Mirusio Antonovienės kūdikio kapą niokoja vandalai: išliejo skausmą

Rima Kristina Antonovienė – daugiavaikė mama, kuri nuolat sulaukia nemažai dėmesio. Žmonės domėjosi jos lieknėjimo istorija, tačiau daugeliui vis kliūva, iš kokių pinigų moteris gyvena, kaip išlaiko šeimą.

Mirusio Antonovienės kūdikio kapą niokoja vandalai: išliejo skausmą (nuotr. asm. archyvo)
18

Rima yra linkusi nesigilinti į komentatorius, nekreipti į juos dėmesio, tačiau vakar vakare socialiniame tinkle moteris pratrūko.

Ji pasidalijo savo kūdikio kapelio nuotrauka ir parašė itin jautrius žodžius, skirtus visiems ją nuolat kritikuojantiems.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mirusio Antonovienės kūdikio kapą niokoja vandalai: išliejo skausmą

„Žinau, kad galiu likti nesuprasta. Šių foto viešinimas pareikalavo daug mano jėgų. Atsiranda žmonių, kurie mano vaikelį apvogė bemaž penkis kartus. Tai žvyras dingo, kelis kartus gėlės ir net žvakutės.

Kažkam reikėjo paminklą pastatyti artimam žmogui, o čia mano sūnelio kapas, apdėtas žvyru. Juk mirusieji nekalba... Kažką kamavo pagirios ir pamatė baltas gėles ant mano sūnelio kapo. Pasiėmė, juk jis nepasakys...

Kažkam patiko didžiulės stiklinės angelu puoštos žvakės. Buvo, kam prireikė trislapvių našlaičių. Juk jis jau miręs, todėl jam vis vien...

Palikite mano vaiką, mirusį vaiką... Save laikote žmonėmis? Tuomet ir elkitės žmoniškai, bet ne kaip kapų vandalai. Ilsėkis ramybėje, sūnau“, - viešai nuoskaudą liejo moteris.

Primename, kad Rima savo sūnelio neteko vos gimusio. Mažylis gimė 2006 metais, o jo gyvybė užgeso praėjus vos keturiems mėnesiams.

 


Rašyti komentarą...
E
Eda
2019-09-18 15:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sitai poniai viskas blogai. Nebelyskit i viesuma, nes jau bloga darosi. Visi turim problemu ir su svoriu ir su artimuju netektimis, bet sprendziame problemas ir toliau gyvename. Vietoje reklamos palepinkite vyra ir vaikus gardzia vakariene ir sutvarkykite namus.
Atsakyti
-10

K
Kristina
2019-09-18 17:49:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuodeme vogti dievas nubaus palikit ramybėje mirusi vaika tegu ilsisi ramybėje
Atsakyti
0

J
Jonas - 2
2019-09-18 16:09:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejau nebeturime apie ką dar rašyt?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų