Koronavirusas Justinui smogė iš pasalų: dabar skauda net kvėpuojant

Vyras papasakojo apie savo patirtį sergant koronavirusu – jis atskleidė, kaip į mirtiną virusą reagavo jo organizmas, rašoma mirror.co.uk.

Justinas pasakoja, kad susirgo kovo 4 dieną – jam skaudėjo galvą ir jis jautė gilų skausmą plaučių srityje, o vėliau ėmė darytis vis sunkiau kvėpuoti.

Simptomams stiprėjant Justinas, sergantis 1–ojo tipo diabetu, sako vos nenualpęs be jokios priežasties, kol galiausiai kreipėsi į greitąją pagalbą.

Tviteryje jis pasakojo: „Tuo metu man skaudėjo kvėpuojant. Buvau gydomas nuo gripo, gavau vaistų, inhaliatorių, ir buvau išsiųstas namo. Man sakė, kad pasijutęs prasčiau sugrįžčiau.

Dar ir šiandien man labai skauda kvėpuojant. Nueiti iki tualeto yra toks pat iššūkis, kaip nubėgti maratoną. Negalvokite, kad krūtinę vos vos maudžia – čia ne gripas. Visi puikiai žinome, kas yra gripas.

Įsivaizduokite gilesnį skausmą, kai skauda pačius plaučius. Įsivaizduoti gali būti sunku, bet prisiminkite tą jausmą, kai įkvėpus šalto oro plaučiuose pajuntate tarsi skausmą, kol plaučiai i vėl sušyla. Šis jausmas galbūt kiek panašus.

Dėl inhaliatoriaus man dar labiau skauda plaučius! Inhaliatorius veikia taip, lyg įsipjovęs ant žaizdos užpilčiau alkoholio. Toks jausmas. Kaip ant žaizdos dedant vaistus. Čia ne šiaip gripas. Gripas – visai kitoks dalykas. Šis virusas priverčia jaustis visai kitaip.“

Justinas sako, kad dabar jis su šeima užsidaręs namuose – jam buvo duotas leidimas grįžti namo.

Jis priduria: „Aš namuose, karantinuojuosi kartu su šeima. Pasijutęs blogiau vėl grįšiu į ligoninę. Kol kas mano tyrimai nėra prasti. Gaunu 100% deguonies, bet per ateinančias kelias dienas situacija gali ir pasikeisti. Jei mano plaučius pasieks tik 90% deguonies, gausiu jo papildomai, jei 85% – būsiu intubuojamas, o tada jau pradeda darytis baisu.“

Justinas taip pat ragina žmones likti namie, kad viruso plitimas sustotų.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, visame pasaulyje liga užsikrėtė daugiau nei 185 000 žmonių. Didžiojoje Britanijoje yra 1 950 patvirtintų atvejų, 71 žmogus mirė. Vakar naktį du žmonės mirė toje pačioje Milton Keynes ligoninėje – abu jie turėjo kitų ligų, buvo vyresni, nei 90–ies.

REKLAMA

Jauniausia koronaviruso auka JK – 45–erių metų amžiaus Craigas Rustonas, o vakar patvirtinta, kad liga užsikrėtė devynių mėnesių berniukas – tai jauniausias sergantysis koronavirusu JK. Cassianui Coatesui pakilo temperatūra, prasidėjo peršalimas – tai truko kelias dienas, todėl sunerimę tėvai Myroslava ir Callumas nuvežė jį į ligoninę.

Didžiosios Britanijos gyventojams rekomenduojama izoliuotis šeimomis, jei kam nors iš šeimos narių pasireiškia simptomai. Nėščioms moterims, vyresnio amžiaus žmonėms ir sergantiems kitomis ligomis taip pat rekomenduojama 12 savaičių vengti kontaktų su kitais žmonėmis. Didžiojoje Britanijoje imamasi priemonių socialinių kontaktų ribojimui – uždaromi teatrai, kino teatrai, barai ir restoranai.

 


Rašyti komentarą...
b
birute
2020-03-19 22:11:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam dar eiti tikrintis ,jeigu nustato virusa ,ir nusiuncia namo ,ku dar ir seimos narius užkreti,kažkokia nesamone ,taip tik dar daugiau serganciu atsiranda
Atsakyti
-16

R
Rita
2020-03-20 09:21:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kinijoje state ligonines kad kuo daugiau zmoniu serganciu butu izoliuoti nuo sveiku
Atsakyti
-8

A
Ana
2020-03-20 15:39:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esate jaunas vyras, Justinai stiprybes ,nepasiduok ir kovok uz gyvenima , tai siaubingas virusas , reikalaujantis daug kancios iki pasveikstant.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (56)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų