Naujausios žinios apie Vilniuje pagimdžiusią girtą moterį: pagalbos prašė giminaičiai

Šeštadienį Vilniuje savo namuose neblaivi moteris pagimdė kūdikį. Moteris kartu su naujagimiu paguldyti į ligoninę. Tiesa, ligoninės atstovai kol kas nuo detalesnės informacijos susilaiko.

Vaikas ligoninėje  (nuotr. 123rf.com)

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos (VVTAĮT) specialistai, komentuodami situaciją sakė, kad vaiko teisių specialistams šeima nėra žinoma, šeimoje auga vyresni vaikai.

Kaip žurnalistams pirmadienį sakė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Vilniaus miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjas Gedas Batulevičius, moteris bei kūdikis tebėra ligoninėje, šiuo metu vaiko teisių specialistai bendrauja su medikais bei moterimi ir aiškinasi situaciją.

„Šiuo metu vertinama šeimos situacija, bendraujama su sveikatos specialistais, žiūrima, kokios pagalbos reikės šeimai“, – sakė jis.

Apie moters gimdymą namuose informavo ne pati gimdyvė, o jos giminaičiai. Taip pat vaiko teisių specialistai patvirtino, kad moteris šiuo metu yra gydoma Santaros klinikose.

„Tai nėra dažnas atvejis“, – apie neblaivią gimdyvę sakė vaiko teisių tarnybos atstovas.

Vasario 15 d. apie 20 val. 15 min. Vilniuje, namuose, neblaivi (2,65 prom. alkoholio) moteris (g. 1981 m.) pagimdė kūdikį.

Moteris ir kūdikis paguldyti į ligoninę, apie tai pranešė policija.

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja tv3.lt patvirtino, kad toks įvykis buvo užregistruotas. Per dešimt dienų bus nuspręsta, ar bus pradėtas iki teisminis tyrimas. Pirmiausia reikia sulaukti medikų išvadų.

Moteris galėjo pagimdyti savo namuose Žirmūnuose arba Antakalnyje.

Turimais duomenimis, kūdikį pagimdžiusiai motinai gali būti pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo. Tokiu atveju jai grėstų laisvės atėmimas iki trijų metų arba areštas.


Rašyti komentarą...
A
Adomas
2020-02-17 11:47:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena lerva
Atsakyti
-1

I
Irma
2020-02-17 15:50:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokio neatsargumo??? Dar žiūrėk ir paliks jai auginti tai bus gražu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų