Jūsų akys šios spalvos? Esate patys patraukliausi

Manote, kad jūsų akių spalva yra pati seksualiausia? „Daily Star Online“ atskleidžia neeilinio akių spalvos ir seksualumo tyrimo rezultatus.

Akis (nuotr. 123rf.com)

Ar kada esate susimąstę apie tai, ką kiti žmonės mano apie jūsų akių spalvą? Pasirodo, akių spalva gali nemažai pasakyti apie kiekvieno asmenybę, ir net apie seksualinį gyvenimą. Keletas skirtingų tyrimų anksčiau jau yra parodę, kad mėlynakiai žmonės yra labiau seksualiai patrauklūs. Bet kokia situacija yra dabar?

„1–800 Contacts“ kompanija apklausė 1 000 žmonių ir išsiaiškino, ką jie mano apie kiekvieną akių spalvą. Tyrimų rezultatai rodo, kad rudaakiai yra matomi kaip geri, patikimi ir tokie, kuriais verta pasikliauti, o žaliaakiai – geraširdiški ir dosnūs.

Išskirtinai „Daily Mail Online“ pateiktuose tyrimo rezultatuose matoma, kad šviesiai rudos spalvos akių savininkais žavimasi dėl jų užsidegimo profesiniame gyvenime. Pilkos spalvos akis turintys žmonės laikomi patraukliausiais, tuo tarpu mėlynakiai matomi kaip mėgstantys naujoves.

Bradas Daiberis, „1–800 Contacts“ turinio komandos narys, „Daily Star Online“ sakė: „Labai įdomu, kad skirtingų spalvų akis turintiems žmonėms geriausiai sekasi skirtingose gyvenimo srityse. Šviesiai rudų akių žmonės labiausiai pasižymi darbe, mėlynakiai yra patys geidžiamiausi, kadangi mėlyna laikoma seksualiausia akių spalva, be to, jie taip pat matomi kaip labiausiai bendraujantys ir ekstravertiški žmonės. Tuo tarpu žaliaakiai laikomi altruistiškais ir progresyviais žmonėmis, o rudaakiai kitiems atrodo patikimiausi.

REKLAMA

Pastebėjome stiprų sąryšį tarp akių spalvos ir patrauklumo, bet taip pat labai įdomu, kad su kiekviena akių spalva siejamos tam tikros asmeninės savybės. Ilgalaikio partnerio ieškančiam žmogui ruda akių spalva gali nebūti pati geidžiamiausia, bet daugelis jai priskiria patikimumo savybę. Tai taip pat labai svarbu, jei galvojame apie ilgalaikius santykius.“

Patraukliausia akių spalva:

 1. Pilka – 7,4 taško

 2. Mėlyna – 7,3 taško

 3. Žalia – 7,3 taško

 4. Šviesiai ruda – 7,2 taško

 5. Tamsiai ruda – 7,1 taško


  Rašyti komentarą...
  c
  coment
  2019-10-09 21:22:26
  Pranešti apie netinkamą komentarą
  Tai kad visų spalvų akys surinko vienodą/beveik/kiekį balsų.Taip ir liko neaišku kurie patraukliausi.
  Atsakyti
  0

  SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų