Vis nerimaujate, ar tikrai išjungėte prietaisus namuose? Jums padės 1 gudrybė

Taip nutinka visiems – išskubame iš namų, vėluojame į darbą ar į susitikimą, ir staiga sukausto baimė, kad palikome įjungtą, pavyzdžiui, plaukų tiesintuvą. Arba važiuojate į oro uostą, o gal jau atostogaujate, kai staiga prisimenate, kad po paskutinio maisto gaminimo palikote atidarytą orkaitę. Taip greitai galima įsiteigti, kad namas turbūt jau sudegė iki pamatų, o grįžę namo dievagojatės, kad kitą kartą viską patikrinsite tris kartus.

Lygintuvas (nuotr. Shutterstock.com)

Viena vertus, galima paprašyti kaimynų patikrinti, ar namuose viskas gerai, kita vertus, dėl šventos ramybės norisi tiesiog grįžti ir patiems viską apžiūrėti. Bet pasirodo, kad yra daug paprastesnis būdas nuraminti nervus ir nesugadinti planų, rašoma mirror.co.uk.

Gyvenimiškų gudrybių ekspertai iš lifehacker.com pasiūlė keletą paprastų spendimo būdų nenorintiems jaudintis dėl to, ką paliko namuose. Jei esate iš tų, kurie šį jausmą pažįsta pernelyg gerai, rekomenduojama prieš išeinant iš namų nufotografuoti visus įrenginius.

Savo tinklapyje publikuotame įraše rašytoja Nicole Dieker paaiškino: „Prieš išeidami iš namų nufotografuokite savo orkaitę ir viryklę, arba savo termostatą, ar lygintuvą, ar bet kurį kitą daiktą, dėl kurio galite imti nervintis. Kai tik į galvą ateis mintis apie tai, ar tikrai išjungėte kurį nors prietaisą, pakaks pasiimti telefoną ir pasižiūrėti į nuotrauką.“

Rašytoja tuomet papasakojo, kad pati taip daro, ir kad šis metodas tikrai padeda.

„Priešatostogines nuotraukas daryti ėmiau tada, kai mano buto šeimininkas pakeitė šildymo sistemą ir visiems nuomininkams davė naujus termostatus.“ – sako ji. – „Tai buvo žiemą, visai prieš man išvykstant keliauti, o kadangi termostatai buvo nauji, dar nebuvau prie jų pripratusi, todėl visą pirmą kelionės dieną praleidau begalvodama, ar tikrai jį išjungiau.“

REKLAMA

Ji pridūrė, kad dabar prieš išvykdama į ilgesnę kelionę fotografuoja ir orkaitę, ne tik termostatą, bet tikina, kad į pačias nuotraukas niekada nežiūri. Nicole mano, kad taip yra todėl, kad pasidarius nuotrauką ji turi apčiuopiamą įrodymą, kad tikrai viską išjungė, todėl net nepradeda nerimauti. Ji – ne vienintelė, rekomenduojanti šį metodą.

Kelionių ekspertas Sunilas Metcalfe šią gudrybę pasakojo „Reader's Digest“. Jis sakė: „Tai veikia panašiai, kaip elektroninių laiškų persiuntimas kolegai ar augintinio palikimas patikimo žmogaus priežiūrai – nufotografavę užrakintas namų duris, nuleistą garažo uždangą ar išjungtus elektrinius prietaisus jaučiamės daug ramesni. Visi esame patyrę tą stingdantį jausmą  pakeliui į oro uostą, kai išsigąstame, kad ruošdamiesi kelionei padarėme kokią nors esminę klaidą. Turint nuotrauką šis panikos momentas išgaruoja visiems laikams.“

Taigi, prieš išeidami iš namų pasiimkite savo telefoną ir atsidarykite fotoaparato programėlę – taip daugiau nebereikės be reikalo jaudintis.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2020-07-21 14:36:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paprasčiau išjungt kamščius.
Atsakyti
-1

G
Gintas
2020-07-21 17:11:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam ta termostata isjungt?
Atsakyti
0

V
Vilma
2020-07-21 21:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia nepamiršti nufotografuoti, kaip kitaip patikrinsi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų