Ką pamatėte pirmiau? Atsakymas rodo, ar esate lyderis

Klaidinančiomis optinėmis iliuzijomis pagrįsti testai šiais laikais labai populiarūs. Interneto vartotojai juos mėgsta, o ir psichologai dažnai naudoja tuos pačius testus.

Ką matote paveikslėlyje? (brightside nuotr.)

Svarbu atkreipti dėmesį į patį pirmą pamatytą vaizdinį, nes geriau į paveikslėlį įsižiūrėję neabejotinai jų pastebėsite ir daugiau.

Įsižiūrėkite į šį paveikslėlį ir pasakykite, ką matote. Priklausomai nuo to galima nuspėti, koks žmogus esate. 

Du krokodilai. Tikėtina, kad visuomet stengiatės kontroliuoti situaciją ir prisiimti visą atsakomybę. Tačiau nesate brutalūs tironai – labiau atidūs ir dėmesingi vadybininkai, vadovai ir lyderiai.

Paukštis. Galbūt esate nieko prieš būti vedami slidžiais ir sudėtingais šio gyvenimo takeliais į žvaigždes. Tai nereiškia, kad neturite savo nuomonės, tačiau dažnai nusileidžiate kitiems ir einate į kompromisus. Būtent tai jus padaro nuoširdžiais ir komunikabiliais žmonėmis.


Rašyti komentarą...
B
Belekas
2019-10-30 11:12:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiuo atvėju, testas yra nesąmonė ir kaidinantis žmones. Žmogaus akis visada pamačius kažkokį vaizdą, mato riškesnę spalvą ar elementą pirmą, o tada pradedant gylintis į pamatytą vaizdą, mato įterptus kitus elementus. Jei 2 paukščiai būtų ryškesni ir sudarytų krokodilą, daugelis skaitytų, jog jie visiems nusileidžiantys ir pataikaujantys paukščiai, o ne grobuonys krokodilai...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų