Kai ne tik sąžinės balsas, bet ir kai kurie draugai ėmė klausinėti, kiek visa šita koronavirusu vadinama Viešpaties koronė dar tęsis, teko įkvėpti oro, sukaupti mintis ir pradėti dėliotis mintis. Kadangi nesu medikas, tai pradėsiu iš toliau.

Naglis Šulija (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Naglis Šulija (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Vasario mėnesį pradėjau stebėti tam tikrus reiškinius. Vyksta atranka į Euroviziją – dalis balsų kažkur pasimeta; bankuose darosi kažkas negero – tai atsiskaitymai stringa, tai MoQ sistema nebeveikia, atsiskaitant mobiliuosiuose telefonuose įrašytomis programėlėmis vėl kažkas negerai. Mano kolegai dėl nugaros skausmų prireikė gero čiužinio, tai visa pirkimo ir atvežimo procedūra užtruko bene dvi savaites ir vis tiek baigėsi ne taip, kaip buvo sumanyta iš pradžių. Tokių įvykių aplink buvo labai daug, visų ir nesuminėsi.

Visas šias aplinkybes vienija vienas astrologinis faktorius – dalykinę veiklą valdantis Merkurijus. Jis atsakingas už sėkmingą komercinę veiklą, jis atsakingas už racionalius sprendimus, galų gale, jis atsakingas už tai, kad visa dalykinė informacija cirkuliuotų taip, kaip reikia. Ir net už transporto veiklą jis atsakingas. Gi vasario mėnuo pažėrė visą virtinę istorių apie tai, kaip kas vyko blogai, ne taip, ne tada, kaip viskas kas gali sutrikti – sutriko, viskas kas gali vėluoti – vėlavo.

REKLAMA

Ką gi, žiūrim ką tuo metu veikė Merkurijus. O jis buvo…. nuskriaustas visais įmanomais būdais. Pirmiausia, nuo vasario 3 dienos jis buvo Žuvų ženkle, kitaip tariant, astrologinėje tremtyje. Kas yra žmogus tremtyje, mes visi per televizijos žinias matėme, kai rodydavo kokį nors sirų mokytoją, inžinierių ar gydytoją su menkute kuprinėle klampojantį per Europos laukus ar vegetuojantį pabėgėlių stovykloje – yra aišku, kad toks tremtinys nieko mokyti, statyti ar gydyti negali. Taip ir su planeta tremtyje – jos astrologinės savybės labai susilpnėja ir atitinkamos žmonių veiklos neskatina.

Maža to – būdamas Žuvų ženkle (tremtyje) jis vasario 17 dieną apsisuko ir pajudėjo atgalios – prasidėjo retrogradinė šios planetos fazė. Pasinaudojant paralele su sirų pabėgėliu – jis dar ir pasiligojo, tai yra tapo dar silpnesnis. Maža to, judėdamas atbulai, vasario 26 d. jis prasilenkė su Saule, tad kalbant astrologiniais terminais visą paskutinę vasario savaitę jis buvo sudegęs. Čia jau tikras insultas mūsų menamam pabėgėliui – jo gyvybė vos rusena.

Dabar jau galima atsisukti į mūsų koronavirusą. Vasario mėnuo – tas laikas, kai vienas po kito izoliavosi koronavirusu užkrėsti Kinijos miestai ir ištisos provincijos, o dalykinė veikla šioje šalyje stojo tokiu mastu, kad tai jau pradėjo veikti pasaulio ekonomiką, viešojoje erdvėje pasigirdo kalbos apie recesiją ir panašius dalykus. Kitaip tariant, maksimaliai silpno dalykinį gyvenimą valdančio Merkurijaus pozicija sutapo sparčiu dalykinės veiklos visame pasaulyje lėtėjimu.

REKLAMA

Vasario ir kovo sandūroje, kai koronavirusas jau pradėjo sklisti po Europą, atbulai judantis Merkurijus pasiekė Žuvų ženklo ribą ir perėjo į Vandenio ženklą. Priešpaskutiniame Vandenio laipsnyje jis sustojo ir kovo 10 d. pajudėjo pirmyn – Žuvų ženklo link, į kurį sugrįžo kovo 16 d. Pirmyn pajudėjęs Merkurijus – jau stipresnis, įgalina priimti kokius nors sprendimus. Ir sutapk man taip – būtent nuo kovo 10 d. karantinas įvestas visoje Italijoje (ją virusas pažeidė labiausiai), o nuo kovo 16 d. Lietuvoje bei kitose šalyse. Atsigavęs Merkurijus pagaliau pradėjo veikti racionaliai.

Dabar jau galima pereiti prie to, kas bus toliau. Merkurijus Žuvų ženklu keliaus iki balandžio 11 d., kai pereis į Avino ženklą. Būdamas čionai jis išvystys audringą veiklą (Avino ženklas yra labai veiklus, kai kada tiesiog beatodairiškai) ir vėl į Žuvų ženklą grįš apsukęs visą Zodiako ratą tiktai 2021 metų kovo 15 d.

Todėl taip kaip svarbūs visoje Merkurijaus ir koronaviruso istorijoje lūžio momentai buvo šių metų kovo 10 ir 16 dienomis, taip galima tikėtis, kad labai svarbus lūžio taškas bus balandžio 11 d. Būtent tuomet Merkurijus ištrūks iš astrologinės tremties ir atgaus nemažą savo jėgų dalį (galutinai jėgas jis atgaus tuomet, kai atsidurs Dvynių ženkle, tai yra gegužės 11 d.).

Galima manyti, kad po balandžio 11 d. galimybę aviniškai aktyviai į dalykinių reikalų tvarkymą kibti įgysime ir mes. Pasigirs kalbos jau ne apie ekonomikos recesiją, o apie tai, kaip iš jos ištrūksime – galbūt net labai energingai ir sparčiai. O iki to meto – Merkurijaus tremtis ir mūsų saviizoliacija.

REKLAMA

Ir dar dvi pastabos į astrologo užrašų knygelę – ateičiai.  Šį kartą Merkurijus Žuvų ženkle/tremtyje išbus nepaprastai ilgai – nuo vasario 3 iki balandžio 11 d. d., kitaip tariant, daugiau nei du mėnesius.

Iš tiesų greitajam Merkurijui tai nepaprastai ilgas laiko tarpas, nes dažnai jam ir maždaug poros savaičių užtenka. Kitaip tariant, labai silpnas jis šį kartą išbus rekordiškai ilgai – daugiau nei keturis kartus ilgiau nei įprasta. Nėra ko stebėtis, kad dalykinis aktyvumas bliūkšta, kaip kiauras oro balionėlis.

Sausio 9 d. Pasaulio Sveikatos Organizacija (PSO) patvirtino, kad yra atrastas naujas koronavirusas,  o kinų medikai per Kinijos valstybinę televiziją pirmą kartą pareiškė, kad naujas koronavirusas yra atrastas 15 iš 57 pacientų Uhano mieste. Sausio 10 d. buvo paskelbta naujo koronaviruso genų seka.  

Kitaip tariant galima sakyti, kad tai ir yra tas metas, kai atrastas ne SARS, ne MERS, o kažkas naujo. Ir šis naujo viruso gimtadienis sutapo su Mėnulio užtemimu, kuris vyko sausio 10 d. vakare ir buvo matomas visoje Azijoje, Europoje ir didžiojoje Afrikos dalyje (smalsaujantiems – https://eclipse.gsfc.nasa.gov/LEplot/LEplot2001/LE2020Jan10N.pdf ). Ar nenutiks taip, kad virusas smarkiausiai ir siautės ten, kur buvo matomas šis Mėnulio užtemimas? Netrukus pamatysime.

tavo draugas
2020-03-18 15:04:14
virusas apims 80 procentu visuomenes ir niekas neapsaugos. silpnesni senesni ismirs.Zvaigzdes nepades ..Nereikia mulkinti tautos fokusais. pats zinai ..kad kabini makaronus tautai.Tai rykste kuri bobutes vangos ispranasauta dar 1980 metais..Tada buvo sunku patiketi pranasystemis o dabar matai kad tiesa.Zmonija baudziama uz tersima gamtos. uz goduma ir neturejima atsakomybes pries gamta .Gamta pati apsivalys nuo zmogaus nieksybiu.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
AB 2020-04-29 10:24:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Politologai nuo savo brolių astrologų skiriasi tuo, kad yra politiškai šališki. Astrologai nėra suvaržyti politinių pančių, todėl jų būrimai "išsipildo" dažniau nei politologų. Žinoma, dar priklauso, iš kurios kavos tirščių buriama – iš Jacobs ar Lavazos. Ir nuo dangaus debesuotumo naktį. :)

P.S. Iki šiol N. Šuliją laikiau rimtesniu žmogumi. Kažkodėl pradėjo bobėti. Negi amžius kaltas? Tiesa, nei šito, nei kitų jo horoskopų neskaičiau. Jo orų pranašystėmis pasitikiu labiau, nes ten nėra interpretacijų    ATSAKYTI
Jolanta Skrodeniene 2020-03-29 16:51:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paskaityk,ka manai apie tai?   ATSAKYTI
Aukse 2020-03-26 16:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Puiki pranašystė! Juo lab, sutampa su kitom. Yra manoma, kadbalandžio 11-ą baigsis karantinavimas. Kurį paskelbs Trumpas. Tikrai neilgai laukti.    ATSAKYTI
Saugokitės 2020-03-21 13:27:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Per visokias nelaimes atšunta ir iš visokių plyšių pradeda išlįsti visokio plauko pranašai. Tai rodo valstybės švietimo ir kultūros lygį.   ATSAKYTI
Rimantas 2020-03-21 09:13:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Yra ir geresnių pranasautoju, nei Vanga ar kiti. Išreklamuotu didžiųjų valstybių. Ir tikslesnių! Bet, kadangi, tai mažų tautų iškilūs žmonės, tai kaip čia dabar gali būti ir atrodyti? Todėl ir peršama tokia nuomonė. Ramybės ir sėkmės visiems!!!    ATSAKYTI
Julyte 2020-03-20 14:58:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man atrodo ,kad seni žmonės ,yra tvarkingi dauguma nešiukšlina,bet jie nukentės,jauni labai šiukšlina gamta jiems gerai bus nesirgs,kur jūsų logika   ATSAKYTI
Ilka 2020-03-20 12:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žmonės bukite sąmoningi ir laikykitės karantino ,o ne lakstykite akis išdege ,ramiau,be panikos , pozityviai elgtis ir neužkrėskiite kitų ,saugokite vienas kitą ,o kas bus,tas ir nutiks .   ATSAKYTI
Gražu 2020-03-20 07:36:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gražu.žmonės nori kad jiems pasakytų kaip jie turi gyvent,todėl kalti pranašai,kam nepasakė.Jei atsitinka kelio įvykis juk nekaltinate kelio ženklų,o pasižiūrėti į juos verta kiekvienam   ATSAKYTI
Pranašai 2020-03-19 21:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nei vienas astrologas neišpranašavo net užuominos kas laukia mūsų,palmira ,kuria laikiau gera astrologe visai į lankas nuvažiavo,apie madas pradėjo pranašaut, kaip galima jais tikėti,kai tokios pasaulinės katastrofos nenuspėjo   ATSAKYTI
Auksė 2020-03-26 16:30:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal, nenorėjo gąsdinti? Nors Palmolivos ir nesiklausa. Kažkokia, netikra pranašė  
Nu jau nusišneki "gamta apsivalys 2020-03-19 17:12:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ir kas toks   ATSAKYTI
Nu jau nusišneki "gamta apsivalys 2020-03-19 17:11:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir kas toks   ATSAKYTI
Isipagyriok 2020-03-19 14:04:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Eik biški pasnausti šūdyjau nes antiek nusišneki kad bloga darosi esi nesveiko proto o dar kitus mokai    ATSAKYTI
Gražu 2020-03-19 11:54:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Smagu skaityti jus,Nagli.Malonus,puikus,pizityvus žmogus Jūs.Rašykite,žmonėms patinka    ATSAKYTI
Alio alio, Naglį ;)))) 2020-03-19 11:31:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aš pasigedau Marso jungties su Plutonu, Saturnu, Jupiteriu. Marso praėjimo pro kritusį Mėnulio mazgą. Tai irgi labai svarbu, ne vien Merkurijus kaip medicinos ir pan. planeta.   ATSAKYTI
Vilte 2020-03-19 10:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šioje žemėje niekas nevyksya šiaipsau. Atpildas už blogus darbus įvyksta visada.    ATSAKYTI
Sigita 2020-03-19 23:15:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Cia tiesa  
Veronika 2020-03-19 08:40:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Žmonių tankumas labai didelis,kai kuriose valstybėse nuo ten ir prasid.ligos dėl virusų.(pataisyta)   ATSAKYTI
Veronika 2020-03-19 08:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pranašo Nostradamo pranašystės pildosi,nes didysis pranašas labai tiksliai pranašavo ,kad 20a. jokios pasaulio pabaigos nebus.Atsiras tik klimato atšilimas spartus.Labai padaugės potvynių ir atsiras naujų žmonėms nepžystamų vabzdžių ir gausybė virusų su kuriais žmogus bus nepajėgus susidoroti labai greit.Tai šį sunki problema apims visą pasaulį,nes žmonių lankymas kai kuriose valstybėse ypat. didelisATSIRAS LABAI DAUG LIGŲ!!!
TAI PRANAŠO NOSTRADAMO ŽODŽIAI.   ATSAKYTI
Aldona 2020-03-19 09:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pasaulio pabaiga jau buvo išpranašauta ne kartą. Patys matom kaip yra.Yra iš to ir gerų dalykų: pašvarės oras, vandenys, turčiai nustos lobti, o pranašystėmis lai tiki lengvatikiai  
Kleopatra 5 2020-03-19 15:27:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Taip turėjo atsitikti paziurekit kur nusirito pasaulis istvirkimas dažnas partnerių keitimas laksto nuogom subinem visur bedievyste apgaulė melas turi būti kažkoks galas   
Ai bus kaip bus. 2020-03-18 23:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jeigu taip čia baisu tai ko pranašysčių neklausėt. Gamtą teršet tai ir gavot. Kaip jums atrodo ar ne bus taip kad klimato kaita kalta. O kūnai gal ką lemia. Viskas turi kažkuo but susiję. MAN JAU ATSIBODO PLEPALAI. YRA KAIP YRA    ATSAKYTI
Ligita 2020-03-18 23:14:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O tokį merkurijaus judėjimą pirma karta stebi ar yra buvę ir anksčiau, jeigu yra buvę tai kaip tada ytakojo visus jo toks judėjimas. Ar irgi taip blogai buvo?    ATSAKYTI
taip, 2020-03-19 10:00:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
yra taip buvę ir ne kartą, pasidomėkite istorija, gal rasit baisumus maro metu, kai žmones laidoti tiesiog nespėdavo, o užkasdavo krūvomis ,kad dar labiau neplistų. Tai žinau tik iš pasakojimų, manau galima rasti užrašytų faktų.   
nulis 2020-03-18 19:41:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Nu ir briedas. Tokias nesąmones jau seniai skaičiau   ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Astrologija (nuotr. 123rf.com)
Astrologai Zodiako ženklams žada puikų šeštadienį – pajudės įstrigę reikalai, stebins mylimi žmonės. Tiesa, patariama neskubėti atsisakyti pasiūlymų. Nepaisant to, kad didžioji ...
Paveikslėlis
Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį. Ar tikrai pastebėjote viską? Pirmasis jūsų pastebėtas dalykas atskleidžia jūsų asmenybės bruožus. Taigi, ką pamatėte pirmiausia? Paaiškinimą ...
Budraitytė apie mėnulio užtemimą
Penktadienis, prasidėjo pilnatis ir šiąnakt danguje bus galima išvysti pusšešėlinį Mėnulio užtemimą. Naujienų portalui tv3.lt garsi astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė, sako, ...
Moteris  (nuotr. 123rf.com)
Gera diena turintiems planų – visus juos payks įgyvendinti. Tiems, kurie šiai dienai nieko nesiplanavo, bus sunkiau. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ...
Astrologija (nuotr. 123rf.com)
Diena nebus ypač sėkminga. Tam, kad pasiektumėte tikslų, reikės labai stipriai stengtis, nes fortūna tikrai nesišypsos be pastangų. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų