10 patarimų, padėsiančių pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą

Lytinio potraukio praradimas neretai būna labai slegiantis ir turi begalę neigiamų pasekmių poros santykiams. Štai keletas praktinių patarimų, kurie padės jums atgaivinti jūsų seksualinį gyvenimą.

1. Nepamirškite bendrauti

- Labai svarbi komunikacija su savo partneriu. Svarbu gebėti kartu aptarti savo jausmus, kad nei vienas nesijaustų atstumtas ar įžeistas, o jaustumėte vienas kito palaikymą.

- Jai jaučiate įtampą ar susierzinimą, praneškite apie tai savo partneriui. Išsikalbėję tikrai pasijusite geriau.

- Jei vienas kitam sakote, ko jūs norėtumėte, kas jums suteikia malonumą, abu nuo to susijaudinate ir žinote, kaip padėti vienas kitam pasiekti orgazmą.

2. Skirkite laiko seksui

- Esant įtemptam darbo ir gyvenimo grafikui, darosi sunku rasti laiko seksui. Atraskite laiko seksui, tačiau jokiu būdu nepaverskite to prievole.

REKLAMA

- Siekdami santykiuose išsaugoti gerą sekso kokybę, privalote vienas kitam palikti asmeninės erdvės.

- Net jei nerandate laiko seksui, nepraraskite artumo su savo partneriu. Rodykite švelnumą, net jei tai yra tik pasiglaustymas prieš miegą.

- Laiko stoka gali būti ypač juntama pagausėjus šeimai. Raskite laiko sau, kol vaikas miegą popiečio miego, nes vakare galite būti pernelyg pavargę intymumui.

3. Makšties sausumo problema

- Sumažėjusį norą mylėtis gali lemti ir makšties sausumo problema.

- Nepamirškite, kad vaginalinės infekcijos, maitinimas krūtimi, menopauzė ar tiesiog nepakankamas atsipalaidavimas sekso metu, gali turėti įtakos nepakankamai natūraliai lubrikacijai. Ši problema išsprendžiama renkantis lubrikantą ar vietines priemones, skirtas moters intymių problemų sprendimui. 

4. Pamaloninkite save

- Seksualumas yra susijęs ne su tuo, kaip jūs atrodote, o kaip jūs jaučiatės!

- Jūsų smegenys yra dažnai pamirštamas sekso organas. Gera vidinė savijauta suteiks jums seksualinio pasitikėjimo savimi.

- Nepamirškite sekso metu atsipalaiduoti ir nuotaikos negadinti kasdieniniais rūpesčiais.

- Masturbacija padės išlaikyti lytinių organų tonusą, todėl nesivaržykite ir pamaloninkite save.

5. Sukurkite tinkamą atmosferą

- Lytinis aktas malonioje ir neblaškančioje aplinkoje padės jums pasiekti kulminaciją.

- Norėdami paįvairinti seksualinį gyvenimą, pertvarkykite savo miegamąjį. Nepalikite nereikalingų daiktų, kurie galėtų nukreipti jūsų dėmesį, dekoruokite jį akcentais, kurie sukurtų pageidautiną atmosferą.

- Išbandykite eterinius aliejus ar parfumuotas žvakes. Kvapai padės jums sukurti erotinę nuotaiką bei padės lytiškai susijaudinti.

REKLAMA

- Ištrūkite iš namų. Aplinkos pakeitimas padės jums atitolti nuo rutinos ir sužadins nuotaiką mėgautis vienas kitu.

- Sveiką seksualinę atmosferą taip pat padės sukurti, minkšti patalai, šiltas apšvietimas ir rami muzika.

6. Išbandykite naujoves

- Vietoj įprastinės sekso rutinos, išbandykite ką nors neįprasto, net jei tai – tie patys veiksmai, tik kita eilės tvarka.

- Pakeiskite pozas arba daugiau laiko skirkite preliudijai. Tai sužadins dar audringesnį orgazmą.

- Išbandykite seksą vonioje. Daug muilo ar aliejaus leis jums slysti partnerio kūnu daug švelniau. Ilgos glamonės ar masažas padės sužadinti aistrą.

7. Išbandykite sekso žaisliukus ar afrodizijakus

- Žmonių nuomonė sekso pagalbininkų klausimų skiriasi, tačiau tie, kuriems šie daikčiukai yra priimtini, gali puikiai pakurstyti jais aistrą.

- Natūralūs afodizijakai, tokie kaip šparagai, austrės, šampanas ar šokoladas, ne tik skatina lytinį aktyvumą, bet ir sukuria prabangią atmosferą.

8. Situaciją vertinkite realistiškai

- Kai kurie pokyčiai užtrunka, tačiau treniruokitės ir pasieksite tobulumą.

- Jei neseniai pagimdėte, jūsų partneris gali būti labiau susidomėjęs seksualinių santykių atnaujinimu nei jūs. Paaiškinkite jam, kad jums reikia laiko tam, kad vėl jaustumėtes pasiruošusi seksui.

9. Nekaltinkite savęs

- Nepulkite į paniką ir nepradėkite kaltinti savęs, jei jūsų partneris turi erekcijos sutrikimų ar skundžiasi priešlaikine ejakuliacija (moterų atvejų – pernelyg įsitempę vaginaliniai ramenys ar šlaunys). Svarbu šias problemas ramiai aptarti, nepradėti kaltinti ar smerkti. Pasitikėjimas savimi ir vienas kitu yra vienas svarbiausių kokybiško seksualinio gyvenimo komponentų.

REKLAMA

10. Sureguliuokite savo miego ritmą ir dietą

- Eikite į lovą anksčiau, kol dar nesate mirtinai pavargę – galėsite lovoje džiaugtis vienas kito kompanija.

- Nesimylėkite, jei esate per daug pavargę.

- Kokybiškas 7–8 valandų per parą miegas leis jums jaustis žvaliau ir viską, taip pat ir seksą, atliksite su daug didesne energija ir pasitenkinimu.

- Gausi vaisių ir daržovių dieta suteiks jums daugiau energijos. Jūsų sveikata bus geresnė, o taip pat ir lytinis tonusas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų