Beveik visą savo gyvenimą Lietuvoje gyvenanti iš Armėnijos kilusi Gayane Mkrtchyan (32) nuotraukose plačiai šypsosi ir spinduliuoja savo nuoširdumu. O dar prieš kurį laiką moteris išgyveno patį gražiausią savo laikotarpį – piršlybas. Deja, būtent tada gyvenimas jai nusprendė atsiųsti sunkią ligą, kurios gydymui surinkti pinigus medikai davė apie 10 dienų. 

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma (nuotr. asm. archyvo)

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma (nuotr. asm. archyvo)

Kaip jau tikriausiai supratote, Gajana (Gayane) yra kilusi iš Armėnijos, bet jos tėtis dar 1987 metais atvažiavo į Lietuvą ir čia įsidarbino policijoje. Taip paskui šeimos galvą į Lietuvą atkeliavo ir jo žmona su judviejų dukrelę – tuomet aštuonių mėnesių Gajana.

Šiandien Gajanai jau yra 32-eji, o susitikti su ja atvažiuojame į Vilniuje įsikūrusius Valakampių socialinių paslaugų namus. Būtent čia bėga Gajanos dienos, čia ji dirba ir padeda sergantiems žmonėms.

Prieš septynerius metus Gajanos mama susirgo krūties vėžiu, o tuomet merginai teko vienu metu ne tik mokytis, bet ir dirbti, prižiūrėti mamą. Būtent dėl mokslų Gajana ieškojo naktinio darbo, todėl darbas Valakampiuose nuo ketvirtos valandos dienos iki kitos dienos ryto Gajanai tiko idealiai. Taip nejučiomis ji čia ir liko.

REKLAMA

Ir nors Gajana kiekvieną dieną padeda aplink esantiems žmonėms ir it vijurkas sukasi socialinių paslaugų namų koridoriais, vis dėlto šiai dienai Gajana kreipiasi į visus. Ir sukaupusi visą įmanomą drąsą, ji šiandien pagalbos prašo sau.

Vietoj romantiškų piršlybų – mėlynės

Sveikatos problemos Gajaną pradėjo kankinti prieš daugiau nei 1,5 metų. Ir kaip bebūtų liūdna, jos atsirado pačiu netinkamiausiu gyvenimo laiku – per Gajanos ir jos vyro piršlybas.

„Paprašiau direktorės neapmokamų atostogų, mes su vyru vis kalbėjome apie vestuves. Nuvažiavome pas mano vyro tėvus į Armėniją ir ten jis man pasipiršo. Būtent tada man atsirado ant kojų mėlynės, jos buvo tokios didelės... Nuo klubo iki kelio, kas pamatydavo, sakydavo, kad atrodo tarsi būtų stipriai sumušta“, – prisimena moteris.

Netrukus Gajana ėmė stipriai karščiuoti, tačiau viešėdama Armėnijoje, ji nutarė pas medikus geriau apsilankyti Lietuvoje, kai grįš iš kelionės, mat čia ji turėjo visas garantijas.

Kraujas nieko nerodė

Grįžusi iš kelionės, Gajana iš karto nuskubėjo į polikliniką, kur jai buvo atliktas kraujo tyrimas. Jis nieko blogo neparodė – kraujas atrodė geras.

„Kitų tyrimų gydytoja ir nesakė darytis, išleido namo. Mėlynės ant kojų praėjo, tačiau po gero pusmečio jos ir vėl atsirado. Šį kartą šalia jų buvo ir bėrimas, ar tai susiję vienas su kitu, nežinau, bet bėrimas buvo labai smulkus, niežtintis ir beveik nematomas“, – sako pašnekovė.

Apsilankius poliklinikoje Gajanai pasakė tik tiek, kad jos kraujas yra tikrai geras. Po šio apsilankymo atsirado ir dar vienas prastos sveikatos simptomas – moteriai ant kaklo vis išlįsdavo limfmazgis, kuris pulsuodavo taip stipriai, kad trūkčiodavo net akis.

REKLAMA

„Gydytojai iki tol kitų tyrimų ir nedarė, todėl susisiekiau su vyro teta, kuri turėjo pažįstamų gydytojų. Jiems nusiunčiau mėlynių nuotraukas, o jie man pasakė tris tyrimus, kuriuos man reikėjo pasidaryti. Parodžiau tuos tyrimus poliklinikos gydytojai, bet ji apie tokius nebuvo girdėjusi“, – pasakoja moteris.

Dėl pulsuojančio limfmazgio kakle, gydytoja Gajanai išrašė vitaminų. Kalbėdama dabar moteris tik priduria – „Dabar jau žinau, kad man vitaminų iš viso nebuvo galima gerti“.

Pateko į lemtingą avariją

Prieš pusę metų Gajanos gyvenimą sukrėtė dar viena nelaimė – ji kartu su savo vyru pateko į automobilio avariją. Jos metu moters vyro vairuojamas automobilis susidūrė su ant kelio išbėgusiu didžiuliu šunimi. Tuomet Gajanai lūžo stuburas.

Po avarijos Gajana gulėjo vienoje Vilniaus ligoninėje, tačiau ten po stuburo lūžio medikams net nešovė į galvą patikrinti moters vidaus organus.

Po kurio laiko jai pradėjo bėgti kraujas iš nosies, todėl greitosios medicinos pagalbos darbuotojai ją nuvežė į kitą ligoninę.

„Čia medikai pastebėjo ant kepenų darinį, paklausė, ar sutinku daryti kompiuterinę tomografiją. Tuo metu man buvo lūžęs stuburas, todėl ne tiek daug dėmesio skyriau kitiems organams“, – priduria ji.

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma

Burnoje – dar vienas darinys

Dabar Gajana prisimena, kad tos dvi valandos, kuomet ji laukė kompiuterinės tomografijos, jai atrodė tarsi pragaras. „Ištisai verkiau, laikydama vyro ranką“, – sako ji.

Kompiuterinė tomografija nieko blogo neparodė. Medikai Gajanai nustatė kepenų hemangiomą ( red. gerybinis kraujagyslių navikas, kuris jokių simptomų nesukelia). Gydytojai rekomendavo stebėti šį darinį ir tiek.

REKLAMA

Tuo pat metu gydytojai aptiko ir darinį moters burnoje, tačiau Gajanai taip rūpėjo jos lūžęs stuburas, kad siūlomos medikų biopsijos ji tuomet atsisakė.

„Vieną dieną pastebėjau, kad man yra sunku ryti, priėjau prie veidrodžio ir pamačiau, kad darinys burnoje užaugo iš viršaus. Priminė lyg anginą, todėl kreipiausi vėl į polikliniką, ten gydytojai labai piktai mane sutiko, o priedo man prasidėjo ir dešinėje klubo skausmai, naktiniai prakaitavimai“, – atvirai pasakoja ji.

Nedelsiant ir vėl užsirašius vizitui poliklinikoje, Gajana pas gydytoją laukė daugiau nei dvi valandas, nors vizitas buvo numatytas antrai valandai, ją priėmė tik vakarop. Visą tą laiką moteris privalėjo kęsti itin didelius dūrius klubo šone.

Burnoje – piktybinis navikas

Kai galiausiai gydytoja poliklinikoje priėmė Gajaną, čia prasidėjo dar vienas siuntimų maratonas. Ši gydytoja nusiuntė moterį pas kitą gydytoją poliklinikoje, kad būtų apžiūrėtas darinys. O ji nusiuntė Gajaną į kitą Vilniaus ligoninę tam, kad būtų atlikta darinio burnoje biopsija.

Medikai Gajanai atsiimti atsakymų rekomendavo ateiti po mėnesio.

„Tiek laukti aš negalėjau, supratau, kad čia yra tikrai rimta. Mano vyras net klausė, ar galima sumokėti ir gauti greičiau atsakymą, bet gydytojai patikino, kad tikrai ne“, – patikina Gajana.

Jausdamasi visiškai bejėgė, Gajana kartu su vyru nusprendė išsiregistruoti iš buvusios poliklinikos ir užsiregistravo kitoje privačioje klinikoje „MediCA klinika“ pas gydytoją Iriną Goldiną. Būtent ši gydytoja Gajanai pirmoji pasakė, kad jos situacija yra labai rimta.

REKLAMA

„Ji man pasakė, kad kiekviena diena man yra labai svarbi, todėl reikia bandyti kaip įmanoma greičiau sužinoti biopsijos rezultatus. Kaip tik prisiminiau gydytoją, kuri gydė mano mamą, kai ji sirgo vėžiu ir nuėjusi pas ją, paprašiau pažiūrėti, ar nėra mano biopsijos rezultatų“, – prisimena moteris.

Pažiūrėjusi į kompiuterį, gydytoja kaip reikiant nustebo – Gajanos tyrimų rezultatai buvo jau dvi savaites, o moteriai to niekas nepranešė. O ir rezultatai buvo iš tiesų nieko gero nežadantys – piktybinis seilių liaukų navikas.

Kepenyse – dar keturi dariniai

Netrukus Gajanai buvo paskirta gydytoja ir jau planuojama operacija, bet prieš ją reikėjo atlikti minkštųjų audinių MRT tyrimą. Tačiau nuvažiavus jam užsiregistruoti, išaiškėjo, kad tokį tyrimą Gajanai atlikti gali tik sausio mėnesį.

„Mes negalėjome tiek laukti, nusipirkau bilietus į Armėniją ir išskridau. Ten gydytojai žaibišku greičiu atliko man dvi biopsijas, kompiuterinę tomografiją.

Per tą laiką spėjau grįžti atgal į Lietuvą, o man čia iki šiol reiktų laukti atsakymų su piktybiniu naviku. Žmogui gyvybė galima gal išgelbėti, o čia sėdi ir lauki“, – svarsto pašnekovė.

Armėnijoje Gajanos laukė dar liūdnesnės žinios. Čia moteriai nustatė ne tik dviejų centimetrų seilių liaukų naviką, bet taip pat aptiko ir kepenų metastazes – keturis darinius, kurių vienas yra net šešių centimetrų.

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma

Gajanai smogė itin stipri ir reta vėžio forma

Gydymui reikia beveik 40 tūkst. eurų

Armėnijoje kepenų metastazės yra gydomos sunkiai, tačiau Gajanos gydytojas susisiekė su Europos medikais ir čia moteriai nušvito viltis – gydymui ją priimti galėtų klinika Vokietijoje.

REKLAMA

Susisiekus su gydytojais, Gajana sužinojo, kad gydymui Vokietijoje eilių nėra – ją priimtų per savaitę. Šiandien susisiekusi su medikais, Gajana sužinojo, kad jai reikalinga skubi chemoterapija, o praėjus 2 mėnesiams, jai būtų atlikta ir operacija.

Prieš tai Gajana pasiteiravo dėl operacijos ir Vilniuje, tačiau gydytojai patikino, kad šiuo metu pas juos eilės yra didžiulės.

Vienintelė kliūtis į Gajanos pasveikimo kelią – 38 tūkst. eurų – tiek kainuoja gydymas Vokietijoje. Pradžiai Gajanai reiktų sumokėti 18 tūkst. eurų, o vėliau ir likusią sumą.

Todėl moteris, sukaupusi visą savo drąsą, nuoširdžiai kreipiasi į visuomenę ir kukliai prašo pagalbos.

„Gydytojai man sakė, kad yra svarbi kiekviena diena, todėl jie man davė septynias, dešimt dienų, kad surinkčiau bent dalį pinigų ir aš atvažiuočiau į Vokietiją“, – prasitaria ji.

Neblėstanti viltis

10 dienų – tiek laiko turi vos 32-ejų metų sulaukusi Gajana. Nors gyvenimas moteriai vietoj ilgai planuotų vestuvių numetė negailestingą diagnozę, moteris vis dar nepraranda vilties ir plačiai šypsodamasi sako, kad dabar ji vertina kiekvieną naują gyvenimo dieną.

„Dabar daugiau vaikštau, viską labiau permąstau. Jeigu ne mano vyras, aš tikrai to visko viena neatlaikyčiau. Jis tiki, kad viskas bus gerai, o kartu su juo tuo imu tikėti ir aš“, – su viltimi kalba Gajana.

Jeigu ir jūs norite prisidėti prie Gajanos galimybės išgyventi, tai galite padaryti šiuo būdu:

Gavėjas: Gayane Mkrtchyan

Banko sąskaita: LT264010051001343281

Paskirtis: Gajanos gydymui

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
O 2019-12-16 20:02:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sunku patikėti, kur išrašas medikų? Kur nuotrauka tomografijos?    ATSAKYTI
Burutė 2019-12-14 22:28:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žmonės, lengviausia juk istoriją patikrinti tiesiog patiems padkambinus į darbovietę ir administracijos pasiteiravus ar tai tiesa !!! Juk įstaigos info taip lengva rasti internete !
   ATSAKYTI
Lite 2019-12-14 16:48:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jūs nesusimąstote, sukčiui užtenka žinoti Jūsų tel. nr. paskutinius 3 skaičius. Ir pize Jūsų banko sąskaitai... Niekas dėl Jūsų nerašys tokių dalykų į internetą... Tokie maurai Jūs...   ATSAKYTI
Lite 2019-12-14 16:44:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bl, Jūs rimtai idiotai... Lietuvoje nieko niekas nenori daryti, pas Mane kiek situacijų buvo, Visiems gyd px. Aš pinigus mokėjau, Man pasakė, kad turiu Anomalija Kimerli, nu važiavau pas gyd sako cista. Nuvažiuoju kitur pasako viskas tvarkoje... Chirurgas sako, kad cista, ginekologas, kad skausminga ovuliacija... Pas Mane irgi kepenų hemangioma. Bl Jūs idiotai... Lietuvos mentalitetas žemiau 0... 10 dienų, kad sumokėti, nes priešingu atveju gali nespėti gydyti paūmėjusios ligos... O vėliau kai bus per vėlu, veltui tik pinigus aukosit, nes žmogui gali nepadėti. Pati gyvenau Vokietijoje. Pas Mus nenori gydytojai dirbti. Man širdis stoti pradėjo...o gi Jie nieko nedarė, kol sesė nepakėlė skandalo, atsibudau, o Man girta med.seselė 12 kartų negali kateterio įstatyti, galiausiai ištino kraujegyslė ir Aš atsisakiau nuo tolimesnio gydymo. Apie ką Jūs šnekat, jeigu patys nesusidūrę.    ATSAKYTI
Birutė 2019-12-14 22:25:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tik Vokietojoje siūlo greičiausią pagalbą ! Reta liga.  
Kornelija 2019-12-14 11:35:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kad ji jau ištekėjusi,kažkas rašo netiesą   ATSAKYTI
Birutė 2019-12-14 22:30:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl ištekėjusi ? Iš ko Jūs sprendžiate ? Ji susižiedavusi !  
ARVYDAS 2019-12-14 11:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Dėmesio! Sukčiai lietuvius laiko kvailiais.   ATSAKYTI
Nejuokink 2019-12-14 18:08:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Arvydai ,kurioje vietoje netiesą?  
Burutė 2019-12-14 22:31:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lengviausia juk istoriją patikrinti tiesiog patiems paskambinus į darbovietę ir administracijos pasiteiravus ar tai tiesa !!! Juk įstaigos info taip lengva rasti internete !   
sd 2019-12-15 17:40:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
nieko nėra lengviau, kaip sukurti internete bet kokią informaciją. Netikek  
Istorija 2019-12-14 10:50:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lietuvoje siautėja įvairaus plauko sukčiai.Kartais pakanka apsimesti mirtinu ligoniu..Istorija turi būti tikroviška.   ATSAKYTI
Operacijai pinigai 2019-12-14 10:38:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Mano 18 metų anūkėlė po 10 dienų mirs,operacija nepavyko.Gal galėtumėt duoti pinigų kitai operacijai?   ATSAKYTI
Dosnus 2019-12-15 14:26:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Imk visus ka turiu kad tik padetu  
Neaišku 2019-12-14 10:26:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Istorija labai susukta.Kaip suprasti "liko dešimt dienų"?   ATSAKYTI
Sesuo 2019-12-14 18:11:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vokietijoje gali greičiausiai priimti tada,vėliau bus per vėlu. Pas ja 4 stadija  
Birutė 2019-12-14 22:24:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Staipsnyje parašyta, kad ją priims gydymui po 10 dienų ir iš
karto pradės gydymą ! Tam ir reikalingi pinigai !
  
Leokadija 2019-12-14 08:09:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kas per šalis kur gydytojai elgiasi kaip kenkėjai!!! Jokio operatyvumo, jokios uzuojautos!!    ATSAKYTI
Vestuvėms pinigai. 2019-12-14 10:33:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ir man reikia pinigų, po10 dienų vestuvės!  
T.S. 2019-12-14 05:53:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O paskui dar mokescius reiks sumoket nuo surinktos sumos... Tikriausiai, geriausia butu kreiptis i paramos fondus...
Linkiu kuo greiciau pasveikti! ❤️   ATSAKYTI
pinigai 2019-12-14 10:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Istorija kvailiems lietuviams.Pinigai 10 dienų?  
Stase 2019-12-14 05:53:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Stiprybes Gajanai   ATSAKYTI
Afera 2019-12-14 10:35:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Po 10 dienų mirsiu.Duokit pinigų laidotuvėms.  
Milė 2019-12-14 00:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Prisidėjau, aš tikiu, kad pasveiks mergina!    ATSAKYTI
pinigai 2019-12-14 10:29:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Galimi sukčiai dėl pinigų
.Kvailas lietuvis - tokia nuomonė.  
Ilona 2019-12-14 00:18:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kažkokia nesąmonė- neva Lietuvoje eilės,viskas blogai,tyrimų nedaro...tegu taip ir sako,kad Vokietijoje nori gydytis ir nešmeižia mūsų medicinos.Tačiau merginą labai užjaučiu.   ATSAKYTI
Vale 2019-12-14 12:34:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ilona   
Ilona pridurke 2019-12-14 16:36:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tu esi buvusi lietuvos poliklinikose meningite tublt  
Sese 2019-12-14 17:20:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai gera medicina, žmonės kol padaro visus tyrimus gala gauna. Perskaitykite straipsnį kepenyse buvo metastazes ,o LT po kompiuterinės tomografijos sakė, kad Hemangioma. Jo,labai pastiketum gydytoja???  
Mama sirgo sarkoma 2019-12-14 18:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ilona, jus sirgote vėžių, jus laukete tirimų atsakymų po mėn., du, tris ,kada pas jus 4 stadiją??? Tai geriau patikėkite, nes neduok Dieve ,patirtį visą tai. Onkologinės dauguma gydytojų išpizdeje ,jie net iš tokių žmonių, kurie jau negydomi o palaikomi gyvais ima babkes ir net naglai prašo pinigų pvz. Zarembienė  
Veronika 2019-12-13 21:38:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Chemoterapija mergina pribaigs. Isgelbet gali hidroterapija. Vokietijoj yra klinika, kuri siom pricedurom gydo vezininkus. Teko skaityti vieno mediko knyga apie hidroterapija. Rase kaip vyrui, kuri tradiciniai medikai buvo jau nurase, gerkles vezi isgyde per dvi dienas.    ATSAKYTI
Veronika 2019-12-13 21:58:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Hidroerapija gali pradeti taikyti namie. I vonia ipilti karsto vandens ir isbutijame 10-15minuciu. Vanduo turi buti toks karstas, koki tik gali pakelti organizmas. Paskutines 5 min bunant vandeny gali zmogus saukti, rekti, bet reikia isbuti. Is karsto vandens tiesiai i lova ir susisukti i saltas ledo pripiltas paklodes.Isbuti jose 2-3val ar net per nakti. Terapijos metu gerti daug svaraus gryno vandens. Sios terapijos esme, kad organizmas gautu soka. Vezinis auglys susitraukia ir po kurio laiko iskrena. Taip pat vartoti didziules dozes vitaminu C bei D.  
Veronika 2019-12-13 22:00:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Hidroerapija gali pradeti taikyti namie. I vonia ipiltikarsto vandens ir isbutijame 10-15minuciu. Vanduo turi buti toks karstas, koki tik gali pakelti organizmas. Paskutines 5 min bunant vandeny gali zmogus saukti, rekti, bet reikia isbuti. Is karsto vandens tiesiai i lova ir susisukti i saltas ledo pripiltas paklodes.Isbuti jose 2-3val ar net per nakti. Terapijos metu gerti daug svaraus gryno vandens. Sios terapijos esme, kad organizmas gautu soka. Vezinis auglys susitraukia ir po kurio laiko iskrena. Taip pat vartoti didziules dozes vitaminu C bei D.
  
Liga 2019-12-14 10:42:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano anukėlė 18 metų po nepavykusios operacijos mirs po 10 dienų.Teko atidėti vestuves..  
Reikia 2019-12-14 10:45:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Reikia pinigų.Po 10 dienų tikriausiai bus vestuvės!  
Daktaras 2019-12-13 19:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-18
Labai itartina   ATSAKYTI
Daktaras 2019-12-13 19:41:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Labai itartina   ATSAKYTI
Elena 2019-12-13 10:04:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Tikėkit,kad pasveiksit ,daug ką gali ir malda.O žmonės juk po 1 eurą paaukoję ,jau ir susidarytų didelė suma..Viskas bus gerai,tikėkit.   ATSAKYTI
Ji 2019-12-13 23:11:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nenusikalbėkit su savo maldom! Tai ne gydymas, suvokite skirtumą!  
Rūta 2019-12-13 23:52:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nematau nė vienos ligonės nuotraukos, tik padriką pasakojimą. Ar čia nežaidžiama apgaule?  
Tai jus irgi puolat melstis o ne pas gyd 2019-12-14 21:20:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zigmas  

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
Viešbutis (google nuotr.)
Vaizdo kameros įraše matoma, kad pagrobta mergaitė buvo pasislėpusi skalbinių krepšyje. Ji buvo rasta „WoodSprings Suites“ viešbutyje praėjusių metų gegužės mėnesį. Jos ...
„Turbūt per visą gyvenimą aš supratau, kad negalia nėra vienintelis dalykas, dėl kurio kažko negalima“, – sako Viktoras. (nuotr. asm. archyvo)
Vos tik gimus Viktorui, jo mama išgirdo siūlymą: „Atiduokite savo vaiką tyrimams“, mat berniukas buvo pirmasis Lietuvoje, kuris gimė su spina bifida arba, lietuviškai, su ...
Vilius Ignatavičius
„Vilius buvo mano širdukas. Mūsų šeimos žvaigždė. Jis labai mylėjo gyvenimą, mėgavosi kiekviena diena. Nežinau, kodėl Dievas jį atėmė iš mūsų“, – taip jautriai telefonu tv3.lt ...
Asociatyvi nuotrauka (tv3.lt fotomontažas)
Žmonių gyvenimas, kuriems prireikia vienokio ar kitokio organo transplantacijos, tiesiogiai priklauso nuo visuomenės pritarimo organų donorystei. Per 20 metų pritarimą ...
Buvo sukurtas netikras Nerijaus profilis, iš kurio užgaulias žinutes gavo ir mokiniai, ir mokytojai (nuotr. asm. archyvo)
Praėjusių metų lapkričio mėnesį Lietuvą apskriejo Nerijaus Dzingelevičiaus analogų neturėjusi istorija – mokytojo vardą pasisavinę buvę mokiniai internete užgauliojo kitus ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų