Papasakosiu Jums istoriją apie vietą, kurią planavau aplankyti jau daugiau nei 10 metų (14, jei tiksliau).

Išbandė populiarią šašlykinę (Nuotr. Ančių medžioklė)

Išbandė populiarią šašlykinę (Nuotr. Ančių medžioklė)

Kodėl taip ilgai užtruko kelionė? Na, priežastis labai paprasta – ji buvo kelyje, kuris vedė link namų. Tai reiškia, jog važiuodamas į priekį negali ten užsukti nes namie tavęs laukia kalnas maisto, grįždamas atgal vėl neaplankai, nes namie kalno maisto jau nebėra ir tu fiziškai nebegalėtum nieko daugiau suvalgyti.

Bet atėjo diena, kai pasakiau – šį kartą mes išvažiuosime į Vilnių be pusryčių (pastarieji labai jau primena pietus) bei aplankysime Šašlykinė, kuri randasi prie pat Pakruojo.

Kas mane ten taip traukė? Įsivaizduokite Šašlykinę, kurioje dar nė karto nevalgėte, bet kiekvieną kartą pravažiuojant prie jos matote pastoviai sausakimšą automobilių aikštelę. Ir taip visada – pilna aikštelė, be išimčių, nepriklausomai nuo metų laiko ar švenčių sezonų.

Ten turi būti kažkas nepaprasto, kažkas stebuklingo! Tiek žmonių negali klysti!

Ir pagaliau mes vietoje. Nenustembame, kad pagrindinėje aikštelėje vietos automobiliui nerandame, tad jį paliekame už Šašlykinės esančioje dar talpesnėje aikštelėje bei sparčiu žingsniu patraukiame link įėjimo.

REKLAMA

Viduje mus pasitinka drama – vienos šeimos galva garsiai priekaištauja personalui, jog jie neturi nė vieno patiekalo be mėsos! Argumentas, kad yra žuvies patiekalų jų neveikia, nes vat jie norėjo kažko kito. Dar keli garsūs pareiškimai kaip ši vieta turi verkti, jog prarado pinigus ir pan., kol galų gale durys užsidaro ir įsivyrauja normalus šurmulys (jie dar nežino kaip jiems pasisekė).

Interjero, interjeru nepavadinčiau, tad atskirai neaptarinėsiu. Tokiose pakelės užeigose nieko nesitikiu, tad tiesiog įjungiam dalinį aklumą, susirandam laisvą staliuką ir prisėdam. Tada vėl atsistojam, mat čia kaip madingame Pub‘e užsakymai priimami tik prie baro.

Ten aptinkame didelę lentą su surašytais patiekalais (meniu) ir malonų personalą. Žmona reaguoja greitai ir užsisako Šonkauliukus (8,50 EUR), kadangi aš to pačio patiekalo jau negaliu imti, tai prašau personalo pagalbos. Išvardinami keli patiekalai, bet intuityviai apsistoju ties Sprandinės Šašlyku (8,90 EUR) – gi čia ŠAŠLYKINĖ!!! Kas dar gali būti geriau nei šašlykas, ŠAŠLYKINĖJE??? Prisiminę, kad mes be pusryčių, o jau pietūs, tai ir Charčio sriubos užsisakome (3 EUR) bei du bokalus vietinės giros (1,60 EUR už vieną).

Atkeliauja Charčio. Pirminis tyrimas su šaukštu mus tenkina: tiršta, daug daržovių, randame kokius 5 didesnius jautienos gabalus.

Skonis jau kitas reikalas. Valgoma, bet kažkaip labai stipriai jautėsi kečupo skonis. Ir nors matėsi normalių pomidorų gabalų, bet vidinis jausmas sakė, kad tai ne jie permušinėja viską – čia karaliauja paprasčiausias kečupas.

REKLAMA

Visgi mes ją įveikiame ir pradedame laukti mėsos. Pastaroji yra kepama ant žarijų, tad visai nepykstame, jog laukimas užtrunka apie pusvalandį.

Pirmieji atkeliauja šonkauliai (taip patiekalų atnešimo sinchronas neveikia).

Kurį laiką juos tiesiog stebime. Viskas ką galime ištarti – WOW! Tokios mažos porcijos dar neteko matyti. Atsiprašau MEAT ir kitų, kuriems dėl to priekaištavau, nes ši vieta laimi Mažiausios šonkaulių porcijos nominaciją. Matote padažo indelio ir šonkaulių proporcijas?

Nepamirškime, kad šonkauliuose dar būna ir kaulų, tad porcija toliau traukiasi. O gal dar atmeskime lašinius? Nes būtent jie sudarė didelę dali šio patiekalo. Jei tiksliau, tai proporcija tokia: 45/45/10 t.y. 45% kaulų, 45% lašinių ir 10% mėsos. Deja, mano žmona iki mėsos nepriėjo (krito ūpas), tad pietums apsiribojo garnyru ir Jums tikrai gali rekomenduoti kopūstų salotas.

Atkeliauja šašlykas. Priešingai nei apdegę šonkauliai, jie man atrodo gana blyškūs. Kadangi žmona mėgaujasi savo garnyru, tai pasiūlau jai mėsos mainais į jos lašinius bei kaulus su keliais gramais mėsos. Ji bando kabintis už mano pasiūlymo, bet keli perpjauti gabaliukai jai atrodo per mažai iškepę, tad toliau mėgaujasi savo garnyru.

Išbandė populiarią šašlykinę (Nuotr. Ančių medžioklė)

Išbandė populiarią šašlykinę (Nuotr. Ančių medžioklė)

Pirmasis kąsnis mane nustebina. Hmz… Grynas actienos skonis. Tikrąja to žodžio prasme aš nejaučiu nieko, tik actą. Bet gi čia turi būti kiaulienos šašlykas, kodėl nėra pastarosios skonio? O ir mėsa nepakenčiamo sausumo.

Paragauju savo garnyro, bandau grįžti prie šašlyko, bet niekas nesikeičia. Aš jo tiesiog negaliu valgyti. Įkyriai rūgštus poskonis mane pradeda persekioti. Sakote ten buvo sprandinė? Tada tai pati kiečiausia ir sprangiausia mano valgyta mėsa (atsiprašau Don Pedro).

REKLAMA

Palikęs dalinai apvalgytą savo šašlyką apgraužiu žmonos šonkauliukų kaulus, išgeriu girą (ji man labai patiko). Daugiau mums nėra čia ką veikti, tiesiog greitai kylame nuo stalo ir išeiname į normalų pasaulį.

Nemėgstu kritikuoti kainų, bet Jūs rimtai drįstate prašyti 8,90 EUR už nevalgomą šašlyką ar 8,50 EUR už šonkauliukus be mėsos (skonis buvo valgomas, nes pamišote panaudoti actą). Še Jums dar viena nominacija už prasčiausią kainos/kokybės santyki, o jei pridėtume bjauriausių Šašlykų nominaciją, tai turėsite jau visas tris.

Ir turiu vieną patarimą personalui – kai kitą kartą kažkas paprašys Jūsų rekomendacijos, Jūs toliau vardinkite „random“ patiekalus už kosminę kainą, bet tuo pačiu metu rodykite lapelį, ant kurio būtų užrašyta „bėkite iš čia, valgomų dalykų neturime. Mums valdžia liepia meluoti, todėl sakome bet ką, kad tik mūsų neatleistų“.

Visa laimė, kad prie Panevėžio mus pasitiko normalesnė degalinė, kurioje gavome kavos, o žmona dar ir dešrainį nusipirko, nors beveik niekada nevalgo maisto degalinėse.

Moralas? Ne visos gyvenimo svajonės turi būti įgyvendintos…

Visada stengiuosi vienaip ar kitaip padėti savo lankytoms vietoms tapti geresnėmis, bet šioje istorijoje to nesugebėjau įterpti. Tiesiog nematau prasmės. Ir liko vienas neatsakytas klausimas – ką ten veikia visos tos mašinos (partizaninis marketingas)?

Vertinimas: 1 iš 5

Kaina: 23,60 EUR už nesąmonę dviems.

Šaltinis: tinklaraštis Ančių medžioklė 

Ragautojas
2019-10-12 19:35:54
Kažkada valgiau charcio tai prastesnės neesu valgęs ,i pomidorų padažą primesta keli gabaliukai mėsos,ryžių ir tai jie vadina sriuba ))))
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Lionginas. 2019-10-30 22:32:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pakruojije nebėra vyreju,visos išvykę dirbti į didesnius miestus ar į užsienį kur joms moka pinigus normalius už tokį darbą po 12,14 val ant kojų ,į senesnės jau nebeturi sveikatos todėl ir kokybė maisto prasta,nes atėję be specialybių nuo gatvės ,žmonės nepagamins patiekalu normaliai,kai neišmano nieko aplamai apie gamyba ir t.t ,mokami atlyginimai minimalus,darbuotojai čia vergais laikomi,todėl po kokių 5,6 metelių,bus dar blogiau,jaunimas neis pas juos vergijon tai galės patys savininkai kepti ,virti ir klientus apsitarnauti.Jau ir dabar picerijos ir užkandinės patys kepazi picas,nes niekas neina dirbti pas juos ,Pakruojis mažas,kalbos greitai sklinda,ir nemokėjimas normalių algų,nepagarbus elgesys su darbuotojais atsiliepia prieš juos pačius bumerangu.   ATSAKYTI
50% pigiau 2019-10-26 17:23:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nežinau kaip dabar, bet prieš keletą metų mačiau, kaip moteris, panaši į savininkę, knaisiojasi po besibaigiančio galiojimo produktų lentynas ir krauna į vežimėlį   ATSAKYTI
Benefacijus 2019-10-16 21:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek zynau senesniais laikais,saslikines savininke pirkdavo is aplinkiniu kaimu kritusius gyvulius,juos sumaitindavo savo klijentams,ir tais laikais,maisto veterinarijos darbuotojai atvaziuodavo patikrinti žmoniu skundus,ir isvaziuodavo su dideliais maisais mesos,tiesiog pasimdavo kysi ir ate.niekas nepasikeite nuo tu laiku,o ir darbuotojai ten kaip vergai,algos tai būna tai ne,ir juos zemina.jai atvirai ten actuota mėsa nes ji labai sena,ja mirko kad neglytėtu ir nesentu taip greit.nebevalgau ten jau 10 metu,nes maistas prastas   ATSAKYTI
Roma 2019-10-15 18:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O man ten skanu, ypatingai skanus "Žarijos" kepsnys. Važiuoju ir su šeima, ir su draugais.
Tvarkinga, gražu, estetiška.
   ATSAKYTI
Tadas 2019-10-16 09:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir aš tą "Žarijos" kepsnį labai mėgdavau, labai tikdavo kitą dieną po išgertuvių arba šiaip sumanius skaniai ir sočiai pavalgyti. Visgi, po kurio laiko pastebėjau, kad jos skonis pradėjo varijuoti (nuo taip pat skanios iki abejonių, ar reikia tęsti jos dorojimą), tai dabar jau gal kokius 3 metus ten nebuvau... Visgi galutinai ūpą ten apsilankyti numušė vasaros metu prieigose juntamas kanalizacijos (greičiausiai nuo ten esančių vietinių valymo įrenginių) dvokas, kurį pajusti pakakdavo pravažiuoti šalia esančiu žiedu atvirais automobilio langais (mažu dabar sutvarkė juos, bo nusipirkau automobilį su kondiške, tai langų nebeatidarinėju, nebent kai atsiranda poreikis išleisti panašų kvapą priešinga kryptimi :).... ).  
Asta 2019-10-15 16:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Esu ir bistro uzsisakiusi vasaros laike saltibarsciu tai praktiskai krapus valgiau nes vireja matomai dirba be specialybes bistro kavineje maistas paliko klaikus fu fu   ATSAKYTI
Manta 2019-10-15 16:22:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Oj ten sugristi nenoreciau   ATSAKYTI
Vietinis 2019-10-14 17:28:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Atsivežiau ir aš šeimą kažkada pavalgyti, užsakėm du kepsnius, kiaulienos ir vištienos. Atnešė identiškus, nesupratau kur kiauliena kur vištiena bet tiek to, po valandos ABU su žmona viduriavom... tai daugiau ten nebesilankom...   ATSAKYTI
ASTA 2019-10-15 16:21:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kainos tai kosmines porciju o valgyti nera ka bistro ir taspats valgyt neimanoma nebe skanu prieskoniu daug kaskada vasara uzsisakiau bistro kavineje saltibarsciu tai praktiskai jautesi vien krapai   
Pakeleivė 2019-10-14 15:27:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Malonu, kad pagaliau kažkas išdrįso pakomentuoti šios kavinės maistą ir kainą. Tai visiškai neadekvatu.   ATSAKYTI
vita 2019-10-14 12:47:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jei ten mesa islaikoma po dvi savaites marinate,kad neuzsiuostu blogas kvapas,tai ko jus norite,kad butu gardu ir nieko,svarbiausia pazinciu tureti ir I viska ziurima pro pirstus,o savinikes pabandyk neklausyt,isleksi is darbo.   ATSAKYTI
Daiva 2019-10-14 12:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ačiū visiems už komentarus, praėjo noras ten apsilankyt, visų jūsų dėka sutaupiau.    ATSAKYTI
Raimundas 2019-10-14 10:44:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teko ir man kažkada apsilankyti, dažnai pravažiuodavau pro ją seilę varvindamas, galvodavau, va čia tai šašlykinė, turbūt pasakiško skonio šašlykai, nes automobilių visada pilna aikštelė dažniausiai būdavo.
Kartą su draugu važiavom link, Šiaulių nutariau sustoti , nors valgyti nebuvo reikalo, bet smalsumas savo padarė, įžengėm į vidų, vidaus interjeras "baisus", na galvoju varydamas blogas mintis, kad čia gal tik vidus blogai įrengtas, juk šitiek daug žmonių, maistas turi būti skanus, ir ka gi, atnešė sausos (seno gyvulio greičiausiai) ir rugščios tuo pačiu šašlyko, paragavau kelis gabaliukus ir nebevalgiau, sumokėjau pinigus, buvau nustebintas, daugiau niekada nebekyla mintis sustot šioje užeigoje, tik iki dabar nesuprantu, ka ten veikia žmonės..   ATSAKYTI
As 2019-10-14 10:20:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Teko užsukti nesenai, tai pažiūrėjom į kainas, šašlykai 9€, bet gerai kad pamatėm kad porcijos jau labai skromnios, tai begom iš ten, or išvažiavom į žarija   ATSAKYTI
Emigrantas 2019-10-14 09:51:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prajuokino ....super, ir iš ryto nuotaiką pakėlė! Ačiū! Juk niekas nepasikeitė per visą laiką, bet užsukite visi, kas pro šalį riedate - išbandyti visada reikia...gi pirmas kartas pas visus    ATSAKYTI
Julija 2019-10-14 09:48:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gyvenau pakruojyje. Daznai atvykstu aplankyti artimuju ir susitikti su jaunystes draugais. Susitikimui buvom pasirinke Pakruojo "legendine " Šašlikyne...... . Baisu. Kainos kosmines, kokybe žiauri, tikra to zodzio prasme. Visada patikdavo bistro , darbo dienomus uzsukti , bet tai buvo pries kokius 4 metus. Uzsukom praeita men pavalgyti ir issinesti. Vaje vaje. Sūru, baisu. Vireju nebera matomai pakruoji. Neturi skonio jausmo ir supratimo. Tai radom vieta kolkas Putoje. Kolkas dar ten buvo imanoma papietauti ..... .   ATSAKYTI
Lina 2019-10-13 23:35:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kartą metuose,lapkričio 1 ir mūsų šeima ten užsuka.Brangu,bet Pakruojy fig kur dar pavalgysi.Yra viena kavinė,bet amžini gedulingi pietūs.Gal aš ko nežinau,bet maistas tikrai tragiškas.Petražolės su žemėmis,šašlykai vieno skonio ar sprandinės ar kumpio.Blogai
Tikrai blogai,bet naudojasi,kad vieninteliai.Gal tualetas žmones ten traukia,įėjimas iš lauko,nemokamas kaip ir.Pernai sustojome pavalgyti Šiaulių Maxsimos prekybos centre ,šįmet darysim tą patį.Reikia save gerbti.Vietiniai žino,ko ten nevalgyti.   ATSAKYTI
Skaistė 2019-10-14 14:19:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Yra pakruojyje atsidariusi jau metai kavinukė "mocha"!!! Labai faina aplinka..ir maistas nieko...  
As 2019-10-13 23:00:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Sia vasara buvom su vaikais, visi pavalgem skaniai. Kaina atitinka kokybe, viskas gerai. Na taip interjera... mes pasirinkom nameli lauke. Valgem kepnius - vistienos, kiaienos su grybais ir dar kazkoki... man tik nepatiko bulves virtos ir apkeptos , labai jau riebiai    ATSAKYTI
Vardas būtinas 2019-10-13 22:45:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai prašėm šašlykų, jų neturėjo, o šašlykine vadinasi. Ką ten tada užsisakėm dabar nepamenu, bet pamenu, jog negalėjom pabaigti porcijų, nes buvo žiauriai neskanu. Kainos neatitinka kokybės. Daugiau ten neužsuksim.   ATSAKYTI
Pakruojis 2019-10-13 22:27:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gyvenu pakruojyje ir galiu pasakyti labai grazus miestelis sauni bendruomene bet va pavalgyti vaziuoju i siaulius,šašlykine picerijos cia kiaulides ir kainos neadekvacios.reike kasko naujo..   ATSAKYTI
Pas Karolina 2019-10-14 11:10:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Sveiki. Na tikrai picerijos nekiaulidės ir picos skanios nebutina taip komentuoti jei nežinote ;)  
Pas Karolina 2019-10-14 11:19:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na nemanau kad picerijos kiaulidės nebutina čia taip nusišnekėti ;) O kur jus norit ten važiuokit ;)  
Lankytoja 2019-10-16 12:16:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na taip picerijos gal ir nera kiaulides (tai liecia pas Karolina) bet kaip ateini uzsisakai seimynine pica ir jos lauki 1 val... Suprasciau, kad butu sausakimsa picerija, bet ne prie vieno stalo sedejo 3 asmenys, tuo metu kolektyvas vis krizendamas ir pasilinksmindamas ruose maista minetiems asmenims, draugas pradejo nerimti prie stalo, tai paklausdavo kada bus paruosta pica, tai garsiau pakomentuodamas, kad veluojame ir laukti nebeapsimoka... Tuo metu picerijos savininkas priejo prie picos kepimo krosnies ir na maciau, kad tiesiog zvairuoja i mus, nors tikrai galiu pasakyti, kad issisokimo jokio nebuvo, tiesiog vis zvilgciodavom i laika, nes uztruko tikrai ilgai. Aptarnavimu likau nusivylusi.   
Vakarė 2019-10-13 22:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Apie sriubas nežinau,bet šašlykai tikrai mažos porcijos, neskanūs ir kaina didelė.Nerekomenduoju...daugiau ten nevaziuosiu.   ATSAKYTI
Tomas 2019-10-13 20:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gyvenu netoli pakruojo , pries koki pora metu buvau uzsukes ten valgiau saslykus tai tikrai kad nepatiko man jie sausi rugstus ir dar be prieskoniu toji uzejga manau gadina saslikines varda saslikinej turetu but isskirtinai pavyzdingi manau saslykai o ne paprasti apskrudinti mesos gabalai mirkyti ter acto.   ATSAKYTI

Top Video

Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Dėl gyvūno pikantiško poelgio modeliui teko raudonuoti
DABAR RODOMA
Moteris palikusi atvirus automobilio langus labai greitai to pasigailėjo
DABAR RODOMA
Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Pamačius šalia važiavusį automobilį išsitraukė kamerą: to dar nebuvo regėję
DABAR RODOMA
Keistos išvaizdos žuvis sukėlė sąmyšį: atrodo, kaip su žmogaus veidu
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
DABAR RODOMA
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
REKLAMA
Bulvių užkepėlė (Nuotr. Kviečiu į virtuvę)
Labiau nei bet ko kito šaltais rudens vakarais pasiilgstate keptų bulvių? Tuomet išbandykite šią bulvių užkepėlę, kuri idealiai tiks kartu su stikline kefyro.  Reikės: ...
Skalbimo mašina (nuotr. 123rf.com)
Kai tvarkomės namuose, kaip dažnai pagalvojame apie daiktų, kurie neatrodo nešvarūs, valymą? Tačiau jei reguliariai ignoruojame tam tikras namų vietas, jose gali gyventi ir ...
Keksas su mėlynėmis ir kefyru (Nuotr. Lithuanian in the USA)
„Labai norėjau kekso su mėlynėmis, dar turėjau šaldytuve šiek tiek kefyro, o šaldiklyje mėlynių, tad šis receptas buvo kaip tik man. Keksas pagaminamas labai greitai, nereikia ...
Avokadai (nuotr. 123rf.com)
Visiems avokadų mėgėjams derėtų suklusti, ši maža gudrybė padės ilgiau išsaugoti avokado likučius, rašoma dailystar.co.uk. Šiuo metu avokadų populiarumas yra pakilęs į ...
Karamelinis obuolių pyragas (Nuotr. Jurgittos virtuvė)
„Tikrai kepsiu dar ne kartą...Fantastiškas pyragas! Ypač jo traškus viršus. Tik neturėjau tiek obuolių, kiek reikia pagal receptą, tad nenustebkite, kodėl nuotraukoje nedaug ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų