Šefas pasidalijo slaptu bulvių košės receptu: štai, kur slepiasi skonio paslaptis

Virtuvės šefas pasidalino slaptu gardžiausios bulvių košės receptu – bulvių lupenas reikia išmirkyti piene. Virtuvės šefas Robas Nixonas iš Australijos savo sekėjams Tiktoko paskyroje „Nicko‘s Kitchen“ patarė neišmesti bulvių lupenų, o pavirinti jas piene.

Bulvių košė  (nuotr. Shutterstock.com)

Australijos Gordonu Ramsay vadinamas virėjas aiškina: „Taip bulvių lupenų aromatas įsigers į pieną.“

Jis taip pat rekomenduoja naudoti krakmolingas baltas bulves. Savo vaizdo įraše ji bulves perpjauna perpus ir jas verda kiek pasūdytame vandenyje 12–15 minučių, kol jos suminkštės.

Tuomet jis nupila vandenį ir bulves sutrina ir perleidžia per sietelį, kad bulvių košė būtų labai minkšta. Tada ateina pagardų eilė – įdedama druskos ir pipirų, o tuomet – minkšto sviesto, ir bulvių košė gerai išmaišoma.

Nors paprastai žmonės į bulvių košę tiesiog įpila šalto pieno, Robas naudoja pieną, kuriame pavirino bulvių lupenas. Jis sako: „Kreminės konsistencijos, minkšta ir skonio pilna bulvių košė.“

Šį vaizdo įrašą peržiūrėjo 11 300 žmonių, ir daugelis jų sakė pasiryžę išbandyti šį neįprastą metodą, rašoma dailystar.co.uk Vienas žiūrovas rašė: „Taigi... Sakai, kad pasigaminti bulvių košės neužtruks pusantros valandos?“ Kitas pridėjo: „Norėčiau mokėti taip greitai pasigaminti bulvių košės, gal kažką darau ne taip.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų