Lietuvos olimpiečiai išbandė naują „Impuls“ lauko sporto klubą Vilniuje

Lietuvoje sušvelninus karantino sąlygas, savo veiklą atnaujino sporto klubai. Nuo pat pirmosios dienos žmonės noriai grįžta į sporto sales ir registruojasi į treniruotes. Tuo tarpu Vilniuje, Ozo parke, pirmąją treniruotę surengė atraktyvus naujasis „Impuls“ lauko sporto klubas, o joje dalyvavo ir elitiniai Lietuvos sportininkai. 

Lietuvos olimpiečiai išbandė naują „Impuls“ lauko sporto klubą Vilniuje
8

Lauko treniruotės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie šiuo metu dar nenori sportuoti uždarose erdvėse ar tiesiog mėgsta būti gryname ore. Šis naujo formato sporto klubas tokias treniruotes rengs visą vasarą. 

50 min. trukmės atidarymo treniruotę, kurią vedė „Impuls“ treneris Mantas Garlauskas, išbandė ir vienas geriausių Lietuvos biatlonininkų, olimpietis Tomas Kaukėnas. Kaip teigė sportininkas, jam, kaip ir kitiems profesionalams, teko gerokai papraikaituoti. 

REKLAMA

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos olimpiečiai išbandė naują „Impuls“ lauko sporto klubą Vilniuje

„Iš tikro buvo sunki treniruotė. Jau anksčiau esu pastebėjęs, kad „Impuls“ treniruotės yra rimtos ir jose reikia pasirinkti savo jėgas. Šįkart buvo naujų pratimų, naujų potyrių, todėl pabaigoje jau tikrai buvo nelengva“, – mintimis dalinosi biatlonininkas. 

T. Kaukėnas, kaip žiemos sporto atstovas, prisipažįsta, kad sportuoti lauke yra naudinga visus metus. 

„Palaikau sportą lauke, nes ir mano sportas vyksta po atviru dangumi, ir dar žiemą. Todėl net kai ir šalta, galima sportuoti lauke. Nesvarbu, koks oras, reikia eiti į lauką, grūdintis. Tokios treniruotės tikrai labai patrauklios, todėl galima atsivesti ir šeimos narius, draugus“, – pridūrė T. Kaukėnas

Bėgikė Vaida Žūsinaitė dažnai treniruojasi po atviru dangumi. Ji ir prieš „Impuls“ treniruotę prabėgo 18 km. 

„Kadangi nesu labai lanksti, tai kai kurie pratimai buvo sudėtingi, – šypsojosi V. Žūsinaitė. – Labai smagu, iš tikrųjų. Gryname ore treniruotė yra daug efektyvesnė, galima patirti daug gerų emocijų, todėl sporto klubas lauke tikrai yra gera idėja“. 

Pirmąją lauko treniruotę išbandė ir baidarininkai Simonas Maldonis, Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius, Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinės treneris Dainius Novickas su sūnumi ir kiti. Taip pat treniruotėje dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir „Impuls“ darbuotojai bei triatlono klubo „TRItonas“ nariai. 

„Džiaugiamės, kad galėjome atsidaryti sporto klubą po atviru dangumi. Jau dabar matome, kad susidomėjimas būsimomis treniruotėmis yra didelis ir laisvų vietų šią savaitę sparčiai mažėja“, – teigė „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis. 

REKLAMA

„Impuls“ lauko treniruotėse dalyvauti galės visi esami „Impuls“ klientai, užsiregistravę treniruotėms internetu arba įsigiję naują, būtent šio klubo narystę. Registruotis į treniruotes galima nuo gegužės 19 dienos, antradienio. Treniruotėje, pagal Vyriausybės reikalavimus, galės dalyvauti ne daugiau kaip 30 žmonių. 

Jau nuo rytojaus, gegužės 20 dieną savo veiklą atnaujins net 6 „Impuls“ sporto klubai– du didžiausi „Impuls“ sporto klubai Vilniuje (Kareivių ir Asanavičiūtės g.) bei Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos „Impuls“. Juose veiks treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės bei baseinų zonos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų