Sveikatos stiprinimo fondas pristatė veiklos rezultatus, pagerbė prie COVID-19 suvaldymo prisidėjusius žmones

Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas ketvirtadienį pristatė praėjusių metų veiklos rezultatus. Be kita ko renginyje taip pat buvo pagerbti žmonės, kurie COVID-19 pandemijos akivaizdoje atliko svarbius visuomenės švietimo, informavimo ir prevencijos darbus.

Sveikatos stiprinimo fondas pristatė veiklos rezultatus (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
43

Kviečiame pasižiūrėti į iškilmingo renginio akimirkas:

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sveikatos stiprinimo fondas pristatė veiklos rezultatus

Renginį savo buvimu pagerbė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė bei kiti garbūs svečiai. 

Sveikatos stiprinimo fondas pristatė veiklos rezultatus

Sveikatos stiprinimo fondas buvo įsteigtas 2015 m., siekiant kaupti lėšas ir naudoti jas Lietuvos visuomenės sveikatos išsaugojimo bei stiprinimo veikloms, rašoma pranešime spaudai. 

Fondo finansuojami projektai apima įvairias sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos, sveikos gyvensenos įpročių skatinimo temas: nuo skiepijimo svarbos, psichinės sveikatos stiprinimo iki žalingų įpročių atsisakymo. 

Sveikatos stiprinimo fondas pristatė veiklos rezultatus

Papildomas dėmesys skiriamas ir jautrioms socialinėms grupėms, kurios patiria sunkumų dėl savo ar artimųjų negalios, augina raidos sutrikimų turinčius vaikus, gyvena su sunkios ligos diagnoze.

Nuo 2017 m. VVSSF iniciatyva taip pat įgyvendinama švietimo ir informavimo kampanija „Rinkis gyvenimą“, kurios metu susivienijusios nacionalinės ir regioninės žiniasklaidos priemonės skatina šalies gyventojus gyventi sveikiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų