Buitinė technika priimant netikėtus svečius

Įsivaizduokite – po sunkios darbo savaitės nusprendėte penktadienį praleisti ramiai, namuose, žiūrint savo mėgstamą filmą. Tačiau vos filmui prasidėjus, į duris pasibeldžia netikėti svečiai – seniai matyti draugai. Ką tokiu atveju daryti? Ką jiems paruošti? Kuo vaišinti?

Buitinė technika. Foto: Pixabay.com

Suprantama, kad tokie atvejai nėra patys maloniausi ir svečiai ne visada tai supranta. Tačiau iš tokių situacijų greitai, užtikrintai ir išmaniai padeda išsikapstyti tam tikra buitinė technika.

Buitinė technika, kuriai visada atsiras vietos

Šiuolaikinių prekių pasirinkimas tikrai stebina, o joms gaminti naudojamos technologijos atrodo lyg iš ateities. Tačiau, siekiant išsikapstyti iš anksčiau minėtos situacijos, jums reikia nedaug. Tik kelių paprastų, bet išmanių prietaisų:

REKLAMA

Kavos aparatai – puikus pagalbininkas ne tik rytais, bet ir pasitinkant svečius. Kol maišysite mišrainę, vos keliais mygtukų spustelėjimais galite pradėti ruošti nuostabią, jūsų pasirinktos rūšies, kavą. Kavos aparatai skirstomi į 4 pagrindinius tipus: automatiniai, pusiau automatiniai, kapsuliniai ir lašeliniai kavos aparatai. Šių prietaisų kainos svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių eurų – tai priklauso tiek nuo jūsų poreikių, tiek nuo aparato tipo.

● Skrudintuvai – dažnai matomi filmuose, bet, kažkodėl, ne tokie populiarūs Lietuvoje. Skrudintuvas yra puikus virtuvės pagalbininkas greitiems užkandžiams. Ar tai būtų paprastas sumuštinis, ar tai įmantrūs vakaro užkandžiai – skrudintuvai skonį visada patobulina paprastai ir greitai.

● Mikrobangų krosnelė – na ir kaip gi nepaminėjus šios virtuvės pagalbininkės. Mikrobangų krosnelės netgi jūsų vakarykščius, šaldytuve laikytus pietus pavers karštu, lyg ką tik pagamintu patiekalu. Šiuolaikinės mikrobangų krosnelės turi dar daugiau funkcijų, kaip grilis arba gaminimas garuose. Taigi, visi jūsų planai ir norai – vos per keletą minučių.

Pamirškite laikus, kai kavos aparatai gamindavo prastos kokybės kavą, o mikrobangų krosnelėse šildytas maistas būdavo sausas ir beskonis. Dėka naujausių technologijų, visa buitinė technika tobulėja būtent jūsų naudai.

Buitinė technika. Foto: Pixabay.com

Neapsisunkinkite vakaro

Jeigu svečiai atvyko netikėtai, jie ir nesitiki stalo, lūžtančio nuo vaišių. Tiesiog padarykite kavos, galbūt sumaišykite naminę mišrainę, paskrudinę bandeles padarykite mažų užkandžių ir viskas – užtruksite vos pusvalandį! Na o visa buitinė technika siūloma internetinėje parduotuvėje senukai.lt – apsilankykite jau dabar!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų