Namuose likusiems vaikams nemokamai skambina Viktorija: tai juos palieka be žado

Susiklosčius šiandieninėms aplinkybėms, daugelis yra priversti atsisakyti anksčiau suplanuotų švenčių – gimtadienių, krikštynų ar net vestuvių. Tačiau kaip patiems mažiausiems paaiškinti, kad ilgai planuotos jų gimtadienio šventės nebus? Tokiose situacijose į pagalbą skuba Kelmės rajone gyvenanti animatorė Viktorija, kuri nemokamai skambina vaikams ir sveikina juos gimtadienio proga.

Viktorija nemokamai skambina vaikams ir sveikina juos su gimtadieniu (nuotr. asm. archyvo)

„Buvo vienas vaikų gimtadienio vakarėlis, kurį mes su tėvais labai ilgai planavom. Jie taip įnirtingai prašė, kad net nepatogu buvo atsisakyti. Bet kai pamačiau, kad visa situacija tikrai pablogėjo, supratau, kad jį teks atšaukti.

Tada pradėjau galvoti, kaip čia padaryti, kad vis tik nepaliktumėm to vaikučio visai be nieko. Tai pasiūliau mamytei, kad galbūt padarom video skambutį. Sutarėm laiką, susiruošėm ir viskas taip sėkmingai ir prasidėjo“, – idėjos pradžią prisimena Viktorija.

Skambutis suteikė daug gerų emocijų

Mergina prisimena, kad pirmasis skambutis pavyko puikiai ir privertė gimtadienį šventusią mergaitę plačiai šypsotis.

„Labai nustebusi mergaitė buvo. Ji laukė, buvo pasipuošusi, nes mamytė pasakė, kad skambins Elza, jos mėgstamas personažas iš filmuko. O aš bandžiau gražiai paaiškinti, kokia dabar situacija, ir kad tikrai neužmiršom to gimtadienio. Tai ji buvo labai patenkinta“, – pasakoja Viktorija.

Mergaitės tėvai norėjo animatorei atsilyginti ir siūlė į jos banko sąskaitą pervesti pinigų, tačiau Viktorija griežtai su tuo nesutiko.

REKLAMA

„Aš tiesiog supratau, kad tas dalykas turi būti daromas iš širdies, o ne dėl bandymo pasipelnyti iš esamos situacijos. Tik taip galima gerumu, pozityvumu ir stiprybe užkrėsti ir kitus. Aš ir pati taip pasikraunu energijos, suteikiu džiaugsmo vaikams, tai ir yra svarbiausia“, – mano Viktorija.

Viktorija nemokamai skambina vaikams ir sveikina juos su gimtadieniu

Vaikai nori skambinti dar kartą

Per savaitę animatorė su gimtadieniu pasveikino jau beveik 10 vaikų. Daugiausiai jų iš aplinkinių rajonų – Šiaulių, Kelmės, Raseinių, mat žinia apie šią galimybę dar tik pradėjo sklisti tarp žmonių.

Pokalbio metu Viktorija ne tik pasveikina vaiką su gimtadieniu, padainuoja ar pažaidžia kokį žaidimą, bet ir išklauso vaiką, nes daugelis nori ir tiesiog pasikalbėti.

Vaikai ir patys dažnai nori pasisakyti, pasipasakoti, pavyzdžiui, apie kokį auginamą šuniuką. Tai suteikiu tą galimybę ir pabendrauti, ne tik klausytis manęs“, – sako Viktorija.

Mergina atskleidžia, kad po pokalbio sulaukia tėvų žinučių, kuriose jie papasakoja vaikų įspūdžius.

„Po kokio pusvalandžio tėvai parašo, kad vis dar sėdi be žado, o vaikai klausia, kada vėl skambinsim personažui. Matosi, kad jiems tai yra naujovė, kad būtent jiems paskambino. Dažniausiai juk tėvai telefonu šnekasi su kažkuo, o čia vaikams kažkas asmeniškai paskambino“, – šypsodamasi dalijasi Viktorija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų