Kaunietė perspėja – „Alfa vyras“ Airinas sugrįžo: suvilioti bandė poliklinikoje

Prieš kurį laiką „Alfa vyru“ vadinamą Airiną Arutiunianą užgriuvo rimti nemalonumai – jis buvo kaltinamas merginų išžaginimu. Tačiau dar sausio mėnesį vyras buvo paleistas į laisvę, sušvelninus kardomąsias priemones. O visai neseniai viešoje erdvėje pasirodė ir kaunietės perspėjimas, kad galimai tas pats vyras siūlo nepažįstamoms merginoms šokių pamokas. 

Kaunietė tikina, kad ją poliklinikoje bandė suvilioti Alfa vyru prisistatantis vyras (tv3.lt fotomontažas)

Kaip anksčiau rašė naujienų portalas tv3.lt, liepos viduryje Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad policija sulaikė „Alfa vyrą“ Airiną Arutiunianą, įtariamą dėl merginų prievartavimo.

Po kurio laiko A. Arutiunianas buvo paleistas į laisvę. Tiesa, įtarimai jam nepanaikinti, tik sušvelnintos kardomosios priemonės. Jam skirtas namų areštas, atimti dokumentai. Vyras taip pat reguliariai privalo registruotis policijoje.

O štai prieš keletą dienų viešoje erdvėje pasirodė kaunietės Jurgitos (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) perspėjimas visoms merginoms. Pasak jos, galimai A. Arutiunianas jai siūlė šokių pamokas. Pats vyras į tokius kaltinimus nebuvo linkęs atsakyti.

Prisistatydavo fotografu Dovydu

Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl išžaginimo, nustatė, kad fotografu Dovydu prisistatantis asmuo internete ieškojo merginų, norinčių tapti fotomodeliais.

Pažadėjęs tarptautinę modelio karjerą, jis sutardavo dėl fotosesijos, atsivesdavo merginą į butą Vilniuje, fotografuodavo, o vėliau, galbūt apsvaiginęs nenustatytais preparatais ir pasinaudodamas bejėgiška būkle, lytiškai santykiaudavo prieš nukentėjusiosios valią.

REKLAMA

Bute atlikus kratą aptikta paslėptų vaizdo kamerų. Policijos duomenimis, fotosesijų nuotraukos ir paslėptomis kameromis padaryti vaizdo įrašai galbūt buvo naudojami nusikalstamiems tikslams.

Šokių pamokas siūlė poliklinikoje

Internete dar prieš keletą dienų išplito viešas kaunietės perspėjimas visoms merginoms. Jos teigimu, laisvėje esantis Airinas, geriau žinomas kaip Alfa vyras, ieško merginų šokių pamokoms.

„Sveikos, labiau aktualu kaunietėms, manau, bus tokių, kurios nežinos, kas jis. Aš pati pirmą kartą apie jį sužinojau ir gavau šoką. Taigi, Airinas paleistas į laisvę. Man prisistatė poliklinikoje kaip šokių mokytojas ar kažkas panašaus, siūlė kartu išeiti su juo, pradėjo burti. Šone sėdinti moteris man pasakė, kas jis. <…> Būkite budrios ir saugokitės!“ – rašė mergina.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su pačia kauniete Jurgita, (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) ji detaliai atkūrė tos dienos įvykius ir sutiko daugiau apie tai papasakoti.

Kaip pasakoja Jurgita, ji, kęsdama labai aukštą temperatūrą, atvyko į vieną iš Kauno poliklinikų. Įėjus pro duris link registratūros, prie pat durų, ji pamatė vaikiną, bet neatkreipė dėmesio į jį iki tol, kol jis nepradėjo į ją keistai žvilgčioti.

„Pasijutau labai nepatogiai, nes pagalvojau, gal kažkaip ne kaip atrodau, nes sirgau. Bet tada nuėjau link registratūros pasiimti talono ir grįžau ant kėdės laukti savo eilės. Tuo metu aš dar ieškojau savo rankinėje dokumento, kai pakėlusi galvą, išvydau prieš save tą vaikiną“, – tv3.lt portalui pasakoja mergina.

REKLAMA

Gyrė sudėjimą, siūlė šokti čia pat

Pasak Jurgitos, minėto vaikino ji visiškai nepažinojo ir jai jis nebuvo matytas. Mergina prisimena, kad ji iš karto pasimetė, o tuomet vaikinas pradėjo ją kalbinti.

„Pradėjo jis sakyti, kad mano sudėjimas atrodo labai geras, kad galėčiau šokti. Klausinėjo, ar esu lankiusi šokius. Pasimečiau, nežinojau, ką jam atsakyti. Šalia manęs aplinkui buvo labai daug žmonių, o jis labai drąsiai elgėsi ir siūlė man pašokti.

Paprašė, kad duočiau jam savo ranką ir vos ne be mano leidimo norėjo pats paimti, o aš ir sakau, kad jūs man atrodote labai keistas žmogus ir nesikabinėkite prie manęs“, – lemtingas akimirkas prisimena Jurgita.

Jurgita sako, kad minėtas vaikinas dar kurį laiką stovėjo ir stebėjo merginą, o šalia sėdinti moteris Jurgitai papasakojo, kas yra šis vaikinas.

„Tai gerai, kad šalia manęs sėdėjo moteris, kuri pažino jį ir pasakė, kad čia yra Airinas. Jis yra paleistas, bet turi ribotumą. Ačiū jai labai, nes aš tikrai būčiau nežinojus. Jis labai greitai pasišalino iš įstaigos. Moteris man minėjo, kad jis galbūt naudojasi tokiomis įstaigomis, kur merginos yra pažeidžiamos, serga ir taip bando paveikti jų psichiką su savo technikomis“, – mąsto kaunietė.

Tikina, kad Airiną tikrai atpažino

Jurgita patikina, kad apie tokį įvykį buvo įspėti ir patys poliklinikos darbuotojai, mat mergina iš karto sunerimo, kad tokiose įstaigose lankosi nemažai jaunų merginų. Pašnekovės paklausus, ar minėtas vaikinas yra tikrai gerai žinomas Airinas, mergina net nesudvejojo:

REKLAMA

„Vien jo tos akys, aš nemoku pasakyti, tokios grynai nenormalaus žmogaus. Aš kai pamačiau internete – iš karto jį atpažinau. Ir jo apsirengimas irgi davė bruožų, kad ten jis. Labai jau tvarkingas, visas juodas, juoda odinė striukė, juodos kelnės. Toks, į kurį atkreiptum dėmesį, kad su žmogumi tikrai kažkas ne taip“, – patikina ji.

Po pasidalintu įrašu netrukus pasipylė komentarai, kad Airiną dažnai kitos merginos mato Eiguliuose, Kalniečių rajone.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su pačiu Airinu, jis komentuoti situaciją atsisakė ir galiausiai žurnalistę užblokavo. 

Savo išgyvenimais dalijosi seminarų metu

Primename, kad naujienų portalas tv3.lt dar sausio mėnesį rašė, kad iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo išleistas Airinas Arutiunianas vėl grįžo į socialinius tinklus. Šį kartą jis nebemokė vyrų, kaip tapti „Alfa patinais“, neviliojo merginų, o pristatė naujus mokymus, kuriuose šnekėjo apie tai, kaip nebijoti kalėjimo.

Penkis mėnesius kalėjime praleidęs vyras tikino, kad seminaro metu papasakos apie įvairių neteisėtų veiksmų atsakomybę, kokie daiktai paimami kratos metu bei koks jausmas aplanko areštinėje. Jis taip pat teigė, jog atskleis, kaip nepatekti į kalėjimą, kaip jo nebijoti, kaip pasitikėti savimi dar labiau.

„Papasakosiu, kaip mane sulaikė, kokioje ikiteisminio tyrimo stadijoje aš dabar esu, – sakė Airinas, „Youtube“ paviešintame vaizdo įraše, reklamuojančiame jo seminarą. – Papasakosiu, kaip man išlaužė buto langą, kaip jaučiausi VPK areštinėje. Papasakosiu tau labai pamokančią istoriją, kaip 55 metų vyras už labai neatsargią žmogžudystę Rusijos kalėjime atsėdėjo 6 metus.“

Airinas vis kartojo, kad po jo suteiktų žinių, žmonės pradės nebebijoti kalėjimo. Deja, tą kartą internautai nebuvo labai patenkinti Airino demonstruojamomis žiniomis. „Youtube“ paties Airino paplatintas vaizdo įrašas ėmė sklisti ir kituose socialiniuose tinkluose. Kai kurie žmonės nė neslėpė neapykantos vyrui.


Rašyti komentarą...
k
kad
2019-11-19 22:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
jis ir panašus į kuku maku:))
Atsakyti
-4

A
Airino tevas
2019-11-19 22:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Hahaha, susireiksminai ane?
Atsakyti
-2

J
Jooooooo
2019-11-20 09:31:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alfa gaidys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų