Patarė, kaip pagreitinti plaukų augimą: rinkitės šiuos produktus

Dauguma moterų yra prisirišusios prie savo plaukų ir laiko juos savo pasididžiavimo ir grožio objektu. Tad nieko nuostabaus, kad besirūpindamos savo plaukais, jiems skiriama ypatinga dėmesį. Tačiau tik nedaugelis žino, kad ne tik šampūnai, kaukės ir tinkamas kirpimas gali užtikrinti gražius ir ilgus plaukus, rašoma usefylbeautytips.net.

Ilgi plaukai (nuotr. 123rf.com)

Yra keletas maisto produktų, kurie padės plaukams augti greičiau, padarys juos stipresnius ir blizgesnius nei bet kada anksčiau!

Perskaitykite ir sužinokite, kokie maisto produktai pagreitins plaukų augimą.

1. Maistas, kuriame gausu Omega 3 riebalų, pavyzdžiui, lašiša, turi visas savybes, reikalingas stipresniems plaukams ir greitesniam augimo tempui. Valgant lašišą sutrumpėja plaukų folikulų poilsio laikas, o vitaminai B12 ir geležis pagreitina plaukų augimą.

2. Cinkas leis jūsų plaukams augti greičiau ir suteiks blizgesio, tad mėgaukitės austrėmis kuo dažniau.

3. Į savo kasdienį mitybos racioną įtraukite vištieną, nes tai yra svarbus gyvūninės kilmės baltymų, reikalingų keratinui gaminti, šaltinis. Keratinas yra ypač svarbus plaukams, nes jis sudaro apie 80 proc. plaukų ašies. Baltymų trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą.

REKLAMA

4. Vienas per dieną suvalgytas kiaušinis užtikrins jūsų sveikatą, o plaukai bus žvilgantys ir stiprūs. Kiaušiniuose gausu elementų, tokių kaip baltymai ir biotinas, be to, yra kitų aminorūgščių, kuriomis maitinasi jūsų plaukai.

5. Norėdami stipresnių ir greitai augančių plaukų, kasdien pasimėgaukite keletu migdolų. Juose yra naudingų medžiagų, tokių kaip biotinas, amino rūgštys ir vitaminas B.

6. Moliūgų sėklos. Norėdami sustabdyti plaukų slinkimą, į savo mitybos racioną įtraukite moliūgų sėklų. Jose gausu vitamino B1, B2, B3, B4, B5 ir B6. Moliūgų sėklos yra geriausios draugės jūsų plaukams.

Taigi, jeigu norite turėti gražius ir ilgus plaukus, atidžiai žiūrėkite, ką valgote.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų