Ketvirtadienis astrologų akimis: išsisukinėti nuo pareigų šią dieną nebūtų protinga

Ketvirtadienis Zodiako ženklams – įdomi diena, nes pagrindiniai akcentai bus darbas ir finansai. Šią dieną patartina laikytis visų reikalavimų ir dirbti pavestus darbus, nes priešingu atveju tai gali atsisukti prieš jus pačius. Jei turite skolų – skubėkite jas atiduoti.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Tikriausiai sėkmingai, nors ir nelengvai derėsitės ar tarpininkausite. Tikėkitės naujienų iš artimos aplinkos žmonių. Derėtų stengtis nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs.

Tauras

Norite ar nenorite, tikriausiai teks imtis buitinių darbų, derinti savo poreikius bei interesus ir planus su namiškių užgaidomis. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Grįžkite prie senų sumanymų ir gerai juos apmąstykite.

Dvyniai

Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, vakarėlių, šou renginių organizavimu. Jums gali labai padėti draugai ir artimi žmonės. Vis dėlto kai kuriems jūsų polėkiams jie gali nepritarti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Vėžys

Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Galbūt spaus darbų ar skolų atidavimo terminai. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms, malonioms ir sveikoms vasaros pramogoms.

REKLAMA

Liūtas

Gyvenimo ar verslo partneris jums gali pareikšti pretenzijas, iškelti didelių reikalavimų. Pasistenkite jį suprasti. Parodykite iniciatyvą, jei norite susitikti su jus dominančiu asmeniu.

Mergelė

Neprotinga būtų atidėlioti svarbius reikalus, išsisukinėti nuo pareigų. Galimi pinigų investavimai, nemažos išlaidos arba kaip tik nauda per antrąją pusę, verslo partnerį. Gali atakuoti kreditoriai, tad, jei turite skolų, pasirūpinkite jas atiduoti.

Svarstyklės

Kai kuriuos savo sumanymus šiandien realizuosite be didelių pastangų. Galite gauti žinią iš aukštesnės institucijos, apsispręsti dėl aktualaus pasirinkimo. Įmanomas pokalbis su užsieniečiu, reikalai, susiję su kelionėmis, mokslu.

Skorpionas

Galimas daiktas, teks rimčiau padirbėti, jei nesinori prarasti užimamų pozicijų darbe. Jus atidžiau nei paprastai stebės vadovai ir kolegos. Gali būti, kad planuosite netolimą išvyką arba sulauksite svečių.

Šaulys

Šiandien galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta. Tapsite komunikabilesni, originalesni, linkę organizuoti susitikimus su bendraminčiais, senais bičiuliais. Po truputį ims augti jūsų populiarumas.

Ožiaragis

Būsite gana tingiai nusiteikę, sumažės visoks jūsų aktyvumas, išskyrus polinkį fantazuoti, kurti nerealius planus ir vartytis prieš saulutę. Galbūt teks lankyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti ar pasiimti labdarą.

Vandenis

Kažkokie įvykiai gali pareikalauti iš jūsų didelio susivaldymo. Gali būti, jog teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus ar ryšius, sutartis. Kils idėjų, jei ketinate pagražinti namus ar pasipuošti patys.

Žuvys

Ši diena privers pagalvoti apie materialinius reikalus. Jei aktualu, nesiliausite ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, rėmėjų. Tikriausiai pavyks gauti reikiamą informaciją, tinkamai apsipirkti, pasireklamuoti.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų