Viduriavimo atsikratykite be vaistų: padės šie produktai

Kad ir kaip nemalonu, verta žinoti būdus, kaip atsikratyti viduriavimo. Tai gali vieną dieną praversti, be to, tai padarysite labai greitai! Yra 5 natūralios priemonės, kurios kiekvieną kartą veikia ir daro stebuklus – visa tai jūsų namuose tikriausiai galima surasti.

Tualetas (nuotr. 123rf.com)

Prisiminkite mėtų arbatą, virtas bulves, kavos pupeles, kefyrą ir virtus ryžius, kai kitą kartą viduriavimas sukels nepatogumų.

1. Mėtų arbata.

Jums reikia atstatyti organizmo prarastus skysčius, kai tik prasideda viduriavimas, tad nepamirškite gerti daug skysčių, kuriuose nėra cukraus. Gerkite tiek puodelių nesaldintos mėtų arbatos, kol pasidarys geriau. Užpylę karštu vandeniu – nukoškite, taip arbata atvės greičiau.

2. Virtos bulvės.

Sustabdyti viduriavimą jums padės krakmolas, esantis virtose bulvėse. Taigi pasiruoškite nedidelę porciją bulvių be pieno ar sviesto ir pajuskite, kaip lengvėja jūsų savijauta. Stenkitės naudoti kuo mažiau druskos.

3. Kavos pupelės.

Išgydykite savo problemą sukramtydami šaukštą kavos pupelių kiekvieną kartą po to, kai buvote tualete.

4. Kefyras.

Gausus probiotikų, kefyras padės atkurti natūralią žarnyno florą. Tai gerai, nes viduriavimą sukelia per didelis padidėjęs bakterijų skaičius.

5. Virti ryžiai.

Galbūt nesirinktumėte vakarienei virtų ryžių, tačiau tai puikus maistas, padedantis atsikratyti viduriavimo problemos. Jei jaučiate poreikį, pridėkite šiek tiek skonio keliais virtų morkų gabalėliais, tačiau į patiekalą nedėkite druskos.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2020-04-07 08:57:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deja, yra tik vienas naturalus vaistas tai ąžuolų žievės nuoviras. Tai šimtmečiais patikrinta.
Atsakyti
-4

A
Audronė
2020-04-07 15:36:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Granato žievės 5
Atsakyti
0

A
As
2020-04-07 12:38:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karčiųjų pipirų užgerti vandeniu.Išbandyta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų