Savo mintis pasilaikykite sau: apkalbos šią dieną gali būti neišvengiamos

Antradienis Zodiako ženklams – itin nenuspėjama diena. Kai kuriems patariama daugiau laiko leisti su savo mintimis ir didesnių kompanijų privengti. Kitiems = atvirkščiai – didelės kompanijos gali pasiūlyti naujų pažinčių, kurios ateityje turės didelės reiškmės. Tiesa, astrologai vis tiek pataria savo mintis pasilikti sau, jei šią dieną norite išvengti apkalbų.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Ši diena gali atnešti meilės ir romantikos troškulį, būsite linkę nemažai paaukoti net dėl trumpalaikės laimės. Galbūt stengsitės išsiaiškinti jus dominančio žmogaus jausmus bei ketinimus.

Tauras

Šiandien nepalanku spręsti svarbių reikalų, ieškoti didelių kompanijų, nuotykių. Geriausiai laiką praleisite su šeima, aišku, jei neprovokuosite pavydo ir barnių dėl niekų.

Dvyniai

Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika ir laisvalaikio kokybė. Pasistenkite reikšti tik gražiausius jausmus ir venkite priekaištauti, įtarinėti.

Vėžys

Šis metas bus gana ūkiškas. Atsiras nenumatytų problemėlių, rūpesčių. Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir kitų žmonių psichologines reikmes. Nuotaika labai pagerės nusipirkus stilingą drabužį ar papuošalą.

Liūtas

Ši diena bus kupina emocijų. Tuo pačiu metu kažkas nepaprastai džiugins, jaudins, o kažkas kels nejaukų nerimą. Gali ateiti suvokimas, kas jūsų gyvenime negerai, ką reikia skubiai taisyti ar keisti.

Mergelė

Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Ne visi, žadantys paramą ir palaikymą, yra nuoširdžiai pasirengę padėti. Atiduoti jums gali tekti kur kas daugiau.

REKLAMA

Svarstyklės

Atsitiktinai išgirsta naujiena gali paskatinti priimti originalų sprendimą. Tikėtinas populiarumas nepažįstamų žmonių draugijoje. Tikriausiai gims naujų iliuzijų, susijusių su ateitimi.

Skorpionas

Praktinių rūpesčių kupina diena. Svarbu nuosekliai susiplanuoti dienotvarkę ir jos laikytis. Viską darykite iš esmės, apgalvotai. Pasidomėkite, ar nereikia pagalbos tėvams, globėjams.

Šaulys

Ši diena žada pažintis, susitikimus su draugais, gerbėjais, kolektyvinius renginius. Sustiprės dramatiškumo pojūtis, romantiškumas, trauks pramogos, malonumai, gardumynai.

Ožiaragis

Neaptarinėkite su visais savo planų, svarbių sumanymų – galimos apkalbos, intrigos. Venkite triukšmingų renginių, kompanijų. Visai neblogai jausitės ir nieko nepralošite, jei galėsite ilgiau pabūti vieni su savo mintimis ir svajonėmis.

Vandenis

Galite sužinoti paslaptį arba išsiaiškinti tai, kas seniai brendo jūsų pasąmonėje. Tikėtinas neįprastas potyris. Neblogas metas linksmintis, skirti pasimatymus, svečiuotis.

Žuvys

Galite gauti pasiūlymą, užsidirbti pinigų ar įsigyti vertingą daiktą. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Gali apimti nostalgija dėl anksčiau patirto meilės jausmo ar turėto stabilumo.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų