2019 m. „Pyragų dienos“ iniciatyvai paaukota 40 tūkst. eurų

Lapkričio 6-ąją visa Lietuva kvepėjo pyragais – minėjo gražią, jautrią „Pyragų dienos“ tradiciją.

Pyragų diena (nuotr. TV3)
3

Dešimtus metus gyvuojančiai iniciatyvai tautiečiai buvo dosnūs – paaukojo per 40 tūkst. eurų. Visi pinigai bus skirti paramos projekto „Išsipildymo akcija 2019“ globojamiems vaikams.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Pyragų dienos“ iniciatyva vaikams paaukojo 40 tūkst. eurų

„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas, gyvuojantis nuo 2003 metų. Pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti itin sunkiomis ligomis sergantiems ir kitaip nuskriaustiems Lietuvos vaikams. Projektą organizuoja TV3 televizija ir SEB bankas.

Projekto organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems geros valios žmonėms ir „Išsipildymo akcija 2019“ partneriams, kurie prisideda prie jos įgyvendinimo netaikydami jokių paslaugos mokesčių, todėl absoliučiai visos lėšos nukeliauja akcijos remiamiems vaikams.

Geros valios žmonės ne tik kepė pyragus, aukojo pinigus „Išsipildymo akcijai“, bet ir dalinosi gražiomis akimirkomis socialiniuose tinkluose. Fotogalerija čia.

Nespėję iškepti pyragų, bet norintys prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“, gali tai padaryti aukodami telefonu: 1891 – 3 eur, 1892 – 5 eur.

Pernai per „Per pyragų“ dieną buvo surinkta apie 30 tūkst. eurų. Iš viso „Išsipildymo akcijai 2018“ geros valios žmonės paaukojo 402 tūkst. eurų. Už juos ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, kai kurie ligoniukai, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui. Daugiau apie akciją čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų