Naujausias savaitės horoskopas: Uranas ir Venera įplieks audras

Pats metas sužinoti kokia naujoji savaitė jūsų laukia. Kai kurių Zodiako ženklų laukia išbandymai.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

AVINAS. Venera išlaisvins jūsų kūrybinį potencialą ir romantines nuotaikas. Naujiems kūrybiniams projektams entuziazmo nestigs, tačiau reikės nemažai jėgų ir laiko, tad padėjėjai tikrai nepamaišytų. Koją pakišti gali ir išsiblaškymas: svajonės ir fantazijos, kuriomis būsite nuolat užimti, mažins koncentraciją, tad geriau vengti rutinos. Meilėje būsite atlaidūs, tad ir partneris atsilygins tuo pačiu, nepastebėdamas jūsų suklydimų ar aplaidumo.

JAUTIS. Urano veikiami, būsite judrūs ir permainingos nuotaikos. Jūsiškis nuotykių troškulys neleis nuobodžiauti esantiems šalia. Stenkitės maksimaliai susikoncentruoti į pradėtą veiklą, nesimėtykite: tuomet ją užbaigsite laiku ir nepraleisite savirealizacijos galimybių. Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime pravers jūsų gebėjimas būti lyderiu. Šio laikotarpio pažintys bus naudingos, įdomios. Galimas romanas su bendradarbiu.

DVYNIAI. Veikiant Venerai jausitės laimingi ir mylimi. Naujoms pažintims dabar ne laikas, tačiau esamiems santykiams ištobulinti metas labai palankus. Lengvai susitaikysite, išspręsite įsisenėjusias partnerystės problemas: žingsnis kompromiso link sulauks atsako. Puikus laikas jūsų kūrybiniam potencialui atsiskleisti ir realizuotis. Mylintieji savo darbą turės progų pritaikyti talentus ir gabumus, taip pasigerinti savo finansinę padėtį.

REKLAMA

VĖŽYS. Merkurijus pagelbės norintiesiems išplaukti iš savo slėptuvės ir pradėti veikti. Galite drąsiai kreiptis į draugus – jie jus palaikys ir padės įgyvendinti garbėtroškiškus planus. Santykiai su aplinkiniais bus puikūs – panaudokite tai savo asmeniniams tikslams pasiekti. Meilėje taip pat seksis neblogai. Nugalėję prigimtinį drovumą, imkite iniciatyvą į savo rankas tam, kad susipažintumėte su jums patikusiu asmeniu.

LIŪTAS. Veneros padėtis gali stipriai supainioti jūsų jausmus ir norus, tad turite suprasti ir atsirinkti, ko norite ir ko – ne. Tik susidėlioję prioritetus žinosite, kur link judėti. Situaciją valdyti būtų geriausia leisti partneriui: jei jis ne egoistas, jūsų nuolankumu ir gerumu nepiktnaudžiaus. Pajutę, kad reikalai juda ne ten, kur jums norėtųsi, keiskite elgesio taktiką. Gebėjimas susitarti – gerų santykių pagrindas.

MERGELĖ. Dėl Merkurijaus jausite trintį artimiausioje aplinkoje. Svarbu išvengti apkalbų ir tuščių pokalbių tam, kad neleistumėte laiko veltui ir neįsigytumėte slaptų priešų. Darbe bus svarbiausia sutarti su vadovybe. Jei mokėsite laiku patylėti ir nuoširdžiai atliksite jums pavestą darbą, darbuotis seksis ramiai. Jei esate vadovas, pasistenkite nepriekabiauti prie pavaldinių. Meilės ir romantikos nestigs, nes tuo pasirūpins jūsų partneris.

SVARSTYKLĖS. Norėsite dalyvauti visuomenės gyvenime – Saturnas žada sėkmę bendradarbiaujant. Tikėtina, kad darbas ar verslo reikalai privers dažnai išvykti iš namų. Kad išplėstumėte savo veiklą, teks ieškoti dalykinių partnerių ir pasirašyti naujų sandorių. Sėkmingas laikas naujo darbo ar papildomo uždarbio šaltinio paieškoms. Meilėje seksis, jei bendraudami su patikusiu asmeniu pasirodysite draugiški ir komunikabilūs.

SKORPIONAS. Venera skatins norą mylėti ir būti mylimiems. Vienišiams dabar pats metas ieškoti meilės partnerio. Jei esate nusiteikę naujiems santykiams, jie netruks užsimegzti. Jei mylimasis jūsų gyvenime jau yra, dabar idealus metas su juo pakalbėti apie santykių įteisinimą. Darbe galimi nesklandumai dėl jūsų pomėgio rėžti teisybę į akis: bendradarbiai įsižeis, o jūs neišvengsite intrigų.

ŠAULYS. Jupiteris padės aktyviems ir turintiems tikslą. Tingių ir paviršutiniškų laukia nemalonios situacijos, pavyzdžiui, pokalbis „ant kilimo“. Praleistos verslo galimybės neštų finansinius nuostolius, tad neatsipalaiduokite, ir sėkmė bus su jumis. Palankus metas darbui su savimi: kai gerbsite ir mylėsite save, tai ir aplinkiniai jus gerbs ir mylės. Meilės fronte žvaigždės žada pergales ir perspėja, kad šiuo metu užmegztus ryšius bus sunku nutraukti.

OŽIARAGIS. Marsas nulems didesnį aktyvumą darbuose ir asmeniniame gyvenime. Būsite nusiteikę ryžtingai ir drąsiai imsitės veiklos, kuri teigiamai paveiks jūsų reikalus ir artimiesiems padės išspręsti kai kurias juos jaudinančias problemas, tik neskubėkite priimti impulsyvių sprendimų. Darbinių užduočių atlikimo kokybė turės įtakos jūsų autoritetui. Su mylimuoju būkite taktiški ir nuoširdūs. Žvaigždės pataria vengti kelionių.

VANDENIS. Uranui veikiant, gali atsirasti nenaudingos ir neperspektyvios veiklos. Kad laikas nebūtų paleistas vėjais, o jūs nepatirtumėte moralinių ar materialinių nuostolių, niekam neleiskite įtraukti jūsų į abejotinus reikalus. Lankstiems ir apsukriems atsiras palankių galimybių „prasukti“ pelningą versliuką. Naujiems santykiams laikas nepalankus: jūsų jausmingumas bus pakankamai aštrus, tad naujų pažinčių venkite.

ŽUVYS. Jupiteris žada romantišką laiką. Lengvai bendrausite su priešinga lytimi, galima naujų perspektyvių santykių pradžia. Būsite linkę šiek tiek neįvertinti savęs, tad galite nepastebėti jums rodomo dėmesio ženklų. Jei turite antrąją pusę, vaikų, jiems skirkite daugiau dėmesio ir laiko, – taip sustiprintumėte tarpusavio ryšį. Kūrybinės profesijos atstovų darbe ir karjeroje laukia pozityvios permainos ir galimybė įgyvendinti įdomias idėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų