Antakių laminavimo efektą galite sukurti tiesiog namuose: prireiks kelių priemonių

Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose vis labiau plinta nauja tendencija – muilo antakiai. Jie itin primena vaizdą, kuris būna po laminavimo procedūros, kai antakiams suteikiama vešlesnė forma ir yra sutvarkomi nepaklusnūs plaukeliai. Pasirodo, kad muilo antakius galima pasidaryti ir namuose be jokių brangių priemonių.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Brooke Shunatona sako, kad antakiams visada skiria ypatingą dėmesį, todėl savo kailiu norėjo išbandyti vis labiau populiarėjančią muilo antakių tendenciją.

Muilo sudėtyje yra riebalų, žinomų kaip glicerinas, kuris padengia plaukelių paviršių, kad jie liktų vietoje. Nors tai ir neišryškins antakių taip, kaip tai padarytų profesionalios procedūros, tačiau efektas tikrai yra matomas.

Brooke dalijasi, kad pirmiausia antakiams šukuoti skirtą šepetėlį sudrėkina vandeniu ir tada šerelius įtrina į muilą. „Turi susidaryti gelio pavidalo likučiai. Jei nenorite, kad jūsų antakiai atrodytų labai nenatūraliai, pradėkite nuo mažo kiekio muilo, o jei turite antakius, kuriuos sunku sutramdyti, produkto negailėkite“, – nurodo mergina.

REKLAMA

Kitas žingsnis – šepetėliu šukuoti per antakius ir formuoti juos taip, kaip norisi. Priemonė greitai neišdžiūva, todėl yra pakankamai laiko tvarkyti juos tol, kol vaizdas džiugins akis.

Jei reikia vietas, kuriose trūksta plaukelių, galima užpildyti naudojant antakių pieštuką ar kitas turimas modeliavimo priemones, tačiau tai daryti reikėtų itin atsargiai, kad muilas „nenuplauktų“ nuo plaukelių.

Brooke dalijasi, kad šis eksperimentas jai labai patiko ir antakiai visą dieną laikėsi taip, kaip ji juos buvo suformavusi. Mergina tik atkreipia dėmesį į tai, kad muilas gali sudirginti odą. Jei muilas turi šarminį pH, oda gali pasidaryti raudona, pleiskanojanti ir niežtinti. Todėl geriausia ieškoti tokio muilo, kurio pH yra subalansuotas odai.


Rašyti komentarą...
A
Anelė
2020-07-27 14:55:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasidariau. Super gavosi. Tai kam mokėti beprotiškus pinigus
Atsakyti
0

A
Anelė
2020-07-27 14:54:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasidariau. Super. Tai kam mokėti beprotiškus pinigus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų