TOP3 Zodiako ženklai – pilnaties zombiai: šios dienos jų nepasigailės

Dar vakar prasidėjusi rugsėjo mėnesio pilnatis kai kurių Zodiako ženklų nepasigailės visai ir ateinančiomis dienomis suteiks jiems ne tik menkų rūpesčių, bet galbūt ir ypač įkyrių minčių. Žinoma tik tiems, kurie tuo tiki. 

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. 123rf.com)

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems ši pilnatis itin smogs:

DVYNYS 

Gali būti, kad šiomis dienomis darbe jausite padidėjusį stresą, o prasidėjusi pilnatis tik dar labiau įpils žibalo į ugnį. Darbinės problemos gali jus priversti pasižiūrėti į situaciją iš šono, o tai gali pasirodyti dar liūdniau nei atrodė iš pirmo žvilgsnio. 

MERGELĖ 

Mergelės pastarosiomis dienomis pasidarė ypač svajingos, todėl ir ateinančiu metu jos vis giliau pasiners į savo fantaziją. Deja, laikui bėgant jas tai gali pradėti liūdinti, mat realybė gali pasirodyti ne tokia jau ir nuostabi. Šiomis dienomis patartina daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei. 

ŠAULYS 

Šauliams ateinančios dienos bus itin sunkios, kadangi dabar jie yra savo charakterio lūžio taške. Šauliams itin greitai pabosta taikytis prie aplinkinių, todėl kartas nuo karto jiems reikia pabūti vieniems. Būtent ateinančiomis dienomis Šauliai sieks vienatvės ir pyks ant visų, kurie tik pabandys jiems trukdyti. 

Taip pat skaitykite, kuriuos Zodiako ženklus šį rudenį aplankys meilė čia. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų