Vilkaviškyje – stebuklingas trynukų gimimas: galvojo, kad laukiasi dvynių

Daugiau nei po kelių dešimtmečių pertraukos Vilkaviškio rajone šeima susilaukė trynukų. Kauno klinikose šių metų sausio 13 dieną, Laisvės gynėjų dieną, pasaulį išvydo Alksnėnų gyventojų Jovitos ir Martyno Ivanovų trejetukas – Iglė, Paula ir Pijus.

Kauno klinikose šių metų sausio 13 dieną, Laisvės gynėjų dieną, pasaulį išvydo Alksnėnų gyventojų Jovitos ir Martyno Ivanovų trejetukas – Iglė, Paula ir Pijus. (nuotr. facebook.com)
9

Pirmojo mėnesio sulaukusius mažylius ketvirtadienį aplankė ir šeimą pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilkaviškyje gimė trynukai

Kartu su Savivaldybės meru šeimą pasveikinti nuvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Laura Sadauskienė.

Meras tėveliams įteikė sveikinimą ir piniginį čekį, mamytę apdovanojo gėlėmis, simbolinę dieną gimusiems mažyliams taip pat padovanojo po Lietuvos trispalvės spalvų vilnonių kojinaičių porą.

„Sveikinu jus, sulaukus didžiulio džiaugsmo. Tegul Jūsų namuose ir širdyse bus gera ir šilta nuo vaikų šypsenų ir juoko“, – su trynukų gimimu šeimą sveikino Savivaldybės vadovas.

Su gausiomis dovanomis atvyko ir L. Sadauskienė, nuo Vilkaviškio rajono savivaldybės Visuomenės Sveikatos Biuras kolektyvo įteikdama dovanėles visiems šeimos nariams.

REKLAMA

Šešerių metų dukrą Faustą auginanti šeima trykšta pozityvu. Jaukiuose namuose tėveliai pasakojo, jog laukiasi trynukų sužinoję visai netikėtai, beveik pačioje nėštumo pabaigoje.

„Visada galvojome, kad laukiamės dvynukų, bet visai prieš Kalėdas, apžiūros metu gydytoja pastebėjo dar vieną vaikutį ir pranešė, kad į pasaulį atkeliaus trys nauji šeimos nariai. Tai buvo didžiulė staigmena mums visiems“, – pasakojo laiminga mama.

Tėvelis Martynas sakė šeimoje pasikalbėdavę, jog galėtų susilaukti dvynių, nes iš jo pusės giminėje tokių atvejų buvo, tačiau trynukai nustebino visus.

Berniukas gimė didžiausias, svėrė apie 3 kg, mergaitės – šiek tiek lengvesnės. Iš Kauno klinikų mažylius tėveliai parsivežė po dviejų savaičių. Šiuo metu mažylius auginti labai padeda dukrelė Fausta, visai netoli gyvena ir trynukų seneliai, tad ko nors prireikus – pagalba visada yra šalia.

„Iki mažylių gimimo turėjome šiek tiek laiko susitaikyti su mintimi, jog gims iškart trys, laukėme ir rūpinomės, kad viskas būtų gerai, o vaikučiai sveiki“, – pasakojo mama.


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2020-02-13 15:32:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai šeimai, o vaikučiams būti sveikais !!!
Atsakyti
-3

V
Vb
2020-02-13 16:44:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rūpesčiai malonūs laukia,bet darbai dideli.Sėkmės!!!
Atsakyti
-1

N
Nežinomas
2020-02-13 18:45:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunu! Lietuvių tauta pagausėjo. Linkiu laimės ir sveikatos!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų