3 Zodiako ženklams paskutinis liepos sekmadienis prišauks daug meilės

Paskutinis liepos sekmadienis, atrodytų, niekuo ypatinga diena. Visgi, žvaigždės šią dieną paruošė ne vieną siurprizą, o trims Zodiako ženklams žada pačius maloniausius priminimus ir daug meilės. Taigi, pateikiame liepos 26 d. prognozę 12 Zodiako ženklų:

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Labiau pasitikėti savimi jus skatins palanki aplinkinių reakcija, jų pagarba ar įvertinimas. Galite sulaukti dėmesio ir iš tų žmonių, kurie dabar išvykę į užsienį. Galbūt jums kils ypatingų troškimų, kurie netikėtai gali išsipildyti.

Tauras

Jausite emocinę įtampą, ypač jei teks nemažai rūpintis kitų reikalais. Labai rūpės kažkokia pareiga, darbas. Verčiau pasistenkite, kad artimiems žmonėms šiandien šalia jūsų būtų jauku ir malonu.

Dvyniai

Palanku organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus. Galbūt kils noras paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį arba pasinaudoti kitų patirtimi tvarkantis buityje, sode ar pan.

Vėžys

Jums nelabai norėsis triukšmo, šurmulio. Mieliau leisite laiką virtualioje erdvėje su jos įdomybėmis negu realiame masiniame renginyje. Jums išties reikės daugiau intymumo, ramybės, malonaus atsipalaidavimo.

REKLAMA

Liūtas

Emocingai į viską reaguosite, tirštinsite spalvas. Ypatingų įspūdžių galite patirti užsienyje, toli nuo namų ar renginyje tarp nepažįstamų žmonių.

Mergelė

Šiandien būsite linkę domėtis, žavėtis tuo, kas gražu, gardu, stilinga, komfortiška. Būsite susirūpinę ir savo stiliaus paieškomis. Gali būti, kad leisite sau ypatingus gurmaniškus malonumus.

Svarstyklės

Turėtumėte smagiai praleisti šią dieną. Jausitės apsupti žmonių, su kuriais jaučiatės jaukiai, jums įdomu, norisi diskutuoti. Galbūt sutiksite išsiilgtą draugą arba turėsite progą geriau pažinti sudominusį asmenį.

Skorpionas

Galite sulaukti ypatingo dėmesio iš priešingos lyties asmenų. Su artimu žmogumi tiktų pasidalinti mintimis, atskleisti savo svajones - net jei jos labai keistos ir originalios, būsite suprasti ir veikiausiai sulauksite pritarimo.

Šaulys

Šiandien jums užteks ir įkvėpimo, ir energijos. Mielai bendrausite su priešinga lytimi ir augančia karta, būsite nusiteikę pramogauti. Linksmybės gali užsitęsti kiek per ilgai, jei nenutiks nieko nenumatyto.

Ožiaragis

Būsite nusiteikę turiningai leisti laiką. Galbūt kažką įdomaus rasite internete, gausite malonų laišką, užmegsite meilės intrigą ar kt. Įmanomas siurprizas, kuriuo džiaugsitės lyg būtumėte gavę paparčio žiedą.

Vandenis

Tikriausiai rodysite iniciatyvą, viliodami priešingą lytį, siekdami populiarumo. Saugokite dokumentus, pinigus. Nedalinkite nepagrįstų pažadų, nežaiskite dvigubų žaidimų.

Žuvys

Yra tikimybė, kad kažką nustebinsite, sužavėsite. Bet tai tikriausiai pareikalaus neįprastų pastangų. Įmanomi nenumatyti pirkiniai ar išlaidos malonumams. Gali megztis meilės intriga.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
d
deszakhti
2020-07-26 16:50:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetąinė suaaugušiėms, nоrintiеms sūsiraasti pаrtnerį, nоrintiеms pаšimyleti
Atsakyti
0

r
rapskitzber
2020-07-27 08:08:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetąinė suąugušiėms, nоrintiеms sūsirasti partnеrį, nоrintiems pasimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų