Šie augalai į namus atneša sėkmę: ieškokite sau ir draugams

Tikriausiai visi įvairiais augalais dekoruojame savo namus, darbo vietas ar kitas erdves tam, kad pagyvintume mus supančią aplinką. Be to, daugelis augalų yra laikomi labai gerais energijos filtrais, šalinančiais negatyvą ir pritraukiančiais naudingą energiją. Ekspertai sako, kad augalai turi galių pritraukti pozityvią energiją, taiką ir gerovę. Tiems augalams turėtume skirti ypatingą dėmesį ir priežiūrą, rašoma usefulbeautytips.net.

Kaktusas (nuotr. 123rf.com)

1. Kaktusas

Nors kaktusas neatrodo kaip teigiamas energiją gaminantis augalas, toks nusistatymas yra klaidingas. Be to, manoma, kad kaktusas turi galimybę pašalinti pavydą, veidmainystę ir piktumą toje erdvėje, kurioje jis yra, ir sugerti kenksmingas elektromagnetines bangas.

2. Mėta

Šis augalas yra gerai žinomas dėl savo gydomųjų savybių, tačiau jis taip pat naudojamas norint apsisaugoti nuo pavydo ir burtų. Mėta suteikia ramybės jausmą, o kai kurių žmonių nuomone, ji taip pat traukia klestėjimą.

3. Bambukas

Šis augalas yra vienas populiariausių šiandien, į namus atnešantis modernų ir rafinuotą natą. Bet vadinamasis „laimingas bambukas“ taip pat traukia teigiamą energiją. Manoma, kad jie skatina augimą ir vystymąsi bei palaiko gyvybę ir sielos grynumą. Jei namuose turite bambuko, augalas atneš jums ramybę ir vidinę ramybę.

4. Jazminas

Manoma, kad šis augalas santykiuose atneša laimę ir klestėjimą, todėl jis dar vadinamas „porų augalu“. Jazminą rekomenduojama laikyti miegamajame ar kitose vietose, kur pora praleidžia didžiąją laiko dalį, nes tai padeda sustiprinti meilės jausmus ir sustiprina dvasinius santykius.

5. Rozmarinas

Šis augalas nuo senų senovės žinomas dėl savo vaistinių savybių. Tačiau sakoma, kad rozmarinas taip pat traukia laimę ir meilę. Rekomenduojama šį augalą laikyti gėlių vazone, bet ir maišeliai su rozmarino sėklomis įvairiose namų vietose gali padėti pritraukti ištikimus žmones.


Rašyti komentarą...
D
Davatka
2019-11-19 18:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsistatai kaktusaisir nereikia ekti išpažintjes pas kunigėlį.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų