Atskleidė tikrąją sekso naudą: nustebsite ir patys

Visi žinome, kad seksas – sveika. Tai ne tik malonus užsiėmimas, bet taip pat ir veikla, padedanti numalšinti stresą, o moterims – ir mėnesinių skausmus. Bet dabar tyrėjai išsiaiškino, kad dažnas seksas siejamas su mažesne tikimybe mirti nuo vėžio, širdies ir kitų ligų.

Tyrimas atskleidė, kad reguliarus lytinis gyvenimas prilygsta „vidutinio intensyvumo“ sportui ir panašiai padeda sveikatai. Taigi, gal kartais galima treniruotę sporto klube iškeisti į karštą naktį lovoje?

Mokslininkai iš Vašingtono universiteto 15269 suaugusiųjų, kurių vidutinis amžius – 39 metai, klausinėjo apie jų lytinius gyvenimus. Tuomet tyrimo dalyviai 11 metų buvo stebimi, praneša „The Sun“.

Maždaug 72% apklaustųjų mylėjosi bent vieną kartą per mėnesį, o 36% – keletą kartų per savaitę. Tyrimo eigoje, deja, 228 tyrimo dalyviai mirė, iš jų 29 – nuo širdies ir kraujagyslių ligų, o 62 – nuo vėžio.

Mokslininkai pastebėjo, kad kuo dažniau tyrimo dalyviai mylėjosi, tuo mažesnė buvo jų tikimybė mirti. Tiems, kurie mylisi kas savaitę, tokio pavojaus tikimybė yra 49% mažesnė, nei tiems, kurie mylisi kartą per metus ar rečiau. Dažnesnis seksas širdies ir kraujagyslių ligų tikimybę sumažina 21%, vėžio – 69%, o kitų ligų – 48%.

Tai neturėtų labai stebinti, nes seksas teikia gerą savijautą skatinančius hormonus, kurie padeda psichologinei sveikatai ir stiprina ląsteles, vadinamas „natūraliosiomis žudikėmis“. Šios ląstelės mažina vėžio ir kitų ligų riziką bei užkerta kelią plaučių infekcijoms, o taip pat ir kitoms ligoms.


Rašyti komentarą...
A
2020-07-17 23:53:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jeigu niekada nesi mylėjesis (36)? Kas tada?
Atsakyti
-9

K
Kiek zinu..
2020-07-18 02:33:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek zinau, kurie turejo daug, daug sexo...tiesiog mylejosi visur,..bet deja daug susirgo venerinemis ligomis, dejo I smegenis, nes per daug uzsiiminedavo dar anonyzmuuuu, bet mokslas irodo, nesvarbu koks sexas. O gi labai svarbu..sexas, tai MEILE, jei partnerio, vyro, sutuoktinio nemylesi..dar daugiau ligu prisisauksi. Tiek ziniu..
Atsakyti
-18

l
liberastei
2020-07-20 18:13:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar baigsit det sitas pornuskes liberaste? Ar sorosas moka?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų