Karantininė vyro dovana šuniui sužavėjo kitus: neišleido nė cento

Ne tik žmonėms reikia kiek daugiau pasilepinti, norint ištverti koronaviruso pandemiją ir karantiną – situacija veikia ir mūsų augintinius. Kai kurie šunys mažiau eina pasivaikščioti ir mažiau laiko praleidžia lauke, ir tikrai yra sutrikę, kodėl staiga mes visą laiką sėdime namie. Jiems net gali prireikti trupučio erdvės ir vienumos.

Ne tik žmonėms reikia kiek daugiau pasilepinti, norint ištverti koronaviruso pandemiją ir karantiną – situacija veikia ir mūsų augintinius (nuotr. facebook.com)

Benas Ware–Barnes (41) iš Anglijos nusprendė būtent to suteikti savo šuniui – jis sukonstravo naują namelį augintinei, kad ji galėtų ramiai jame leisti laiką viena.

Šiam Stratfordšyro bulterjerei Pixie skirtam namukui jis taip pat neišleido nė cento – visos medžiagos, įskaitant valgomąjį stalą, perdirbtos. Jo statinys žodžiams „šuns būda“ tikrai suteikia naują reikšmę, rašoma dailystar.co.uk

Dviejų vaikų tėtis Benas taupyti mėgstančių žmonių bendruomenei tinklapyje LatestDeals.co.uk. sakė: „Mintis man kilo, nes senas sandėliukas darže taip pat buvo naudojamas kaip šuns būda, bet statinys tikrai buvo senas ir negražus.

Iki karantino pradžios 40 valandų per savaitę dirbau langų įrengėju, o dabar nieko neveikiu, todėl man reikėjo susirasti veiklos, panaudojant jau turimas medžiagas iš sandėliuko. Šuns namukas vis gražėjo, kol jį stačiau.“

Naujas Pixie namukas pagamintas iš seno valgomojo stalo, kiek pakelto nuo žemės, kad jame nesirinktų drėgmė. Tuomet likusiai struktūrai Benas panaudojo senus langų rėmus, žinoma, be stiklų. Vidus įrengtas iš faneros likučių. Visas priemones Benas surinko iš to, ką turėjo namie, ir iš dirbant atlikusių medžiagų.

REKLAMA

Šuns namelį jis apšiltino minkštu kamšalu iš plunksnų, atlikusiu sutaisius tvorą. Tuo tarpu namuko stogelis pagamintas iš čerpių, kurių liko nuo stogo keitimo.

Benas įsitikinęs, kad tokie darbai – puikus būdas kuo nors užsiimti per karantiną.

Jis sako: „Man atrodo, kad išėjo dar geriau nei tikėjausi. Man buvo labai smagu ir taip buvo lengviau būti uždarytam namie, nes paprastai esu labai aktyvus žmogus, todėl labai sunku nieko neveikti. Jei kas nors nori pasigaminti ką nors panašaus, labai rekomenduoju. Jei neturite senų langų, galite naudoti paletes sienoms, o stogui – kokią nors kitą stogams naudojamą medžiagą, svarbu, kad ji būtų nepralaidi vandeniui. Man šis statinys nieko nekainavo, o dabar Pixie labai džiaugiasi naujaisiais savo namais!“


Rašyti komentarą...
A
Aniceta
2020-05-05 20:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karantinas tik į naudą! Būsto modernizavimo programa!
Atsakyti
-3

V
Verute
2020-05-06 11:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis meistras. O komentatoriai gaili geru žodžiu įvertinti, na turbūt patys nemoka meistrauti, nesugeba džiaugtis kūryba.
Atsakyti
0

A
2020-05-06 00:26:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na sienos tikrai ne iš valgomojo stalo, ir stogas ne iš čerpių. Ir negi tvora buvo iš plunksnų, kad kamšalui naudojo.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų