Kai Vaida Draugelienė prieš du metus įsodino savo 17-metį sūnų į lėktuvą, skridusį iš Anglijos į Lietuvą, moteris net baisiausiame košmare nebūtų susapnavusi, kad ši perspektyvaus ir itin aplinkinių mylimo vaikino kelionė bus paskutinė jo gyvenime. „Netikėjau, kad man Dievas gali būti toks negailestingas“, su ašaromis akyse kalba Lietuvoje užmušto paauglio gedinti mama.

17-mečio Armando gyvybę nusinešė vos vienas lemtingas smūgis  (nuotr. facebook.com)

17-mečio Armando gyvybę nusinešė vos vienas lemtingas smūgis (nuotr. facebook.com)

Nuotraukose matomas septyniolikmetis Armandas buvo itin kuklus ir ramus vaikas, tačiau po nuolatine plačia savo šypsena vaikinas slėpė neįtikėtinus sugebėjimus moksle. Tiesa, jis su savo mama jau kuris laikas gyveno Anglijoje, o į Lietuvą sugrįždavo tik aplankyti savo senelių ir pabūti su seniai matytais draugais.

Vaikino mama Vaida prisimena, kad visi mokytojai Anglijoje berniukui negailėdavo pagyrų ir vis kartodavo, kad jam šviečiasi itin perspektyvi ateitis.

„Mama, aš stosiu į universitetą, tada daug dirbsiu ir uždirbęs pinigų nupirksiu mums namą“, – tuomet tokios svajonės sukosi paauglio galvoje.

Lemtingąją 2018-ųjų metų vasarą Armandas pirmą kartą vienas sėdo į lėktuvą ir išlydėtas mamos išskrido atostogų į Lietuvą. Deja, gyvo savo sūnaus Vaida daugiau taip ir nebematė.

REKLAMA

Šiltą rugpjūčio 11-sios vakarą, šiek tiek prieš 18 val., Marijampolės policijos pareigūnai gavo iškvietimą, jog Mokolų gatvėje guli sumuštas vaikinas. Deja, atvykus medikams, jie galėjo konstatuoti tik Armando mirtį.

Netrukus buvo sulaikyti ir trys įtariamieji (du iš jų nepilnamečiai), tačiau po ilgų teismo procesų, iš jų kaltinamuoju liko tik vienas – Ignas. Mat būtent jis Armandui sudavė mirtiną smūgį į gerklę. Sutraiškė ją taip stipriai, jog vaikinas vos per keletą sekundžių krito ant žemės negyvas.

Nuo nelaimės praėjus dviems metams, Armando mama Vaida iki šiol gedi žiauriai nužudyto sūnaus. Tuo metu teismo galutinis nuosprendis – skirti kaltinamajam Ignui aštuonerių metų bausmę kalėjime bei sumokėti Armando mamai moralinę 50 tūkst. eurų žalą.

„Mano sūnus, mano skausmas kainuoja tik penkiasdešimt tūkstančių. Čia kalba eina tikrai ne apie pinigus, bet man buvo labai pikta, kad nei vienas iš jų net neatsiprašė“, – tv3.lt pasakoja mirusio paauglio mama.

Vaida, pati anksčiau gyvenote Marijampolės mieste. Kaip taip susiklostė jūsų gyvenimo keliai, kad atsidūrėte Anglijoje?

Anglijoje gyvenu jau aštuoneri metai. Gyvendama Lietuvoje, mačiau, kad nėra galimybių išgyventi, mirė mano tėtis, brolis, vyras.

Anksčiau buvau dirbusi Vokietijoje, o ir dukra svajojo studijuoti Anglijoje, todėl pasitarusi su vaikais, pirma išvažiavau į Angliją, už metų laiko čia atsivežiau ir savo sūnų Armanduką, tuomet jam buvo apie dvylika. Planavome, kad atvažiuos ir dukra, bet jai Anglijoje nelabai patiko, todėl ji persigalvojo ir liko Lietuvoje.

REKLAMA

Įsitvirtinti svetimoje šalyje tikriausiai nebuvo lengva...

Iš pradžių man „kišo koją“ anglų kalba, kol ją išmokau, dirbau visur: valytoja viešbutyje, šiltnamiuose su gėlėmis, galima sakyti, perėjau visur.

Galiausiai užsirašiau į anglų kalbos kursus. Vėliau įsidarbinau vienoje agentūroje, kuri mane siųsdavo į skirtingas darbo vietas. Galiu pasakyti, kad čia nėra taip sunku dirbti kaip Lietuvoje – mažiau darbo valandų, didesni atlyginimai.

Viena iš agentūrų nusprendė man pasiūlyti nuolatinį darbą sandėlyje, kurį dirbu ir dabar. Man šis darbas labai patinka, pakuojame gražias prekes, turiu sudariusi su jais kontraktą.

Ten gal ir nėra dideli pinigai, bet man taip patiko, kad nereikės galvoti, kur šiandien turėsiu važiuoti dirbti. Dirbame sandėlyje, kur pakuojame vitaminus, kvepalus, auskarus, šampūnus, pinigines – viską supakuojame ir išsiunčiame į parduotuves. Tai mano toks ir darbas – pakuotoja.

Ar šį darbą planavote dirbti visada?

Tuo momentu Armandas čia mokėsi labai gerai, jį tiek girdavo, net būdavo gėda klausytis. Pastebėjau, kad mano vaikas iš tikrųjų yra gabus. O aš stengiausi, dirbau bet kokį darbą, kad tik padėti savo vaikams.

Kai dar dirbau viešbutyje, Armandas man kartodavo, kad esu verta geresnio darbo, jis man ateidavo padėti net savaitgaliais. Laikui bėgant, pramokau anglų kalbą, esu baigusi buhalteriją, todėl galvojau pereiti dirbti į kokią nors parduotuvę, ten mažesnės darbo valandos.

Kartu su Armandu planavome, kad jis stos į universitetą, svajojome čia nusipirkti namą, kad būtų sodas, kuriame gal pasisodinčiau keletą gėlių, medelį, suoliuką pastatyčiau ar į lauką išsineščiau skalbinius. Žinote, kaip esame įpratę Lietuvoje.

REKLAMA

O vėliau aš jį išleidau atostogų ir viskas sugriuvo...

Galima sakyti, kad gyvenimu Anglijoje kartu su Armandu buvote patenkinti?

Mes neturėjome pinigų fontano, nebuvome turtuoliai, bet mums visko pilnai užteko. Aš mačiau, kokius gabius vaikus turiu, todėl žinojau, kad turiu žiūrėti savo sveikatos, kad kuo ilgiau gyvenčiau ir padėčiau jiems... Ir nieko neišėjo.

Mano pati didžiausia svajonė buvo Armandas, mano dukra yra labai gabi, bet jis buvo dar gabesnis, galbūt atsigimė į vyro giminę, nes ten visi su aukštaisiais diplomais.

Aš pati į Lietuvą grįždavau labai retai, o Armandas močiutei kartodavo, kad pabaigs mokslus Anglijoje ir galbūt vėliau sugrįš į Lietuvą.

„Žinai, mama, aš dabar pabaigsiu buhalterio mokslus, bet čia bus tik pradžia. Čia ne viskas, mama. Paskui aš uždirbsiu nuo keturiasdešimt tūkstančių, dirbsiu ir kai galėsiu, nusipirksime namą Anglijoje“, – sakydavo Armandas.

Galiu tik įsivaizduoti, kaip apie tai kalbėti yra sunku, tačiau 2018-ųjų metų vasaros kelionė į Lietuvą Armandui tapo paskutiniąja. Ar jis norėjo grįžti į Lietuvą, laukė kelionės?

Jis jau planavo kelionę ir praeitą vasarą, kadangi reikėjo pakeisti mokyklą, turėjo pereiti į aukštesnę, tą vasarą jis nevažiavo, tai nusprendėme, kad jis važiuos kitą vasarą. Lietuvoje, Marijampolėje, yra mano tėvų namai, ten iš tiesų leisti laiką yra labai smagu, nuosavas namas.

Armandas labai pasiilgdavo savo draugų, su kuriais buvo užaugęs. Tos vasaros jis taip laukė, ant kalendoriaus braukydavo dienas.

Tačiau kadangi jis pradėjo mokytis aukštesnėje mokykloje, tą vasarą turėjo atlikti praktiką, galvojo, kad vėl neišeis išvažiuoti. Bet jį taip mylėjo visi dėstytojai, todėl jį išleido į Lietuvą anksčiau, leido neatlikti praktikos ir pasirašė, kad ji yra atlikta.

REKLAMA

Visi dėstytojai jį taip girdavo, o jis kuklesnis būdavo. Pirmas atlikdavo užduotis, padėdavo visiems kitiems, tačiau klasėje buvo tylus ir ramus. Man vis kartodavo, kad jam jau dabar yra atviros visų geriausių universitetų durys.

Kai grįžau po laidotuvių į Angliją, jie sodino medelį. Ir taip keista buvo matyti, visi vaikinai verkė...

17-mečio Armando gyvybę nusinešė vos vienas lemtingas smūgis

17-mečio Armando gyvybę nusinešė vos vienas lemtingas smūgis

Armandą paskutinį kartą matėte prieš lemtingąjį skrydį...

Jis pirmą kartą lėktuvu skrido vienas, mano draugė nubraižė jam visą planą, skrydis buvo naktį, todėl labai skubėjome, važiavome autobusu. Buvo labai graži vasaros naktis, atvažiavome per anksti, todėl vaikščiojome po parką.

Tuomet pamenu stebėjausi, koks gražus yra mano vaikas. Jis seniai buvo mane praaugęs, prieš kelionę apsikirpo, nusipirko naujus drabužius. Žinote, kaip jaunimas dabar nori būti madingi...

Tą akimirką kartojau jam, koks jis gražus išaugo ir raginau išvažiuoti pailsėti Lietuvoje, sakiau, kad jis atsigaus.

Vaida, bet ar nebuvo jokios mamos nuojautos, kad sūnui gali kažkas nutikti?

Buvo. Likus maždaug mėnesiui iki kelionės aš susapnavau sapną, kuriame Armandas buvo užpultas septynių-aštuonių labai aukštų vaikinų. Armandas norėjo nueiti į šoną ir tą akimirką aš pabudau.

Kai išleidinėjau Armandą į kelionę, aš jį perspėjau, sakiau, kad tik nevartotų alkoholio ir nerūkytų, o jis net šiek tiek įsižeidė, nes griežtai buvo nusistatęs prieš tokius dalykus. Bet aš juk mama, perspėti reikėjo. Papasakojau jam apie savo sapną, o jis man tik pasakė „Mama, netikėk sapnais“. Ir kaip gali dabar netikėti..?

REKLAMA

Ar prisimenate tą akimirką, kai kitame telefono ragelio gale išgirdote košmarišką žinią apie sūnaus netektį?

Buvo pavakarė, tvarkiausi namuose, įsijungiau televizorių pažiūrėti žinias ir man paskambino pusbrolio draugė, paklausė, ar kalbėjau su savo mama. Su šia drauge mes bendravome pakankamai retai, man labai keista buvo, kodėl ji klausia apie mamą.

Aš iš karto supratau, kad namuose kažkas negerai. Pasakiau: „Tik nebandyk pasakyti nieko blogo“ ir išjungiau telefoną – du sykius aš jai taip padariau. Paskui paskambino mano pusbrolis, jis neišdrįso pasakyti, išgirdau savo mamos klyksmą.

Aš taip rėkiau, kai pasakė, kad Armanduko nebėra. Aš maniau, kad susprogsiu bežviegdama. Mano visi kaimynai girdėjo tą klyksmą, jaučiausi tarsi būčiau suplyšusi į gabalus, žviegiau visu balsu. Negalėjau tuo patikėti.

Vėliau labai greitai internete pasirodė žinutė apie tai, kad Marijampolėje užmuštas paauglys, draugė atsiuntė žinutę.

Armandas lemtingą vakarą buvo su savo geriausiu draugu?

Armandas Lietuvoje turėjo labai gerą draugą, jie buvo kaip broliai, bendraudavo kiekvieną dieną. Jis grįždavo po pamokų ir taip skubėdavo paruošti pamokas, nes žinojo, kad grįš Armandas, paskambins jam ir jie kalbėsis.

Jų ryšys buvo toks stiprus, tarsi brolių. Prie jo ir užmušė mano Armandą. Aišku, aš dabar čia kalbu, bet negaliu tuo patikėti, negaliu patikėti, kad tai įvyko mano gyvenime. Kalbu, bet atrodo, jeigu egzistuoja sielos, tai kartais atrodo, kad aš pasikalbu su juo. Man nėra gėda kažkam tai pasakyti, kiti gal pasijuoks, nesupras, bet iš tikrųjų apie tai taip sunku kalbėti...

REKLAMA

Būna tokių savaitgalių, kad ištisai verkiu, nes man taip stipriai viskas primena mano vaiką. Mano visos svajonės buvo susijusios su Armandu.

Svajojau, kai jis užaugs, atvažiuos pas mane su savo žmona ir vaikais, nes dukra vis tiek yra likusi Lietuvoje. Laukiau, kada jis įstos į universitetą ir galėsiu pasigirti visoms draugėms. Labai laukiau. Aš jau tada juo didžiavausi, jis iš mokyklos grįždavo vien su geriausiais pažymiais.

Tai kas nutiko tą šokiruojantį 2018 rugpjūčio 11-osios vakarą?

Tie vaikinai norėjo pasirodyti, buvo trys pagrindiniai. Armandas su savo geriausiu draugu ėjo pro savo buvusią mokyklą, mieste vyko baikerių šventė, močiutė sakė, kad jie norėjo ją pažiūrėti. Abu jie nusileido laiptais, ėjo pro mokyklą, ten juos ir užpuolė, pėsčiųjų perėjoje.

Čia jie prasilenkė su agresyviai nusiteikusia grupele jaunuolių, Armando draugas jau ėjo žole, Armandui buvo trūkę nedaug. Aš mačiau viską, kai kriminalistas vėliau apklausė pagrindinį įtariamąjį Igną, jis aiškiai pats parodė, kad Armandą pats specialiai užkabino pečiu.

Bet Armandas buvo taikus, jis pažiūrėjo ir nuėjo. O jiems ir užvirė tuomet, paėję penkiasdešimt metrų link laiptų, jie pradėjo šūkauti, kad tik išprovokuotų muštynes. Tuo momentu sūnui dar buvau atsiuntusi vaizdo įrašą, jis dar spėjo ji pažiūrėti ir tada prie jo sugrįžo tie vaikinai.

Ignas užrėkė: „Davai, grįžtam, sup***m juos“ – jau vien tik šis žodis pasako viską. Toks Karolis pirmasis pasivijo Armandą, griebė už peties ir pasakė „duok parūkyti“, jis atsakė, kad nerūko.

REKLAMA

Tuomet pribėgo Ignas ir pasakė: „Gal tave reikės gatvės manierų pamokyti?“. Igno jaunesnysis brolis kirto pirmąjį smūgį, tačiau Armandas jo išvengė, mėlynė tik ant rankos didžiulė buvo likusi.

Galiausiai Ignas su savo broliu Armandui smūgiavo vienu kartu ir jis jau nebespėjo apsiginti, yra dar viena didelė mėlynė ant kojos, o antrasis Igno smūgis į gerklę buvo toks stiprus – mirtinas. Armandą užmušė stovintį, vyrai sakė, kad ant rankos turėjo būti uždėtas kastetas, nes smūgis buvo toks stiprus. Aš kai pamačiau savo vaiką šitaip išdarkyta gerkle, negalėjau patikėti, viskas buvo užklijuota.

Už nieką, iš viso už nieką užmušti vaiką. Armando draugas pasakojo, kad to smūgio garso nepamirš visą gyvenimą, sakė jis pradėjo dūsti, viskas truko maždaug apie septynias sekundes.

O ar Armandas pažinojo tuos vaikinus – Igną ir jo brolį?

Jis jau neatsikels ir to juk nepasakys. Kiek pasakojo Armando draugas, jie nepažinojo tų vaikinų, bet iš matymo juos tikrai žinojo. Jis neretai eidavo vakare į parduotuvę, turėjo prasilenkti su jais.

O vieną sūnus tikrai pažinojo ir iki šiol negaliu patikėti, kad toje kompanijoje buvo ir jis, Haroldas.

Kai Armandukas augo Lietuvoje ir jam buvo maždaug septyneri, jis atsivesdavo į namus draugą Harį, jaunesnis jis buvo. Pamenu kartą buvau grįžusi iš Vokietijos, tą berniuką aš vaišindavau, sėsdavo sriubą valgyti kartu su Armandu

Haroldas sako, kad neatpažino jo. Tą dieną labai lijo ir kai jie išėjo pasivaikščioti, jie užsidėjo striukės gaubtuvus, tai gal ir neatpažino, aš nežinau. Armandas jau prieš kurį laiką buvo nutraukęs ryšius su šiuo berniuku, nes sakydavo, kad jis susidėjo su negerais draugais.

REKLAMA

Armandas lemtingąją vasarą svečiavosi pas savo močiutę, jūsų mamą. Kaip ji jaučiasi po nelaimės?

Mama apsirgo, ją surakino vėžys, patys gydytojai pripažino, kad jis prasidėjo iš šoko ir patirto nervinio streso. Man pusbrolis papasakojo tą momentą, kai policija atėjo ir pasakė, kad Armando nebėra.

Sakė, mama visa pamėlynavo, pradėjo rėkti, negalėjo kvėpuoti, greitoji suleido vaistų. Ją turėjo raminti aplink buvę žmonės, nes ji taip norėjo pamatyti Armandą. Aš girdėjau tą momentą, kaip ji rėkė. Netikėjau, kad man Dievas gali būti toks negailestingas.

17-mečio Armando gyvybę nusinešė vos vienas lemtingas smūgis

17-mečio Armando gyvybę nusinešė vos vienas lemtingas smūgis

Ar po nelaimės kreipėtės pagalbos?

Žinoma, buvau nuėjusi. Aš pati savimi stebėjausi, kad buvau tokia stipri per laidotuves, nors jau kai karstą leido į duobę, tai aš prisimenu, kad nualpau ir nukritau. Visi pasakojo man, kad aš rankas buvau iškėlusi į dangų ir rėkiau: „Už ką, Dieve, už ką“. To aš nepamenu. Nualpau ir pabudau jau tik prie greitosios pagalbos.

Man artimieji sakė kreiptis pagalbos, kartojo, kad neišgyvensiu to viena. Buvau nuėjusi pas gydytoją, išrašė kalną vaistų, tačiau aš jų negėriau tokių dozių, kaip buvo nurodyta, niekada nemėgau vaistų. Tik kai jausdavau, kad jau negalėsiu užmigti, tai išgerdavau.

Grįžusi po mėnesio į Angliją, aš devynias savaites negalėjau grįžti į darbą. Man buvo viskas neįdomu, pasakiau, kad kai užmušė Armandą, miriau ir aš. Mano vaikai buvo mano sparnai.

Kai netekau Armando, išlindo ir visos ligos – širdies permušimai, gręsiantis infarktas, atsisakė koja. Gydytoja sakė, kad viskas yra dėl nervų, aš nebepajėgiu dirbti taip, kaip galėjau. Visada darbe apsiverkiu, kai išgirstų per radiją jo dainas, tiesiog negaliu...

REKLAMA

Bet, kad neliūdėti savaitgaliais susiradau papildomos veiklos. Pamačiau, kad mano viena pažįstama dalijasi įvairiais šampūnais, papasakojo man apie juos, įstojau į kompaniją ir tuo užsiimu laisvu laiku.

Teismo nuosprendį dėl sūnaus žūties jūs apskundėte apeliaciniam teismui. Jūsų netenkino galutinis verdiktas?

Iš pradžių prokuroras bausmę pagrindiniam kaltinamajam siūlė vienuolika metų, bet vėliau ji sutrumpėjo kažkokiu būdu iki aštuonerių metų ir 50 tūkst. eurų moralinės žalos. Mano sūnus, mano skausmas kainuoja tik penkiasdešimt tūkstančių.

Čia kalba eina tikrai ne apie pinigus, bet man buvo labai pikta, kad nei vienas iš jų neatsiprašė. Tiesa, pas mane į namus buvo atėjęs Igno ir jo brolio tėtis, atrodė tikrai susibaigęs žmogus iš to pergyvenimo, atėjo kartu su pussesere.

Tuo momentu buvau laidojimo biure, man paskambino mama, kaip tik rinkau Armandui kostiumą. Mama patikino, kad turiu grįžti namo, galvojau, jau giminės atvažiavo iš kitų miestų į laidotuves.

Atėjau į svetainę, o ten stovi kažkoks nepažįstamas vyras ir eina link manęs apsiašarojęs, visas dreba, supratau, kad čia Igno tėvas. Pradėjo sakyti, kokie yra geri jo vaikai, jis atėjo ne užuojautos man pareikšti, o papasakoti, kokie geri yra jo vaikai. Tokie geri, kad tą dieną grįžau palaidoti savo sūnų.

we
2020-02-21 19:57:58
spjauciau i veida zmogaus teisiu gynejams - mirties bausme privaloma. jokiu islygu recidyvistam.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Armando mama 2020-03-07 21:57:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Smugiai buvo vienas po kito. Pirmas trenke jaunesnis brolis Rokas Mauza bet si smugi Armandas spejo atremti ir is karto smugis buvo beveik tuom paciu metu ko mano sunus nesitikejo ir buvo uzmustas. Kazkuris dar spyre is kojos paklauskite jus ponia pati ju , jus ten glaudziai bendraujate su jeis ir ginate. Nepamirkite, ginate banditus kurie nori isvengti atsakomybes ir dabar jau kavojasi po mamos ir tevo sparneliu. Ta pavakare Rugpjucio 11d juk buvo tokie drasus kad net sugebejo uzkabyti nieko nekalta einanti mano sunu ir sugryzo pykcio ir ziaurumo pilni sudauzyti, buvo duotas isakymas Igno Mauzos "GRYZTAM IR SUPI..M JUOS!" tekini vijosi nes Armandas su draugu buvo toli nueje UZ KA??!!! UZ KA TAIP PASIELGE ??!!! IR DAR JUS JUOS TEISINATE IR GINATE???? Sadistai banditai ir issigimeliai tik taip elgiasi , nenormalus , neapykantos
zmonems pilni, TOKIUS KAIP TIK REIKIA SLUOTI NUO ZEMES PAVIRSIAUS O NE TEISINTI IR GINTI TIPO " Kokie jie geri buvo kaip neneorejo nieko padaryti , ruosesi tipo i universiteta tas banditas stoti ...APIE KOKIUS AUKSTUOSIUS JIE KALBA ??? Tokiem gatves sluoti su antsnukiais ir antrankiais uzdetais!!!
P.S. ponia gal norite pamatyti nuotraukas mano sunaus kad jums daugiau neliktu klausimu?? Gal tik tada patikesit kas ir kaip buvo padaryta ??O truputi nuo tiesos nuklydo zurnaliste nes as suprantu kaip jei buvo suprasti sunku mane kai asaros man bego upeliais ir nerisliai viska papasakojau , ji tik suklydo parasydama kad mano sunus buvo uzmustas trenkus i zandikauli o ne i gerkle... Esme kad buvo ziauriai nuzudytas , uzpultas is pasalu netiketai ir triju pagrindiniu veikeju nuzudytas, visi kiti stebejo ir nieko nesake nei dare, stebejo LYDERIU MAUZUKU SOU !!
NEI VIENAS IKI SIOL NET NEATSIPRASE AR KAZKOKIOS UZUOJAUTOS NEISREISKE TIK RASE VIESAI IR RASE JU BENDRININKAI IR MANE VISOKIA VADINO... Parasysiu angliskai manau visi suprasit " KARMA IS THE BITCH !"   ATSAKYTI
močiute 2020-02-26 20:33:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Liudna   ATSAKYTI
I 2020-02-25 12:41:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siaubas, ką turi Mama išgyventi..tai niekada nepasimirš..   ATSAKYTI
Rasykit tiesa 2020-02-23 21:20:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas skaito straipsnius tai zino kas buvo rasoma,kad mirtis istiko nuo sudavimo i zandikauli daugiau veiksmu jokiu nebuvo pagal bylos surunkus duomenis,draugo buvusio salia parodymus...o sis straipsnis yra grynas melas   ATSAKYTI
Jonas 2020-02-23 18:06:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Debiliski komentarai.tevai nekalti kad vaikai nesamoniu pridaro..aplamai nesamone.ir tiek   ATSAKYTI
Tomas 2020-02-23 18:57:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tevai kaip tik kalciausi. Aukleti reikia dorybiu ir vertybiu mokyt...  
Tomas 2020-02-23 12:54:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Teko susidurti su šia byla ,nes buvau pakviesta kaip liudytojas.Galiu tik pasakyti tai ,kad cia yra abiems pusem baisine tragedija.Pats buvau teisme kaip buvo iškviestas ekspertas ir jis pasake kad buvo vienintelis smugis i zandikauli,kuris buvo vidutinio stiprumo,pats ekspertas pasake kad buvo sunku patiketi kad tas galejo sukelti mirti,nes toki ivykiai ypac reti teismu praktikoja.Kodel stam straipsnyje ,vien melas labai nemegstu netiesos todel ir parasiau.Mamos skausmas neismatuojamas,bet ir pilt mela negalima...
   ATSAKYTI
Lyra 2020-02-25 10:52:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kovojate už melą ? bet to ,,vienintelio" smūgio kaina kokia?? Išgyvenkite kaltės jausmą, gėdą ir savo vaikų neišauklėjimo abejingumą, nereiks rėkti apie melą.   
Tiesa 2020-03-01 15:32:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vadinasi Tomai buvai teismo saleje bet taip ir nesupratai ka pasake ekspertas, yra juk mirties liudijimas ir nuotraukos..ir liudini ku pasakojimai. Dangstai banditus savo draugus brolius Mauzukus ir Karoli Korsaka??? Cia buvo grupinis nuzudymas tik tevo pazinciu deka ir kysiais bando abu banditus sunus istraukti is duobes bet KARMA atsisuks VISIEMS !!!  
Vitalija 2020-02-23 12:41:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Zurnaliste,jei rasai straipsni,pasidomek,ar rasai teisybe.Teisme visi liudininkai pasake ir ekspertai nustate,kad buvo tik vienas smugis ranka( be metaliniu daiktu) i zandikauli.P.Vaida teigia,kad smugis kietu daiktu sutraiske gerkle,tracheja.Kas meluoja?Ekspertai,ar moteris?   ATSAKYTI
Tomas 2020-02-23 18:59:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ekspertai. Mergina kur jurbarke isprievartauti bande ir sumuse irgi apibudino kaip svelnu suzalojima  
Tiesa 2020-03-01 15:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vitalija buvo du smugiai ir abu nuo isgirtuju BROLIU MAUZU !!! Maziau dangstyk BANDITUS ! Jei nezinai tiesos negaisk laiko!!! Geriau paprasyk kad tau parodytu nuotraukas ant nuzudytojo kuno tada gal patikesi..  
Agne 2020-02-23 00:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaidute, skaiciau ir verkiau... koks neteisingas gyvenimas. Jauciu, kad Armandukas yra kazkur anapus saugus su Jusu teciu ir jo teciu. Berniukas noretu, kad Jus liktumete stipri ir bandykite ispildyti jo svajones. Dirbkite ant to namo, tokio apie koki jis svajojo. Dirbkite kr keliaukite po pasauli, o likimas dar nubaus savaip ta visa gauja, o ypac Igna su broliu. Jis turi bijoti to labiau nei kalejimo. Stiprybes Vaidule. Keiskite gyvenima, kad Armandukas butu laimingas jr Jumis didziuotusi.    ATSAKYTI
Simona 2020-02-26 23:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano sunus irgi Armandukas jam 17m.man sirdi gelia skaitant pagalvojau apie savo vaika...bukite stipri anapus Jam geriau..  
Praradusi mylimąjį 2020-02-23 00:07:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Noriu tik priminti, kad ir kaip baisiai skambėtų, bet žmones sako, kad jis gyvas tol, kol... Bet tai vistiek skaudu. Ir visada visada prisiminkite, kad kai būsi be galo laimingas, žinok, kad gyvenimas ruošiasi kažką iš tavęs atimti.    ATSAKYTI
Rita 2020-02-22 22:07:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia bebūtų bausmė,mamai sūnaus nesugražins.Bepigu kalbėt tiems,kam neskauda,o ką jaučia ir pergyvena mamos širdis ne visi supranta.   ATSAKYTI
Marijampolietė 2020-02-22 21:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kokia prasmė plačiai rašyti apie nužudytą berniuką? Apie mamos išgyvenimus? Tokiais atvejais VISI išgyvena vienodai. Na, bent panašiai. Motinos skausmas kalba klaidinga: "bausmė vėliau sutrumpėjo iki...". Taigi tik prokuroras siūlė 11 m., o teismas neprivalo prokuroro paisyti. Apskundė - gal Ignas gaus daugiau. O gal dar mažiau... Taip, Ignas - chuliganas, bet prilyginti jo daugeliui kitų žudikų - negalima. Dėl pačios situacijos (įsiskaitykite).   ATSAKYTI
Tiesa 2020-03-01 15:44:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Marijampoliete , GERI VAIKAI TAIP NESIELGIA , UZKABINA PRAEIVIUS, PASIULO NUEJE SUPI..I IR GRYZTA TEKINI KAD SUDAUZYTU?? KUR JUSU LOGIKA APIE GERUS VAIKUS ??? GERAS IR PAVYZDINGAS ZMOGUS BUVO ARMANDAS SU DRAUGU O NE JUSU GINAMI BANDITAI !!!  
Armando mama 2020-03-07 22:10:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Marijampoliete, chuliganai broliai Mauzukai kurie uzpuole ir nuzude mano sunu tai jau zmogzudziai o ne atgailos ir supratimo verti asmenys !! Ar jie pasigailejo mano sunaus KURIS NIEKO JIEMS NET NEPASAKE IR NEPADARE ?? NEPASIGAILEJO!!! kodel jus visi dabar ju gailites banditu ? Ar tik nebusite tokia pati kaip ir jie ??
  
Savas 2020-02-22 19:53:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gavo 8 metus išeis po 5 su aukštuoju kalinių išsilavinimu ir toliau bavhuraus, o vaikas taip ir liks karste.   ATSAKYTI
.123 2020-02-22 19:33:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Rase rase nuo smugio i žandikauli mire dabar raso jau nuo smugio i gerkle tai kur cia kas raso tiesa nelabai suprasi   ATSAKYTI
KAT 2020-02-22 21:14:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
TEISMAS skelbia, kad smūgis į žandikaulį.  
Efka 2020-02-22 17:55:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Greiciausiai ta vadinama "tablete" dave ir jus uzduso. Motyvai tik 2. Siaip nedeakvatus priskniso arba prisibazarines buvo kazkur. Gaila   ATSAKYTI
Svajune 2020-03-02 20:03:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Uzsiciaupk tu pats neadekvatus narkomanas  
Armando mama 2020-03-07 22:03:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai stai tik kokie Mauzuku draugai ir ju komentarai . Manau viskas apie tai pasakyta .  
.. 2020-02-22 16:07:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks dar smugis i gerkle?Rasykit tiesa!   ATSAKYTI
... 2020-02-22 14:57:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks dar smugis i gerkle?Rasykit tiesa!   ATSAKYTI
.. 2020-02-22 14:53:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks dar smugis i gerkle?Rasykit tiesa!   ATSAKYTI
RasaTumosiene 2020-02-22 13:41:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
pz sitas straipsnis tai kaip mano pamokos graudzios   ATSAKYTI
meri 2020-02-22 12:51:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
verkiu   ATSAKYTI
Daiva 2020-02-22 12:35:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nusikalteliams negali buti jokio gailescio. Jeigu ses i kaleima iki galvos ,gal tada prades galvoti .    ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
DABAR RODOMA
Vilniaus centre užpultas Anušauskas su žmona: ieško kaltininko
REKLAMA
Vestuvės karantino metu (nuotr. shutterstock.com ir tv3.lt montažas)
Vestuvės – tai šventė, kuomet žmonės švenčia meilę. Tačiau visus planavimo rūpesčius pastaraisiais mėnesiais nustelbė baimė dėl šventės likimo, kuomet prasidėjo griežti ...
Antrąja mergaitės globėja tapusi Eligija: supratome, kad šito vaiko nei atiduoti, nei kitaip apvilti negalėsime
Vilnietė Eligija Garšvienė su vyru savo namų duris atvėrė mažai mergaitei, kuri šeimos neteko net du kartus. Šiuo metu septynmetė jų globotinė Lėja, dar maža būdama, neteko ...
Atsisveikinimas su Maestro E. Bukaičiu (Nuotr. fotodiena.lt/ Lukas Bartkus)
Penktadienį Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyksta atsisveikinimas su Maestro Elegijimu Bukaičiu. Eidamas 80-uosius metus vyras staiga mirė gegužės 27-ąją, savo ...
Netektis (Nuotr. shutterstock)
Eidamas 80-sius metus, gegužės 22 d., po sunkios ligos į  Amžinybę iškeliavo iškili asmenybė – prof. Jonas Kievišas. Netekome mokslininko, kuris, tęsdamas  tarpukario ...
Greitoji pagalba  (nuotr. Fotodiena.lt)
Klaipėdietė Ingrida net neketina slėpti, kad šis karantino laikotarpis jai ypač sunkus. Ji jau tris mėnesius negali pamatyti slaugos namuose gulinčios savo senyvo ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų