Kol visas pasaulis bene labiausiai nerimauja dėl koronaviruso keliamos grėsmės, iš Armėnijos kilusi Lietuvoje gyvenanti Gayane Mkrtchyan (32) kiekvieną rytą likimui dėkoja už dar vieną gyvenimo dieną. Vilniuje gyvenanti moteris pernai ėmė planuoti savo vestuves, tačiau pačiu netinkamiausiu metu ją užklupo mirtina ir itin sunki liga. Moteris su ja iki šiol kovoja ir koronaviruso priešakyje.

Koronaviruso įkarštyje Gajana tuo metu kovoja su itin klastinga ir mirtina liga  (tv3.lt fotomontažas)

Koronaviruso įkarštyje Gajana tuo metu kovoja su itin klastinga ir mirtina liga (tv3.lt fotomontažas)

Dar pernai metais Gajana išgirdo itin klaikią diagnozę, jaunutei moteriai buvo nustatytas burnos ir kepenų vėžys. Lietuvoje tinkamo gydymo taip ir nesulaukusi, Gajana pati su savo vyru susirado gydymą Vokietijoje, vėliau ir Armėnijoje.

Geros valios žmonės prieš kurį laiką moteriai suaukojo net 15 tūkst. eurų, o likusią pinigų sumą, reikalingą gydymui, pora gavo, paėmusi paskolą iš banko.

Šiai dienai moteris tęsią numatytą gydymą Armėnijoje ir šventai tiki, kad ateinančios Šv. Velykos suteiks jai stebuklą.

Aptiko pirminį vėžio židinį

Naujienų portalui tv3.lt šiuo metu Armėnijoje besigydanti Gajana pasakoja, kad jai visai neseniai, kovo 23-ąją, buvo atlikta kepenų chemobilizacija. Nors moteriai prireikė laiko atsigauti po šios procedūros, dabar ji patikina, kad jaučiasi palyginus neblogai.

REKLAMA

Medikams pavyko išsiaiškinti, kad vis dėlto pirminis vėžio židinys buvo moters burnoje, vėliau jis perėjo į kepenis. Kadangi prireiks laiko, kol kepenys atsigaus po patirtos chemijos dozės, greitu metu gydytojai yra suplanavę turimą laiką išnaudoti moters burnos operacijai.

„Buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, kad pirminis vėžio židinys yra minkštajame gomuryje. Medikai sako, kad darinys kepenyse po atliktų procedūrų yra sumažėjęs, bet jų operuoti dar negalima. Todėl tam, kad neprarasti daug laiko, jie norėtų operuoti pirminį židinį burnoje“, – paaiškina Gajana.

Koronavirusas ypač pavojingas onkologiniams ligoniams

Šiuo metu Gajanos visas gyvenimas Armėnijoje sukasi aplink laukimą. Kai tik ji gaus žinią iš medikų, moteris skubės į ligoninę, kur jai bus atlikta pirmoji burnos operacija.

Moteris patikina, kad nors Armėnijoje taip pat yra įvestas karantinas, vis dėlto tokios planinės operacijos čia nėra atšaukiamos.

„Armėnijoje taip pat yra karantinas, tačiau planinės operacijos yra atliekamos ir toliau. Prieš išeinant iš namų, reikia parašyti raštą, kuriame nurodai, kur eini, o jeigu keliauji į ligoninę – nurodyti ir paskirtą valandą. Vėliau policija patikrina ir leidžia keliauti į ligoninę“, – sako moteris.

Gajana supranta, kad koronavirusas jai, kaip onkologinei ligonei, yra dar pavojingesnis nei kitiems, todėl moteris stengiasi ypač saugotis ir visą laiką praleisti namuose arba ligoninėje:

„Labai pergyvename, mano vyro mama net uždraudė bet kam ateiti pas mus į namus, nes esu po chemoterapijos, bijau susirgti, nes tai man gali pakenkti dar labiau“, – patikina pašnekovė.

REKLAMA

Nors visas pasaulis šiuo metu įnirtingai kovoja su koronaviruso sukelta pandemija, vis dėlto jau visai netrukus visi mes pasitiksime gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas.

Velykas su vyru sutiks skirtingose šalyse

Gajanos vyras dar prieš karantiną buvo išvažiavęs dirbti į Lietuvą, vėliau pora nusprendė, kad galbūt jam vertėtų kuris laikas ten ir pasilikti, o Gajanai ramiai tęsti gydymą Armėnijoje. Tad sužadėtiniai Šv. Velykas, deja, bet pasitiks skirtingose pasaulio šalyse.

Tuo metu Gajana dėl to liūdėti per daug neketina, mat moteriai dabar yra svarbiausia ištverti suplanuotą burnos operaciją, dėl kurios ji iš tiesų jaudinasi: „Velykoms sau palinkėčiau, kad labai gerai praeitų operaciją, ji bus man pirmoji, todėl tikrai labai pergyvenu...

Apskritai, Armėnijoje Velykos yra viena iš svarbiausių švenčių, žinoma, kai šiemet yra karantinas, jų nebešvęsime kaip anksčiau, bet namuose su artimaisiais tikrai prisiminsime šią šventę“, – šypteli moteris.

Kol kas Gajana kartu su savo vyru yra pasiėmę paskolą iš banko Lietuvoje. Turimų pinigų užteko kepenų chemobilizacijai, o pagal apskaičiavimus, turėtų pakakti dar ir burnos operacijai. Kiek pinigų prireiks tolimesniam gydymui, moteris šiuo metu net neįsivaizduoja.

Gajanai vis dar reikia tęsti gydymą Vokietijoje, kurio kaina siekia daugiau nei 16 tūkst. eurų

Gajanai vis dar reikia tęsti gydymą Vokietijoje, kurio kaina siekia daugiau nei 16 tūkst. eurų

Primename anksčiau aprašytą Gajanos istoriją:

Beveik visą savo gyvenimą Lietuvoje gyvenanti iš Armėnijos kilusi Gayane Mkrtchyan (32) nuotraukose plačiai šypsosi ir spinduliuoja savo nuoširdumu. O dar prieš kurį laiką moteris išgyveno patį gražiausią savo laikotarpį – piršlybas. Deja, būtent tada gyvenimas jai nusprendė atsiųsti sunkią ligą, kurios gydymui surinkti pinigus medikai davė apie 10 dienų. 

REKLAMA

Kaip jau tikriausiai supratote, Gajana (Gayane) yra kilusi iš Armėnijos, bet jos tėtis dar 1987 metais atvažiavo į Lietuvą ir čia įsidarbino policijoje. Taip paskui šeimos galvą į Lietuvą atkeliavo ir jo žmona su judviejų dukrelę – tuomet aštuonių mėnesių Gajana.

Šiandien Gajanai jau yra 32-eji, o susitikti su ja atvažiuojame į Vilniuje įsikūrusius Valakampių socialinių paslaugų namus. Būtent čia bėga Gajanos dienos, čia ji dirba ir padeda sergantiems žmonėms.

Prieš septynerius metus Gajanos mama susirgo krūties vėžiu, o tuomet merginai teko vienu metu ne tik mokytis, bet ir dirbti, prižiūrėti mamą. Būtent dėl mokslų Gajana ieškojo naktinio darbo, todėl darbas Valakampiuose nuo ketvirtos valandos dienos iki kitos dienos ryto Gajanai tiko idealiai. Taip nejučiomis ji čia ir liko.

Ir nors Gajana kiekvieną dieną padeda aplink esantiems žmonėms ir it vijurkas sukasi socialinių paslaugų namų koridoriais, vis dėlto šiai dienai Gajana kreipiasi į visus. Ir sukaupusi visą įmanomą drąsą, ji šiandien pagalbos prašo sau.

Vietoj romantiškų piršlybų – mėlynės

Sveikatos problemos Gajaną pradėjo kankinti prieš daugiau nei 1,5 metų. Ir kaip bebūtų liūdna, jos atsirado pačiu netinkamiausiu gyvenimo laiku – per Gajanos ir jos vyro piršlybas.

„Paprašiau direktorės neapmokamų atostogų, mes su vyru vis kalbėjome apie vestuves. Nuvažiavome pas mano vyro tėvus į Armėniją ir ten jis man pasipiršo. Būtent tada man atsirado ant kojų mėlynės, jos buvo tokios didelės... Nuo klubo iki kelio, kas pamatydavo, sakydavo, kad atrodo tarsi būtų stipriai sumušta“, – prisimena moteris.

REKLAMA

Netrukus Gajana ėmė stipriai karščiuoti, tačiau viešėdama Armėnijoje, ji nutarė pas medikus geriau apsilankyti Lietuvoje, kai grįš iš kelionės, mat čia ji turėjo visas garantijas.

Kraujas nieko nerodė

Grįžusi iš kelionės, Gajana iš karto nuskubėjo į polikliniką, kur jai buvo atliktas kraujo tyrimas. Jis nieko blogo neparodė – kraujas atrodė geras.

„Kitų tyrimų gydytoja ir nesakė darytis, išleido namo. Mėlynės ant kojų praėjo, tačiau po gero pusmečio jos ir vėl atsirado. Šį kartą šalia jų buvo ir bėrimas, ar tai susiję vienas su kitu, nežinau, bet bėrimas buvo labai smulkus, niežtintis ir beveik nematomas“, – sako pašnekovė.

Apsilankius poliklinikoje Gajanai pasakė tik tiek, kad jos kraujas yra tikrai geras. Po šio apsilankymo atsirado ir dar vienas prastos sveikatos simptomas – moteriai ant kaklo vis išlįsdavo limfmazgis, kuris pulsuodavo taip stipriai, kad trūkčiodavo net akis.

„Gydytojai iki tol kitų tyrimų ir nedarė, todėl susisiekiau su vyro teta, kuri turėjo pažįstamų gydytojų. Jiems nusiunčiau mėlynių nuotraukas, o jie man pasakė tris tyrimus, kuriuos man reikėjo pasidaryti. Parodžiau tuos tyrimus poliklinikos gydytojai, bet ji apie tokius nebuvo girdėjusi“, – pasakoja moteris.

Dėl pulsuojančio limfmazgio kakle, gydytoja Gajanai išrašė vitaminų. Kalbėdama dabar moteris tik priduria – „Dabar jau žinau, kad man vitaminų iš viso nebuvo galima gerti“.

Pateko į lemtingą avariją

Prieš pusę metų Gajanos gyvenimą sukrėtė dar viena nelaimė – ji kartu su savo vyru pateko į automobilio avariją. Jos metu moters vyro vairuojamas automobilis susidūrė su ant kelio išbėgusiu didžiuliu šunimi. Tuomet Gajanai lūžo stuburas.

REKLAMA

Po avarijos Gajana gulėjo vienoje Vilniaus ligoninėje, tačiau ten po stuburo lūžio medikams net nešovė į galvą patikrinti moters vidaus organus.

Po kurio laiko jai pradėjo bėgti kraujas iš nosies, todėl greitosios medicinos pagalbos darbuotojai ją nuvežė į kitą ligoninę.

„Čia medikai pastebėjo ant kepenų darinį, paklausė, ar sutinku daryti kompiuterinę tomografiją. Tuo metu man buvo lūžęs stuburas, todėl ne tiek daug dėmesio skyriau kitiems organams“, – priduria ji.

Burnoje – dar vienas darinys

Dabar Gajana prisimena, kad tos dvi valandos, kuomet ji laukė kompiuterinės tomografijos, jai atrodė tarsi pragaras. „Ištisai verkiau, laikydama vyro ranką“, – sako ji.

Kompiuterinė tomografija nieko blogo neparodė. Medikai Gajanai nustatė kepenų hemangiomą ( red. gerybinis kraujagyslių navikas, kuris jokių simptomų nesukelia). Gydytojai rekomendavo stebėti šį darinį ir tiek.

Tuo pat metu gydytojai aptiko ir darinį moters burnoje, tačiau Gajanai taip rūpėjo jos lūžęs stuburas, kad siūlomos medikų biopsijos ji tuomet atsisakė.

„Vieną dieną pastebėjau, kad man yra sunku ryti, priėjau prie veidrodžio ir pamačiau, kad darinys burnoje užaugo iš viršaus. Priminė lyg anginą, todėl kreipiausi vėl į polikliniką, ten gydytojai labai piktai mane sutiko, o priedo man prasidėjo ir dešinėje klubo skausmai, naktiniai prakaitavimai“, – atvirai pasakoja ji.

Nedelsiant ir vėl užsirašius vizitui poliklinikoje, Gajana pas gydytoją laukė daugiau nei dvi valandas, nors vizitas buvo numatytas antrai valandai, ją priėmė tik vakarop. Visą tą laiką moteris privalėjo kęsti itin didelius dūrius klubo šone.

REKLAMA

Burnoje – piktybinis navikas

Kai galiausiai gydytoja poliklinikoje priėmė Gajaną, čia prasidėjo dar vienas siuntimų maratonas. Ši gydytoja nusiuntė moterį pas kitą gydytoją poliklinikoje, kad būtų apžiūrėtas darinys. O ji nusiuntė Gajaną į kitą Vilniaus ligoninę tam, kad būtų atlikta darinio burnoje biopsija.

Medikai Gajanai atsiimti atsakymų rekomendavo ateiti po mėnesio.

„Tiek laukti aš negalėjau, supratau, kad čia yra tikrai rimta. Mano vyras net klausė, ar galima sumokėti ir gauti greičiau atsakymą, bet gydytojai patikino, kad tikrai ne“, – patikina Gajana.

Jausdamasi visiškai bejėgė, Gajana kartu su vyru nusprendė išsiregistruoti iš buvusios poliklinikos ir užsiregistravo kitoje privačioje klinikoje „MediCA klinika“ pas gydytoją Iriną Goldiną. Būtent ši gydytoja Gajanai pirmoji pasakė, kad jos situacija yra labai rimta.

„Ji man pasakė, kad kiekviena diena man yra labai svarbi, todėl reikia bandyti kaip įmanoma greičiau sužinoti biopsijos rezultatus. Kaip tik prisiminiau gydytoją, kuri gydė mano mamą, kai ji sirgo vėžiu ir nuėjusi pas ją, paprašiau pažiūrėti, ar nėra mano biopsijos rezultatų“, – prisimena moteris.

Pažiūrėjusi į kompiuterį, gydytoja kaip reikiant nustebo – Gajanos tyrimų rezultatai buvo jau dvi savaites, o moteriai to niekas nepranešė. O ir rezultatai buvo iš tiesų nieko gero nežadantys – piktybinis seilių liaukų navikas.

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma

Kepenyse – dar keturi dariniai

Netrukus Gajanai buvo paskirta gydytoja ir jau planuojama operacija, bet prieš ją reikėjo atlikti minkštųjų audinių MRT tyrimą. Tačiau nuvažiavus jam užsiregistruoti, išaiškėjo, kad tokį tyrimą Gajanai atlikti gali tik sausio mėnesį.

REKLAMA

„Mes negalėjome tiek laukti, nusipirkau bilietus į Armėniją ir išskridau. Ten gydytojai žaibišku greičiu atliko man dvi biopsijas, kompiuterinę tomografiją.

Per tą laiką spėjau grįžti atgal į Lietuvą, o man čia iki šiol reiktų laukti atsakymų su piktybiniu naviku. Žmogui gyvybė galima gal išgelbėti, o čia sėdi ir lauki“, – svarsto pašnekovė.

Armėnijoje Gajanos laukė dar liūdnesnės žinios. Čia moteriai nustatė ne tik dviejų centimetrų seilių liaukų naviką, bet taip pat aptiko ir kepenų metastazes – keturis darinius, kurių vienas yra net šešių centimetrų.

Gydymui reikia beveik 40 tūkst. eurų

Armėnijoje kepenų metastazės yra gydomos sunkiai, tačiau Gajanos gydytojas susisiekė su Europos medikais ir čia moteriai nušvito viltis – gydymui ją priimti galėtų klinika Vokietijoje.

Susisiekus su gydytojais, Gajana sužinojo, kad gydymui Vokietijoje eilių nėra – ją priimtų per savaitę. Šiandien susisiekusi su medikais, Gajana sužinojo, kad jai reikalinga skubi chemoterapija, o praėjus 2 mėnesiams, jai būtų atlikta ir operacija.

Prieš tai Gajana pasiteiravo dėl operacijos ir Vilniuje, tačiau gydytojai patikino, kad šiuo metu pas juos eilės yra didžiulės.

Vienintelė kliūtis į Gajanos pasveikimo kelią – 38 tūkst. eurų – tiek kainuoja gydymas Vokietijoje. Pradžiai Gajanai reiktų sumokėti 18 tūkst. eurų, o vėliau ir likusią sumą.

Todėl moteris, sukaupusi visą savo drąsą, nuoširdžiai kreipiasi į visuomenę ir kukliai prašo pagalbos.

„Gydytojai man sakė, kad yra svarbi kiekviena diena, todėl jie man davė septynias, dešimt dienų, kad surinkčiau bent dalį pinigų ir aš atvažiuočiau į Vokietiją“, – prasitaria ji.

REKLAMA

Neblėstanti viltis

10 dienų – tiek laiko turi vos 32-ejų metų sulaukusi Gajana. Nors gyvenimas moteriai vietoj ilgai planuotų vestuvių numetė negailestingą diagnozę, moteris vis dar nepraranda vilties ir plačiai šypsodamasi sako, kad dabar ji vertina kiekvieną naują gyvenimo dieną.

„Dabar daugiau vaikštau, viską labiau permąstau. Jeigu ne mano vyras, aš tikrai to visko viena neatlaikyčiau. Jis tiki, kad viskas bus gerai, o kartu su juo tuo imu tikėti ir aš“, – su viltimi kalba Gajana.

Jeigu ir jūs norite prisidėti prie Gajanos galimybės išgyventi, tai galite padaryti šiuo būdu:

Gavėjas: Gayane Mkrtchyan

Banko sąskaita: LT264010051001343281

Paskirtis: Gajanos gydymui

Paypal: [email protected]

 

Dangutė
2020-04-07 20:22:02
Vova, kodėl jūs toks piktas ? Niekas jūsų neverčia prisidėti prie jos gydymo
Aš linkiu jaunai moteriai kuo geriausios sveikatos
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
2020-04-10 22:34:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sveikatos ir tikėjimo! Viskas bus gerai!    ATSAKYTI
Grigorij 2020-04-07 23:21:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gi LTSR laikais turejom gera medicina, net Tarybu valdzios didziausia "myletoja" - TV3 autore Jurate Vazgauskaite raso, kad jai pavydejo visoje TSRS. Dasigyvenom! Turim aparatura, MRT, ir negalima aptikti vezio! Juk Gajane cia taip ilgai gyvena, be abejo, turi LR pilietybe, o ja stumde nuo vieno gydytojo pas kita, kol... privacioji klinika nustate diagnoze. ((( Ko noreti, kad lietuviai "besilaisvinant", ir Medicina 2005 m. "optimizavo", panaikine 30% "lisnu" vietu ligoninese, bei kiek gydytoju praradome, priverciant juos issilakstyti i airijas... I.Degutiene dar nepakarta! Diagnoze nustate, o gydytis Gajane prireike... savo Tevyneje. Siaubas!!! O dabar net Vokietijoje, mokant milziniska suma. Geda sus*ktai, "issilaisvinusiai" Lietuvai! Sekmes nabagelei Gajane! Aciu, Gertrudele, kad taip issamiai viska papasakojot!   ATSAKYTI
AnI 2020-04-07 21:02:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tikėk ir melskis.Stebuklų būna,tai patyriau ne syki. Linkių pasveikti.   ATSAKYTI
PNijolė 2020-04-07 20:53:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Aš nesuprantu, o ką šiais laikas visos operacijos mokamos?Tai kur dingo sveikatos draudimas?   ATSAKYTI
Vardas 2020-04-08 08:39:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lietuvoje gal nemokamos, bet jeigu skaitėte, rado kad eilės, kelis mėnesius laukti. Tiek laukdanas žmogus gali numirti...Vokietijoje nėra eilių, bet reikia mokėti,nes ten negyvena, nefirba ir nemoka mokesčių.   
Dangutė 2020-04-07 20:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Vova, kodėl jūs toks piktas ? Niekas jūsų neverčia prisidėti prie jos gydymo
Aš linkiu jaunai moteriai kuo geriausios sveikatos   ATSAKYTI
Grigorij 2020-04-07 23:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dangutė,
ne piktas jis, o paprasciausias nieksas.  
Vova 2020-04-07 19:46:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-29
Tegul armiaskos Ir aukoja....    ATSAKYTI
Jolanta 2020-04-07 23:06:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tokie ms kaip Vova reikejo uzdrausti komentuoti tokiu straipsnius. Tas pats degratas Vova , turbut net ne Lietuvos pilit is. Tad linkiu, tau, degrade, toliau degradation tavo patie degradacijos liune   
Jolanta 2020-04-07 23:37:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Norejau dar pridurti, tau, Vovanai, turbut tavo tevas kur nors prie tvarto guli isspardytais dantim, o tavo gimdytoja uz alaus bambali su kiekvienu kaimo muziku guli, turbut net pats nezinai, kas tavo tevas. Eidavai per kaima nusalusiom kojytem ciulpdamas sliekus. Labai panasu, kad tu Vavanas is Nasa Rasa, kuris nors Turkijoj pavalge. Debile tu!!!  
Grigorij 2020-04-07 23:54:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jolanta,
o prie ko cia "Nasa Rasa"? Norit pasakyti, kad lietuviu tarpe turit mazai tokiu nieksu degradu? Prie ko tautybe? Nieksas - jis ir Afrikoje nieksas.  

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Senelis sukūrė pasakų namelį savo anūkams  (nuotr. asm. archyvo)
Mažeikių rajone, Šerkšnėnų kaime, gyvenančios Jurgitos Kesminienės vaikai ketverių metukų Amelija ir vienerių sulaukęs Kristupas turi priežastį didžiuotis savo seneliu. Vyras ...
23-ejų Oresta į Londoną iš gimtųjų Biržų atvyko prieš ketverius metus ir nei nenujautė, kad būtent šiame nuolatinio skubėjimo mieste išpildys savo seną svajonę (Nuotr. anglija.today.lt)
23-ejų Oresta į Londoną iš gimtųjų Biržų atvyko prieš ketverius metus ir nei nenujautė, kad būtent šiame nuolatinio skubėjimo mieste išpildys savo seną svajonę. Pabėgdama nuo ...
Renatas Požėla  (Fotobankas)
Pirmadienio popietę į Viekšnių kaimelį susirinko gausybė policijos pareigūnų atiduoti pagarbą savo tarnyboje žuvusiam kolegai Sauliui Žymantui ir išlydėti jį amžinojo poilsio. ...
Vilniaus policijos pareigūnai pagerbė nužudytą policininką  (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Pagerbiant tarnybos metu nužudytą policijos pareigūną Saulių Žymantą, pirmadienį visoje šalyje policijos pareigūnai vidurdienį vienai minutei išlipo iš tarnybinių automobilių, ...
Lietuva atsisveikina su nužudytu pareigūnu (Nuotr. Egidijus Anglickis)
Birželio 1-ąją į paskutinę kelionę išlydėtas tragiškai tarnybos metu nužudytas pareigūnas Saulius Žymantas. Atsisveikinti su kolega į Mažeikių rajone esančią Viekšnių ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų