dezodoranto likučius ir įdėkite į vidų šiek tiek pinigų arba papuošalų. Alexa sako, kad tai yra puiki vieta kelionių metu slėpti vertingesnius daiktus.

Įkloto pakelis

Taip, perskaitėte teisingai. Alexa sako, kad šiuo triuku naudojasi ne tik ji, bet ir jos draugės, kadangi įkloto pakelį lengva atplėšti, į vidų įdėti šiek tiek pinigų ir vėl užklijuoti lyg nieko nebūtų įvykę.

REKLAMA

Plaukų šepetys

Alexa sako, kad naudoja plaukų šepetį, kurio rankena atsisuka. Kai ją atsuka, mergina suvynioja šiek tiek pinigų ir įdeda į rankenos vidų, o tada vėl užfiksuoja.

Keliautoja sako, kad pagrindinis jos patarimas būtų kelionių metu vienoje vietoje nelaikyti visų pinigų, padalinti juos į kuo daugiau vietų, kad netyčia praradus, pametus ar pavogus vieną, atsargų liktų kur nors kitur.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų