Laukia keistai įdomi diena: kai kam prie finansų kišti rankų nereikėtų

Pirmoji dienos pusė šį antradienį – palankiausias metas tvarkyti reikalus, tad astrologai ragina paskubėti, o jau antroje dienos pusėje nesiimti jokių darbų. Net ir patarimai, kuriuos šiandien išgirsite, bus vertingiausi girdėti iki pietų. Rizikuoti šią dieną neverta, o finansų liesti visai nereikėtų. Bus keistai įdomi diena.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Nepraleiskite pro ausis svarbaus įspėjimo, patarimo, ypač jei jį išgirsite iki pietų. Pirmą dienos pusę gali iškilti, atsinaujinti senas slaptas, nemalonus reikalas, paaiškėti kompromituojanti informacija iš jūsų praeities. Visur būkite atsargūs, skubėti nedera ypatingai po pietų.

Tauras

Rasite puikių kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, paskelbti jūsų idėjas, nušviesti veiklą. Vis dėlto diena dvilypė, tad turite labiau save kontroliuoti: netinkamas žodis, neapgalvotas veiksmas, ir kils nemenkas skandalas, pakenksiantis jūsų garbingam vardui, prestižui, įtakai visuomenėje.

Dvyniai

Netvarkykite jokių finansinių reikalų, nepirkite brangių daiktų neatsižvelgę į antrosios pusės valią, kitaip galite patirti nusivylimą, nuostolių. Svarbesniems finansiniams susitarimams neblogas laikas iki pietų.

REKLAMA

Vėžys

Jums reikalingas atsakas, bet, tai ką dabar išgirsite, bus iliuzija. Į nieką nesigilinkite, niekur nerizikuokite, mat net nepajusite, kaip netyčia gali suklaidinti ir geriausias draugas, ir net sava nuojauta sumeluoti.

Liūtas

Saugiausiai, geriausiai jausitės savo namuose, galbūt galite sau leisti pirmą dienos pusę niekur neiti ir atsidėti vien namams, artimiesiems, o ypač mamai. Dabar ryškiau suvoksite savo vidines problemas, tik nepradėkite nieko dramatizuoti.

Mergelė

Pirmą dienos pusę galite susigundyti avantiūra: savisaugos jausmas bus prisnūdęs, tad nejučiomis imsite save apgaudinėti... Šiandien geriau mažiau žadėti, neįsipareigoti, už nieką nelaiduoti. Antrą dienos pusę tiktų spręsti užmokesčio problemas.

Svarstyklės

Rūpinkitės savo ramybe, sutelkite visas jėgas, kad lemtingai nesuklystumėte dirbdami, vairuodami automobilį. Daugiau pasaugokite sveikatą. Nieko nekritikuokite, niekuo nesipiktinkite, bet ir venkite žavėtis, idealizuoti: šiandien sunkiai suvoksite, kas gerai, o kas blogai.

Skorpionas

Dažniau save pagirkite, kuo nors pamaloninkite: esate pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę. Stenkitės visiems linkėti tik gero, nekerštaukite, kad ir kaip jausitės įskaudinti, pažeminti. Neapykanta labiausiai pakenks jums patiems, per ją tapsite labiau pažeidžiami.

Šaulys

Pirma dienos pusė sudėtingesnė, kai geriau vengti rizikuoti kelyje, vengti ginčų, nesiaiškinti su niekuo santykių. Tai bus pavojingas laikas, nes sunkiai suvoksite, ką negerai darote, ką netikusio kalbate, kas meluoja, apgaudinėja.

Ožiaragis

Slidus metas, situacija gali pasirodyti geresnė, nei yra iš tiesų. Tiktų tvarkyti dalykinius reikalus, bet tik tokiu atveju, jei nesate kategoriški, itin patiklūs, šiandien bus svarbu viską tikrinti. Atidūs būkite savo veikloje antrą dienos pusę: padarytos klaidos pakenks jūsų karjerai.

Vandenis

Svarbesniam pokalbiui darbo klausimais tinkamesnis laikas iki pietų. Gauti pasiūlymai bus naudingi, tačiau neskubėkite duoti galutinio atsakymo: kitą savaitę jūsų planai gali radikaliai pasikeisti, ir jums teks atsisakyti dabartinių ketinimų.

Žuvys

Pirma dienos pusė kiek palankesnė, tad patartina iki pietų sutvarkyti neatidėliotinus reikalus, o vėliau jau atsiriboti nuo reikalų bei svetimų žmonių. Antrą dienos pusę niekur nebeskubėkite, ką galite, atidėkite kitai dienai.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
L
Lietuvė
2020-07-07 07:40:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mamai? Kurios neturiu ,34m...durnė tu ir tavo sapaliojimai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų