TOP3 Zodiako ženklai – seksualumo bombos: visada spinduliuoja grožiu

Sakoma, kad kiekvienas žmogus yra savaip gražus. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kurie Zodiako ženklai yra patys seksualiausi iš visų?

Asociatyvi nuotrauka  (nuotr. Shutterstock.com)

Portalas yourtango.com sudarė trejetuką seksualiausių Zodiako ženklų:

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Nors čia kalbame apie išorinį grožį, Vandenis yra patrauklus tiek savo vidumi, tiek išore. Išoriškai jie patraukliausi, nes visada būna savimi, yra nepriklausomi ir gyvena taip, kaip nori. Šios savybės suteikia daug žavesio. Todėl jei vieną dieną eidami gatve pamatote nuostabiai gražų žmogų, labai tikėtina, kad tai bus Vandenis. Jie tiesiog spinduliuoja grožiu, kuriam sunku atsispirti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Nuo Vandenių išorinio grožio srityje nedaug teatsilieka Svarstyklės. Svarstyklės – nuostabiai žavingos, kerinčios ir manipuliuoti mokančios būtybės. Jei viduje Svarstyklės ir turi keletą trūkumų, jos moka labai kruopščiai rūpintis savo išvaizda ir dievina visus gražius dalykus, todėl joms pavyksta atrodyti puikiai. Tai gali būti net nosies plastinės operacijos, botoksas ar riebalų nusiurbimas – Svarstyklės dėl grožio padarytų viską.

REKLAMA

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Mergelės fizinis grožis kyla iš jų nekaltumo, kuris visada žavi, tiek viduje, tiek išorėje. Žinoma, Mergelės, būdamos tyriausios iš visų Zodiako ženklų, šį skaistų grožį įkūnija ir, panašiai kaip Vandeniai, juo spinduliuoja. Tačiau Mergelės savo švytėjimu Vandeniams visgi neprilygsta – būtent todėl jos šiame sąraše užima trečiąją, o ne pirmąją vietą.


Rašyti komentarą...
W
We
2020-07-11 17:25:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejuokinkite, kvailesnio skaitalo nemačiau
Atsakyti
-10

L
Laima
2020-07-11 23:08:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamones
Atsakyti
-4

O
Osa
2020-07-11 19:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš,v

Aš vandenis,duktė svarstyklės,anūkė mergelė.Kaip smagu,kad mes visos spinduliujam grožį
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų