Viena mamos taisyklė supykdė internautus: kaltina ją nesąžiningumu

Mama, pasidalinusi griežta taisykle, kurios verčia laikytis tris paauglius vaikus per vasaros atostogas, išskaldė tėvus į dvi priešingas stovyklas.

Pyktis (nuotr. Shutterstock.com)

Internete savo taisyklėmis pasidalinusi moteris paaiškino, kad vos tik kiekvienam jos vaikui sukako 13 metų, ji nustojo nurodinėti, kada eiti miegoti ir leido jiems pasirinkti laiką patiems.

Mama nekreipia dėmesio, kada eina miegoti mokyklų dienomis, kol atsikelia laiku į mokyklą ir jų pažymiai išlieka priimtini. Vietoj to, savaitgalio dienomis ir net per atostogas ji turi taisyklę, kad jie turi būti atsikėlę ir išlipę iš lovos iki 8 val. ryto.

„Aš manau, kad laikas, kada jie keliasi, yra svarbesnis nei kada jie eina miegoti. Suaugusiems niekas nenurodys, kada miegoti, bet turės keltis anksti dėl darbo, mokyklos, šeimos ir pan.

Noriu, kad jie įprastų reguliuoti savo miego grafikus prieš stodami į aukštąsias mokyklas“, – sakė ji.

Neseniai vykusiame šeimos susibūrime buvo iškelta vaikų miego tema ir ji pasakė, kad jos artimieji „nuteisė mane už tai, kokia nesąžininga esu prieš savo vargšus vaikus, priversdama juos atsikelti ryte“.

REKLAMA

„Pabrėžiu, visi vaikai buvo sujaudinti, kai jiems suėjo 13 metų, nes „eik miegoti“ jie nebeišgirsta, o mūsų jauniausia paauglė yra 13 metų. Aš tai darau metų metus ir vaikai tikrai nesiskundė“, – sako ji.

Kai ji paklausė kitos nuomonės „Reddit“, kai kurie teigė, kad šios taisyklės įgyvendinimas iš tikrųjų gali būti nesveikas jos trims vaikams. Taip teigiantys sako, kad tyrimai parodė, kad paaugliams reikia daugiau miego ir jie dažnai skiriasi nei suaugusieji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų