Iš šaldytuvo sklinda nemalonus kvapas? Jums prireiks 1 dalyko

Pradarote šaldytuvo dureles, o iš jo sklindantis kvapas riečia nosį? Nemalonu, tačiau taip nebūtinai turi būti kiekvieną kartą jį atidarius.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Kovoti su nemaloniais kvapais pirmiausia reikėtų iš pagrindų peržiūrint šaldytuvo turinį, išmetant netinkamus vartoti produktus, kurie dažniausiai ir būna kvapų sukėlėjai, bei kruopščiai jį išvalant.

Tikriausiai esate girdėję ir apie tai, kad nemalonų kvapą padeda sumažinti į šaldytuvą įdėtas sodos pakelis ar šviežios kavos tirščiai, tačiau šiandien siūlome jums dar vieną būdą, kurį tikrai norėsis išbandyti, skelbiama bobvila.com.

Jums reikės viso labo vieno dalyko – laikraščio. Suglamžykite jį į kamuolius ir išdėliokite šaldytuvo lentynose, ten, kur laisvos vietos. Laikraštis sugers visus nemalonius kvapus, o tada jums beliks juos išmesti. Rekomenduojama laikraščių kamuoliukus keisti kas dvi tris dienas.


Rašyti komentarą...
M
Mike
2020-08-02 06:11:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laiku išsivalyk šaldytuvą ir nesmirdės. Nereik visokiu nuodingų laikraščių. Maista dėk uždengtą. Mano šaldytuvas niekada nesmirda
Atsakyti
-3

M
Marija
2020-08-01 19:49:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isvaliau antibakterinėmis servetėlėmis ir nusausinau popieriniais rankšluosčiais. Greitai ir švariai.
Atsakyti
-2

Z
Zita
2020-08-01 19:27:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
GERIAUSIAS BŪDAS ŠALDYTUVĄ ,ATITIRPINTI IKI SAUSAI IŠVALYTI.SODA SUMAIŠIUS SU LEDO IR CITRINOS RUGŠTIES TIRPALU.PO TO DAR PALAIKYTI ATIDARIUS.ŠALDYTUVO DURELES BEI KAMEROS DURELES .PAJUNGIANT ŠALDUTUVA IDETI IMBIERO ŠAKNIES SUVYNIOJUS I LAIKRASČIO POPIERIU IR PASKIRSTYTI PO LENTYNAS .KVAPO NELIKS IR ILGESNI LAIKO TARPA GAIVUMAS ISLIKS .
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų