Pašalinkite vandens dėmes iš medinių paviršių: reikės 1 dalyko

Mediniai baldai namams suteikia jaukumo, tačiau taip pat reikalauja ir tinkamos priežiūros. Dažnai ant medinių paviršių galima pamatyti baltos ar šviesios spalvos dėmes, panašias į žiedus ar debesis, kurie atsiranda dėl vandens. Tačiau pernelyg jaudintis dėl to nereikėtų, mat šias dėmes galite pašalinti ir patys.

Vandens dėmės ant medžio (nuotr. shutterstock.com)

Šis, iš pirmo žvilgsnio keistas būdas, gali duoti akivaizdžių rezultatų, tik tam reikės šiek tiek laiko ir kantrybės. Jums reikės vienos vienintelės priemonės – majonezo. Jame esantis aliejus turėtų patekti į medžio apdailą ir pašalinti susikaupusią drėgmę, rašoma bobvila.com.

Ant skudurėlio užtepkite šiek tiek majonezo ir švelniai patrinkite ant medinio paviršiaus esančią vandens dėmę. Pirmiausia tai išbandyti reikėtų mažiausiai pastebimoje vietoje, kad įsitikintumėte, jog majonezas nepadaro daugiau žalos nei naudos.

Užteptą majonezą palikite bent kelioms valandoms, geriausia – per naktį. Jei pastebite, kad majonezas išdžiūsta, užtepkite jo dar. Tada paviršių nuvalykite švaria šluoste.

Jei pastebite rezultatą, tačiau dėmė iki galo nedingo, pabandykite į majonezą įdėti cigarečių ar židinio pelenų. Tai pagreitins procesą.


Rašyti komentarą...
k
kaimynas
2020-07-25 16:21:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
sperma-geriau,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų