Astrologai pataria išnaudoti šį laiką: palankiausas metas spręsti klausimus

Trečiadienis – daug žadanti diena beveik visiems Zodiako ženklams. Atėjo palankus metas priimti sprendimus. Pagaliau paaiškės jūsų tolimesnė karjeros kryptis, išspręsite senus, sudėtingus klausimus. Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį ir į artimuosius, išklausyti jų nuomonės. 

Moteris  (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Puiki proga apsispręsti dėl karjeros. Jei šiandien jums pasiūlys naujas pareigas, naują veiklos sritį, kitą darbą, verta sutikti, Tai bus perspektyvu. Palanku aptarinėti su vadovu jūsų naujas idėjas, projektus.

Tauras

Jūs nepatenkinti dėl to, kaip klostosi reikalai? Tačiau šiandien nebus sudėtinga pakeisti įvykių eigą: tik sugalvokite gerą norą, tarkite reikiamą žodį, o draugų ar kitų galinčių padėti asmenų atsiras.

Dvyniai

Tikėkite tuo, ką jaučiate, ir viskas sklandžiai susiklostys. Dirbtinai neskubinkite įvykių, nei veikloje, nei asmeniniame gyvenime: tik nuo rytdienos viskas pajudės greičiau.

Vėžys

Būkite ryžtingesni ir pernelyg nesikuklinkite prieš vadovus ar įtakingus asmenis: tai ta diena, kai reikia siūlyti savo idėjas, projektus. Nors bus svarbu pasikliauti tik savo jėgomis, neatstumkite bičiulių pagalbos, išklausykite jų nuomonę.

Liūtas

Nuo pusiaudienio prasideda gerojo atsitiktinumo metas, tik mokėkite greitai persiorientuoti, kad neprarastumėte palankios progos. Tinkama diena bet kokiems darbams atlikti, taip pat lankyti draugus ir įteikti jiems dovanas.

Mergelė

Nepraleiskite pro ausis jokios informacijos, net su jumis nesusijusios nuogirdos dėl veiklos, tai padės kopiant karjeros laiptais. Beje, šiandien geras laikas pasikalbėti su vadovu ar įtakingu asmeniu dėl jūsų paaukštinimo.

REKLAMA

Svarstyklės

Būtina nusiraminti ir išmokti dėkingai priimti tokį gyvenimą, kokį turite. Spręskite bendravimo problemas namuose, aiškinkitės esamus nesklandumus: stenkitės geriau suprasti artimuosius, vaikus.

Skorpionas

Diena daug kuo laiminga, galinti nustebinti nepaprastais susitikimais, pažintimis. Sėkmė ateis netikėtai, nelauktai, gali net išsipildyti sena svajonė. Jei esate įpratę vadovauti nuojauta, šiandien nesėdėkite rankų sudėję.

Šaulys

Nuo pusiaudienio geras laikas tarnybiniams reikalams tvarkyti, naujos darbo vietos paieškai. Jei jus slegia netikę santykiai su kolega ar su artimu žmogumi, pasikalbėkite antrą dienos pusę draugiškai.

Ožiaragis

Aplinkybės vėl palankios, ypač jei paisysite partnerių, antrosios pusės nuomonės. Šiandien daug ką galima pakreipti jūsų naudai, tik pasikalbėkite su reikiamais žmonėmis, kreipkitės pagalbos į įtakingus draugus.

Vandenis

Gera proga spręsti keblius klausimus: rasite naują išeitį iš bet kokios įgrisusios, įsisenėjusios situacijos. Kasdieniame gyvenime jūsų nerimas kiek perdėtas. Verta kreiptis pagalbos į draugus.

Žuvys

Iki pusiaudienio tęsis nepalankus vakarykštis laikas, kai svarbu likti ramiems ir nepasiduoti provokacijoms. Vėliau jau bus sėkmės laikas, geras metas bet kokiam apsisprendimui: intuicija bus kaip niekada gera.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų